PDA

Pogledati punu verziju : Forum



Top
04.03.2009, 06:59
Jest i ovaj forum otisao u qrac. Niko vise nista ne pise o opremi, ski centrima i samom skijanju (cast izuzecima). Samo se prodaje oprema iz rentala i sjajni prodavci se takmice kojekakvim postovima cija ce tema ostati na vrhu. Upropasti se onako divan forum. :awm2::awm2::awm2:

hehehe
04.03.2009, 07:42
Jes vala... od profi-valjača ne možeš prodati svoju staru opremu.

wlad
04.03.2009, 11:38
Dobra tema, ajde predlozi kako da se to prevaziđe?

Admin je napravio temu "Komercijalni oglasi" za komercijalne oglase, e sad, kako da "oteramo" oglašivače tamo (koji nisu "mali" oglašivači)??

Moj predlog: da se dozvole 2 oglasa mesečno po članu foruma? "Višak" da se briše?

Ajde da se dogovorimo pa da vidimo sa admin-om da se to ubaci u pravila foruma...

Top
04.03.2009, 11:52
Moze i to ali isto tako da se smanji off topic po oglasima da bi isti ti oglasi dosli u prve redove. Ako se postavi oglas nek ima sve potrebne podatke i nek se zakljuca a svaka dalja dogovaranja nek idu preko privatnih poruka. Toliko za sad pa ako mi sta padne na pamet dodat cu.

milos_pg_91
04.03.2009, 13:17
Moze i to ali isto tako da se smanji off topic po oglasima da bi isti ti oglasi dosli u prve redove. Ako se postavi oglas nek ima sve potrebne podatke i nek se zakljuca a svaka dalja dogovaranja nek idu preko privatnih poruka. Toliko za sad pa ako mi sta padne na pamet dodat cu.


Slazem se.. takodje i Wlad je u pravu, treba dozvoliti do 2 oglasa mjesecno po clanu, kao i da se stari oglasi brisu.

Tadija_91
04.03.2009, 14:54
Mislim da je 2 oglasa mesecno puno, predlazem da se ogranici na recimo 5,6 oglasa godisnje ili tako nesto, da u temi u oglasima moze da se oglasava samo oglasivac, a da se dogovor vrsi preko privatnih poruka(e maila, telefona koji ce se ostavljati u oglasu)...

Flexon
04.03.2009, 21:27
neka prvo nagura 500+ postova pa onda dva oglasa mjesecno
treba da se da odredjeni doprinos da se pripomogne zivotu foruma
pogotovo van sezone kada se sve svodi na posjetu nekolicine
a to sto je forum zamro zadnjih dana vjerovatno zato sto ljudi malo vise skijaju :dziveli:
i ako neko stavi 10 pari skija u post to treba odma da se brise po mom misljenju
barem skijasi ne treba da podrze valjanje ukradene opreme ma koliko bilo povoljno :dontknow:

wlad
05.03.2009, 02:10
@Tadija: lakše je pratiti 2 oglasa mesečno, naravno, bolje bi bilo kada bi ograničili na 6 oglasa godišnje.

Ništa, sada su po vašem prdlogu svi mali oglasi zaključani pa neka se komunicira preko PM.

A vi lepo kada vidite da je neko postovao više od 6 oglasa ove sezone kliknite na taj post - "report bad post" i biće obrisan... Pomozite moderatorima ;).

@Flexon: nije to kradena oprema, uglavnom je to oprema iz ino. rentala, Austrija i sl. kupi se tamo na kilo a prodaje ovde kao extra ponuda (pre toga se naravno išlajfuje podloga i rubovi pa izgleda "ko nova" ;)). Sad, bilo je toga i ranije na forumu, ali je sada previše oglasa, guše, plus se žale celo vreme kako mi ne znamo šta valja :D.

