PDA

Pogledati punu verziju : Oprema - gde kupiti i sta?



rista83
28.07.2005, 14:50
Iz Novog Sada sam, jedina radnja koju ja znam da prodaje ski opremu ovde je Elan na SPENSu, komplet kosta oko 32000din (skije, cipele, vezovi, ono na sta se vezovi nataknu i stapovi) - Elan A06 skije. Trazim nesto takvog kalibra. Sta ima od opreme i gde u BG-u?

wlad
28.07.2005, 22:04
Te A06 su "premekane", tj. OK su samo ako si pocetnik. Inace ta radnja ElanNS na spensu ima Nordica cipele koje su veoma cenjene. Videh da imaju Beast model po povoljnoj ceni :) (pre mesec dana ili sl.).

amater
11.08.2005, 14:10
cekaj snizenja posle nove godine. a gde ces i sta da nadjes najbolje ti je da saznas na sajmu ski opreme u BGDu

pop67
14.08.2005, 23:07
Postovani Risto,
napisite mi kakvo vam je skijasko znanje,ili ako imate odredjene zahteve oko ski opreme mislim da vam mogu pomoci.Ja prodajem ski opremu i imam jako kvalitetnu ponudu po pristupacnim cenama.
Pozdrav,POP

vivan
10.09.2005, 21:12
POPE ja i moj drug se interesujemo da li prodajesu snowboard opremu, ako prodajes da se cujemo. Danilo i Ivan, pozdrav.

pop67
13.09.2005, 11:17
POPE ja i moj drug se interesujemo da li prodajesu snowboard opremu, ako prodajes da se cujemo. Danilo i Ivan, pozdrav.
Postovani DANILO i IVANE,

poslao sam vam mail preko PRIVATNE poruke gde se nalazi i broj telefona na koji me mozete dobiti.
POZDRAV,POP!

oddball
03.10.2005, 16:52
risto, sachekaj taj sajam ski opreme koji je od 8 decembra (svi kazzu da je extra ali traje 2-3 dana). nikad nisam bio ali svi zbore da se tamo mozze svashta nacci za loma repa, kako nove tako i starije stvari. pa i ako ne nadjesh lako ccesh kupiti u nekoj prodavnici. u bgd-u po meni najbolje bi bilo da odesh u planet bike na dorccolu, u nekadashnji koba33 (videccu kako se sada zove pa ti javljam) koji je blizu studentskog parka u centru i u trzzni centar u sremskoj ulici na terazijama kod paje sk8-era. ja sam kod mikca uzeo goltesove meke chizme za board i isplatile su se sve pare. ako te zanima proshetaccu se i zapisaccu ti adrese tih radnji.

oddball
03.10.2005, 16:55
phuu, al' sam se za***ao... :D one radnje prodaju snowboard opremu a ne ski... sledecci put ccu obratiti pazznju shta chitam :cool: ali pricha o sajmu stoji

maki
23.11.2005, 20:39
Radnja Jugobicikl u Resavskoj je imala nesto skija i ostale opreme po dosta povoljnim cenama. Doduse ne najnoviji modeli al za te pare vredi!

admin
02.12.2005, 22:44
Svi koji razmisljaju o nabavci nove ili polovne ski opreme najbolje je da secakaju Expo-Zim na Beogradskom sajmu koji pocije u cetvrtak 08.12.2005. u 12:00 kada je otvaranje i traje do nedelje 11.12.2005. do 19:00. Odrzava se u halama II i V, radno vreme je od 10-19 h.
Cena ulaznica 150 dinara. Parkong 50 din/sat.
Najavljuje se do sada najbolja ponuda skoro svih svetskih ski brendova.
Prostor hale V je namenjen je ponudi polovne ski opreme.

Vidimo se na Expo-Zimu!

ThE_MaN
03.12.2005, 01:22
Još nešto u vezi EXPO-ZIM-a!

Moje subjektivno mišljenje što se tiče nabavke opreme. Prvo obavezno pogledajte ponudu nove opreme pa tek potom ako ne nađete ništa prikladno (a naćićete sigurno), krenite u razgledanje polovne opreme. U 90% slučajeva je jeftinije kupiti novu opremu nego polovnu verujte mi na reč. Ortak je nove vezove i skije platio 300 eur a za iste takve polovne skije i vezove tražili su mu 350 eur. A prodavci polovne opreme su u većini slučajeva ski servisi koji se oslobađaju starije i reparirane opreme tj. opreme koja je do te mere pohabana da joj je to najverovatnije poslenja sezona. Naravno je sve našmikano da bi se što lakše prodalo. :smoke: I gotovo sva polovna oprema vredi manje za 50 do 100 pa i veše eur-a nego što traže za nju...