PDA

Pogledati punu verziju : Durmitor za 13 Jul



CrazyKong
15.07.2005, 10:31
Zna li neko jel bilo skijanja ove godine za 13. Jul ?

Bata Bane
17.07.2005, 14:03
Informacija je sa Zabljaka a od Mitra Pljascica je i on kaze da su skijali gore na gleceru nekoliko njih tako da ga je ipak bilo. Inace Mitar je bivsi prvak Crne Gore u bordu.

Bata Bane
23.07.2005, 01:44
Mogao si da procitas NOVOSTIMA od Srede prosele nedelje a i bila je slika sa glecera sa Zabljaka gde je bilo 50-tak ljudi koji su skijali u majicama i sorcevima, al jebiga sneg je sneg.

Bata Bane

pop67
25.07.2005, 23:26
Postovani Bane,
Instruktor Sam I Zaljubljenik U Skijanje,voleo Bih Da Se Ukljucim U Pricu Za Letnje Skijanje.svaku Informaciju Koju Budem Imao Objavicu Na Ovom Forumu.imam Dosta Koriscene Ski Opreme Uglavnom Carvinga U Svim Visinama I Nesto Manje Obicnih Dasaka,kao I Pancerica U Svim Brojevima.

Pozdrav,pop :)

Bata Bane
28.07.2005, 01:14
Pope,
Sto se tice letnjeg skijanja kod nas ga ima samo na Zabljaku i to na gleceru gde se sneg i led do sada nije otopio posto je u jednoj uvali tako da suncevi zraci ga nikada ne zakace. Tamo ima leti skijanja i raznih takmicenja samo za neke praznike posto zica radi samo tada u letnjem periodu, a peske je malo teze doci do glecera. Ja na Zabljak idem svake zime po 2 nedelje posto moj kolega ima stan u centru koji je uvek slobodan. Sto se tice opreme ja imam neke ludacke skije koje nema da se kupe kod nas HEAD phantom duzine 145 cm, full carving sa vezovima Tyrolia SL 110 koje su u kompletu placene 560 Eur u Austriji. Inace skije su za snow park za gelendere i skakanje.
Ako te interesije jos nesto vezano za Zabljak tu sam.

Pozdrav

Bata Bane

CrazyKong
03.08.2005, 12:10
I kad rade zice za izvlacenje, treba jos pesaciti po veoma nepristupacnom terenu sa skijama i cipelama na ledjima da bi se doslo do glecera. Naime, sa vrha se spusta niz veoma strmu liticu uz pomoc instaliranog kanapa da bi se doslo do snega. Na samoj "stazi", naravno, nema ski lifta tako da je penjanje peske. Ali opet, gde jos kod nas moze da se skija u sred jula :)