Flexon
05.03.2009, 03:35
ja jos uvijek mislim da je 500 postova dobra ideja
neka montiraju te silne skije koje prodaju
pa ih iznesu na snijeg isprobaju
dodju ovdje iznesu utiske o istima napune 500 postova
pa tek onda prodaja :sm022:

Tadija_91
05.03.2009, 14:41
ni ovo sa 500 postova nije losa ideja:ok:

crni16
05.03.2009, 16:11
Pa bas nije ni najbolje resenje zakljucati sve oglase. Ipak ima onih ljudi koji traze robu preko interneta a i na ovom sajtu je bila fina ponuda. Mislim ti ljudi sto prodaju cesto robu (mislim da svi ljudi koji su cesto na forumu i prate oglase znaju ko su) trebaju biti obavesteni da ce se prebaciti u komercijalne oglase, svaki prodavac ima svoju temu i to je to, a svi ostali koji imaju po neki komad svoje opreme da mogu lepo i da je prodaju. To je neki moj predlog :)

milos_pg_91
05.03.2009, 17:16
Pa bas nije ni najbolje resenje zakljucati sve oglase. Ipak ima onih ljudi koji traze robu preko interneta a i na ovom sajtu je bila fina ponuda. Mislim ti ljudi sto prodaju cesto robu (mislim da svi ljudi koji su cesto na forumu i prate oglase znaju ko su) trebaju biti obavesteni da ce se prebaciti u komercijalne oglase, svaki prodavac ima svoju temu i to je to, a svi ostali koji imaju po neki komad svoje opreme da mogu lepo i da je prodaju. To je neki moj predlog :)


Pa sta je problem ako se zaklucavaju oglasi. Bitno je samo da se postavi oglas, ostalo se moze zavrsiti preko kontakt telefona, ili privatne poruke na forumu.

A sto se tice ovo da oglase ostavljaju oni koji imaju 500+ postova na forumu, slazem se da oni trebaju da imaju vise privilegija, ali i ovi sa manje postova mozda imaju neki dobar komad opreme za ponuditi. Pa bi mozda ovi sa 500+ postova mogli imati 6-7 oglasa godisnje, dok ovi sa manjim brojem 2-3 oglasa.

Eto, to je neki moj predlog.

wlad
05.03.2009, 20:20
Crni, ovo je uvedeno zbog ljudi koji su zloupotrebljavali male glase, kao što kažeš, oni uvek mogu da postavljaju oglase u "komercijalne oglase" ali za to treba da pišu adminu...

Kao što je rekao Miloš, oglas se objavi, a komunikacija preko PM.

trendo
07.03.2009, 16:10
Dajem svoj doprinos ovome (jednom sam i reagovao oko neke motorne sanke)
Dobro je sto je uvedeno jedan deo za oglas oko smestaja (stvarno ljudima moze dobro da dodze, a bogami i onima koi izdaju smestaj) i drugi za komercijalne oglase, posebno ovaj drugi.
U male oglase ograniciti da u jednom oglasu ne moze biti ponudzeno vise od jednog para skija (ili cak sanke) stim da ima podatke koje treba obavezno posedovati oglas i dodatne podatke koje ne mora posedovati oglas. Svaka druga komunikacija u vezi oglasa preko PP ili drugih mogucnosti komunikacija datih u oglasu. Svako ko objavi vise od jedan oglas mesecno taj je zreo za komercijalne oglase - koliko da se zna da nisam protiv komercijalnih oglasa.

andrijapajic
07.03.2009, 18:12
Ma dajte ljudi, pravi nacin da se ubiju oglasi gomilom ogranicenja. Pocne sezona i hocu da prodam opremu koju imami kupim drugo, dam oglas, prodam, vratim se sa skijanja i resim da prodam to sto sam vozio, dqam oglas. Posle par dana sestra/devojka/whatever kaze - ajde prodas i moje, dam oglas. u medjuvremenu resim da prodam jos kojesta sto je zaostalo od ranije, dam oglas...
Ionako ponekad klestima treba cupati kada treba pronaci neki komad opreme, i samo trazenje prodavnica je kao da sam resio da pristupim tajnom drustvu (pronasao spisak od 10ak na jednom drugom sajtu), poneko pomene negde na netu ime prodavnice, pola njih nema sajt, eventualno otkrijes u kom su kraju grada pa pesaka lagano, istrazivacki. Pa gomili ljudi je decembarska berza JEDINO mesto gde mogu da zamene/potraze neku oprmeu, jer ne koriste internet, nije valjda da i mi treba da se svedemo na to, eventualno da spamujemo besmislicama da bismo nabili adekvatan broj poruka za postovanje oglasa. Ili da pocnem na vreme, pa onda dam oglas: prodajem nalog na kome mogu da se postuju oglasi na skijanje.rs...
Da ne budem grub do kraja, pretpostavljam da onima koji rade sa vecim kolicinama opreme ne bi smetalo da plate neku kintu, na taj nacin mozda cak i dobiju neku vrsto online showrooma, a i clanovi bi pre znali kome da se obrate kada nesto treba :)

wlad
07.03.2009, 22:42
Ako će neko da dolazi samo zbog oglasa na forume, onda ne mora ni da dolazi - u pravu si - i jeste cilj da se ubiju takvi oglasi. Svi mi ovde dobro znamo zbog koga su se uvela ograničenja, i sigurno se neće brisati oglasi u kojima je jasno da neko prodaje nešto svoje u normalnim količinama. A ako neko, kao što si naveo primer, za mesec dana promeni 3 pari skija i cipela i prodaje još 5 pari od devojaka, rođaka i komšija - on neka otvori radnju ;), mislim da je to ipak preterivanje i da zbog toga ne treba da teramo / maltretiramo sve članove foruma koji doprinose istom.

Andrija, pogledaj o kome se radi (ima nekoliko usera koji su stavljali nenormalan broj oglasa u kojima prodaju po 5 pari skija i/ili cipela) i pogledaj istoriju poruka (imaš pod profilom da vidiš sve poruke određenog usera) i obrati pažnju na sadržaj, neki korisnici samo pišu u oglasima - to im je primarni cilj dolaska na forum, registracije i korišćenja istog - tzv mala privreda - za to postoje komercijali oglasi i neka se javi adminu (Zoranu).

Dakle, što se mene tiče (ja naravno uvek pišem svoje lično mišljenje koje ne predstavlja ništa više od toga) bolje je da se skroz ukinu oglasi nego da postoje i da se forum uništi zbog toga.

andrijapajic
07.03.2009, 23:27
ma slazem se da komercijalni oglasi treba tako i da se tretiraju, ko se bavi trgovinom moze da napravi sopstveni sajt, forum, whatever, u danasnje vreme nije to tako komplikovano, samo bi bilo bezveze da restrickije ne pogode obicne korisnike, a ne bi bilo ni prvi ni poslednji put.

Tadija_91
08.03.2009, 00:14
Koliko sam ja shvatio ove restrikcije ne bi smele da pogode nas "obicne" forumase koji smo ovde da bismo saznali nesto novo, podelili iskustva, pomogli nekom ili bili oni kojima je potrebna pomoc ili neki koristan savet...
Mislim da bi bilo besmisleno da se clanovima koji pisu na forumu oduzme pravo postavljanja oglasa, a slozicete se da svaki nadprosecno zainteresovani skijas koji voli da svake godine proba (i promeni) po 2 para skija nece imati potrebu za vise od gore spomenutih 6-7 oglasa godisnje. Razlika izmedju malih i komercijalnih oglasa se vidi iz aviona, tako da ko hoce da da mali "veliki" oglas treba i da se dogovori sa administratorom sajta koji ce ga postaviiti medju komercijalne oglase, a da se finansijska dobit ostvarena tim putem ulozi u unapredjenje sajta/stampanje nalepnica, majci i ostalog za najaktivnije forumase...
PS Da se ogradim, ovo je samo moje misljenje, a na odgovornima je da odluce sta ce da se radi...

wlad
08.03.2009, 01:13
Pa obični korisnici, tj. mi, smo na ovoj temi i smislili ograničenja ;). Kao i sve u životu i ograničenja su generalna, znači trebalo bi "postupati" po nekim smernicama iz ove teme...

Nego, mislim da je najadekvatnije rešenje da sami korisnici foruma kliknu na "report bad post" kada vide komercijalan oglas iz "aviona" :).

sas35bgd
08.03.2009, 09:04
Mali oglas-
Srecan praznik svim skijasicama-
(posto ja nemam 500postova,ne mogu da prodam nista):dziveli:
Postoje ljudi koji na ovom sajtu nisu ni registrovani za forum ,a imaju u galeriji slika po 1000 pregleda svojih albuma(znaci,zbog njih je sajt poseceniji) -sto dalje znaci on nemoze da proda "svoje ukradene skije":sm022:.
Salim se naravno,a ako Adminu smetaju lazni forumasi koji nesto prodaju,a ne placaju, mislim da ce on to regulisati. Naravno,trebalo bi i da saslusa vase misljenje,a siguran sam da bi on vise voleo da su to KOMERC oglasi :)

stekan
08.03.2009, 10:28
Teško je pronaći pravi balans kontrole i demokratije u malim oglasima.

Ima forumaša koji:
- na skijanje nose više od jednog para skija
- godišnje promjene 2 do 3 para
- ne skijaju na jednom paru više od 10 dana
- imaju porodicu gdje svi skijaju i često mijenjaju opremu (djeca rastu)

Jedan takav mi pada na pamet. Takvi sigurno imaju potrebu da češće od drugih prodaju opremu preko malih oglasa. Nije bitno koliko postova imaju na forumu. Ne moraju čak biti ni registrovani do tada (vjerujem da hrpa neregistrovanih skijaša prati forum).

I sam naziv "mali oglasi" bi trebao da navede potencijalne trgovce na zaključak da prodaja hrpe pari skija i pancerica pokupljenih iz bjelosvjetskih rentala ne spada u tu kategoriju. Takvi bi trebali kontaktirati Admina i da se dogovore sa njim.

Jedino bih uveo obavezu stavljanja cijene uz ponuđenu robu. Ako neko prodaje istrošenu robu po visokoj cijeni, red je da mu neko na to skrene pažnu (naći će se već neko) u cilju zaštite neiskusnih potencijalnih kupaca.

trendo
08.03.2009, 19:23
Ima forumaša koji:
- na skijanje nose više od jednog para skija
- godišnje promjene 2 do 3 para
- ne skijaju na jednom paru više od 10 dana
- imaju porodicu gdje svi skijaju i često mijenjaju opremu (djeca rastu)

Jednu kategoriju si zaboravio
- folirante :dziveli::sm019::yay:
tu posebno mislim na one koi imaju mnoogo pari skija i druge skijacke opreme, a izgleda i da imaju veeelikuu porodicu a pitanje je dali i jedan dan provedu na skije, bord, sanke

oggy
08.03.2009, 20:13
Malo je problematicno da se uvede ogranicenje na broj postova, sta bilo koga sprecava da se registruje sa 5, 10 ili koliko vec mu nickova treba? Mozda ce broj telefona u oglasu ostati isti, ali ko ce to pratiti.

Osim toga, kako se admin nije oglasio na temi, iz nekog razloga mi pada na pamet fraza "praviti racun bez krcmara" ;)

tataratira
08.03.2009, 20:30
Ja volim da gledam oglase iako nisam neka mušterija

Flexon
09.03.2009, 19:28
izgleda kako se ne postavljaju ovi oglasi forum skroz zamro

milos_pg_91
09.03.2009, 21:00
izgleda kako se ne postavljaju ovi oglasi forum skroz zamro


I ja sam to primijetio, ali se iskreno nadam da nije zbog toga.. :smoke:

wlad
10.03.2009, 02:26
E sad, ne valja što nema spamera? :)

Top
10.03.2009, 06:59
Ma nije forum zamro, ionako prije kad kliknem na nove postove izbaci mi 80% oglasa. Sad je super :)

designbvr
13.03.2009, 22:52
Ima forumaša koji:

- na skijanje nose više od jednog para skija
- imaju porodicu gdje svi skijaju

Jedan takav i meni pada na pamet.

Ali demokratija je chudo, dash malo, ili malo vishe vlasti malenom cho'eku i eto ti oma esencijalne demokratije.

Ma nije forum zamro :smoke:, to su se ovi sa 500 + postova umorili od kuckanja oglasa.

Tadija_91
13.03.2009, 23:28
Izgleda da su se i ovi sa 500- postova "umorili" od kuckanja oglasa...Izgleda da oni i ne znaju ni o cemu drugom da pisu osim o oglasima... (http://skijanje.rs/forum/search.php?searchid=30480)

wlad
13.03.2009, 23:34
@designbvr: dobrodošao na temu koja nije ski oglasi :), mada, i ova se odnosi na oglase :), ali dobro, pohvalno je...

Ne znam da li svi korisnici foruma znaju, ali kada se otvori nečiji profil, ima statistika, pa ima find all posts od tog korisnika, pa može da se vidi gde je, šta je i kada je pisao... Čisto ako neko ne zna ;).

hehehe
14.03.2009, 16:35
Ma znaju svi, nego se femkaju ;)

designbvr
14.03.2009, 17:48
Toliko toga bi Vam mogao reci ...

ali ne mogu (nemam snage), samo uzivam da Vas gledam

stekan
14.03.2009, 19:29
Problem je (ako je problem) u profesionalnim oglašivačima koji nabavljaju robu (uglavnom sa rental vezovima) sa ciljem prodaje.

Designbvr nije u toj grupi i nadam se da će se uključiti u pisanije o svemu i svačemu.

U vezi ovog Mi, Vi ili Oni, htio, ne htio, on je ipak pod Mi samim tim što redovno prati forum.

Bata Bane
15.03.2009, 19:01
Sto se mene tice ja bih rubriku OGLASI ukinuo, jer nista nisam prodao, samo sam uspeo da poklonim dva para pancerica:dontknow::sm022::sm022:

dex7
15.03.2009, 20:00
I navaroucenije iz ove BANETOVE poruke je?

Tadija_91
15.03.2009, 21:29
da treba da pokloni i one bruka elan vezove onom ko se prvi javi :D
Prvi !
:D:D:D

dex7
15.03.2009, 22:10
E jesi se setio svaka ti cast.

Bata Bane
16.03.2009, 22:51
da treba da pokloni i one bruka elan vezove onom ko se prvi javi :D
Prvi !
:D:D:D

Ma nemoj:sm021:

100jan
25.03.2009, 01:02
Evo da se ubacim kao jedan od <500 forumasa, iako sebe pri tom ne smatram nista manje,a ni vise bitnim od ostalih. Sta god me interesuje prvo search-ujem i obicno i nadjem sta me interesovalo jer je iskusnija ekipa to vec prodiskutovala, tako da ne vidim potrebu da dalje floodujem. Pored toga cesto se desava da kad neko postavi pitanje bez prethodne pretrage naidje na :couto: jer nije koristio administratorom datu opciju na forumu. Najcuvenije ski destinacije nisu vise tolika egzotika za ljude sa ovih prostora, postale su dostupne sve sirem krugu ljudi zahvaljujuci razlicitim udruzenjima i organizacijama (i hvala im na tome :ski:), tako da se tu skoro nema sta vise mnogo diskutovati, osim utisaka. Sto je jos bitnije jako malo ljudi iz mog okruzenja uopste ide na zimovanje, jos manje ih je na forumu, tako da je vrlo moguce da je do zasicenja doslo, odnosno dostizanja kriticne mase :party:

Po mom misljenju to bi mogli biti neki od razloga.

Sto se tice oglasa, ne vidim nikakav problem sto neki clanovi samo tamo 'borave', zar ne bi trebalo da je poenta foruma da na njemu svako pronadje ono sto ga interesuje? Ako se usput malo i trguje (neko zaradi, al u glavnom se kalira na opremi) ne bi trebalo da skodi.

Top
30.11.2009, 10:25
Ja samo malo da aktiviram ovu temu

hehehe
30.11.2009, 11:18
Ja samo malo da aktiviram ovu temu

Šta li te je navelo na taj korak, da mi je znati?

Top
30.11.2009, 11:25
Naveo me jedan clan foruma koji ima 150 postova ukupno od cega sve i jedan u oglasima

wlad
30.11.2009, 11:34
Pa da posle ExpoZima opet zaključavamo oglase :)

Top
30.11.2009, 12:05
ma kako god :)

kompe
30.11.2009, 19:39
Pozz svima ovo je moj prvi post.
Posto je ovaj deo "obavestenja,predlozi,pitanja",rekoh da vas 'obavestim' da ste dobili novog clana foruma :dziveli:

milos_pg_91
30.11.2009, 22:40
Dobrodosao :dziveli:

trendo
01.12.2009, 21:41
Sto je zivahan forum ovih dana :)

designbvr
02.12.2009, 07:51
Pa da posle ExpoZima opet zaključavamo oglase :)

? :smoke: .

makactkd
07.12.2009, 00:41
Pre sat vr sam postavio pitanje a sad ga nema,koja fora?

wlad
07.12.2009, 11:31
Kada dodajete poruke na forumu, dodajte je u pravu temu... Vaša poruka je premeštena u novu temu pod "oprema":

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3244

makactkd
07.12.2009, 17:10
Hvala druze,ali video sam pitanja... pa rekoh tu a pitam,jbg

DRAGON
22.10.2010, 16:25
Predlazem da se u sekciji Oglasi onemoguci diskusija, odnosno, da prodavac/kupac postavi oglas i moze da ga koriguje samo preko poruke adminu. Za kontakt, pa i prepucavanja, spustanja cene i kojekakve komentre postoji PP ili telefon.

Tako funkcionise vecina foruma, pa zasto ne bi i ovaj.

wlad
22.10.2010, 20:29
Radi se na tome, a kada će to tačno biti i u kom obliku više info će vam dati admin.

Sapa
22.10.2010, 20:44
Radi se na tome, a kada će to tačno biti i u kom obliku više info će vam dati admin.

a bas je to javno cjenkanje i prepucavanje charmantno, i korisno; jes ima tu nebuloza izkomentarisanih, ali ljudi cesto svojim (cinicnim i svakakvim drugim) komentarima skrecu paznju potencijalnim kupcima da budu pazljivi sta kupuju.

wlad
22.10.2010, 20:48
OK je to u nekoj količini, ali kada se pretera onda na kraju više čitamo male oglase nego o skijanju ;).

Sapa
22.10.2010, 20:50
OK je to u nekoj količini, ali kada se pretera onda na kraju više čitamo male oglase nego o skijanju ;).
ma neka bolan wlade, nek citaju ljudi i nek se dopisuju, bolje i to nego da vise po haustorima i gluvare po ulici :D

hehehe
24.10.2010, 08:00
Meni zvuči logičnije da se postovanje u podforumu "Oglasi" omogući samo onim članovima koji imaju više od (aj' da ne budem baš surov pa da napišem 100 il 200:)) 50 postova u drugim podforumima... za ostale... verboten.

Grazer
24.10.2010, 12:28
Kako je fino forum zivnuo :) Vidi se pocinje zima

dejan
24.10.2010, 14:34
Ako vec ne moze da se napravi razlika izmedju malih i velikih oglasa na neki drugi nacin komentari su koristano pomagalo ljudima koji zele da nabave polovnu opremu, a broj postova mislim da nece resiti problem, a u krajnjoj liniji i zasto bi neko bio "dobrodosao" da kupi a ne bi bio da postuje. Koliko ja shvatam problem je kako napraviti razliku izmedju malih i velikih oglasa

Tadija_91
24.10.2010, 18:11
Koliko se secam vec je bilo polemike oko malih oglasa i jedno vreme su isti bili zakljucani, tj u temama se nalazio samo prvi post a kontakt sa prodavcem je isao preko pm-a, e-maila i ostalog. Cini mi se da su se zbog ovih "imam sve i svasta" likova i uveli komercijalni oglasi ali koliko vidim oni sada uopste ne funkcionisu(nema nista u tom podforumu)
Mislim da je taj rezim bio skroz posten ;)
edit: evo sad vidim da se rasprava vodila u ovom topicu

velkom
06.11.2010, 15:41
Zbog čega je obrisan moj oglas 1.11.10 Atomic C9? NIje komercijalni niti je bilo šta upućivalo na to. Nije uvredljiv ni nepristojan a povrh svega poslao sam i email adminu kako je i predvidjeno u kontaktima ali već danima nema odgovora. Izmenio sam i cenu i fotografije u odnosu na postojeći oglas i hoću na drugi način da pokušam da prodam svoje skije a ukinuta je opcija da autor obriše svoj prethodni oglas. Po tebi je rešenje da obrišeš oglas i ćutiš?

wlad
06.11.2010, 17:00
Da li mislite na oglas:

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4099

a isti takav i na:

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3879

Postavili ste dva puta oglas i čini mi se da je to dovoljno - za ostalu komunikaciju sa potencijalnim kupcima koristite privatne poruke.

Ako obratite pažnju SVI oglasi su zaključani - kao što se to radi i na drugim forumima - zaključani su a prodavci i kupci komuniciraju preko privatnih poruka, telefonom ili e-mailom...

velkom
06.11.2010, 18:47
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4099 ovaj link ne vodi nikuda. Pokušao sam posle par meseci bezuspešne prodaje da unapredim oglas. Da izmenim uslove prodaje i fotografije. Napisao sam novi oglas jer sam video da postoji takva praksa na istom ovom forumu (Atomic SLC npr na tri mesta se pojavljuje). Ja sam čak pokušao i da obrišem svoj stari post (što mi kao autoru dozvoljavaju mnogi forumi) jer ne želim da se vidi kolika je bila početna cena ili stare slike ili nešto treće ali tu ste opciju zabranili. Sve bi bilo u redu da ste me na neki način opomenuli. Da znam gde sam pogrešio a ne da mi bezobrazno obrišete valjan oglas a sa druge strane prolaze mnogo veće nepravilnosti oko čega i raspravljate na ovom mestu.

wlad
06.11.2010, 20:37
Vaš oglas je otključan i u isti thread možete da ubacite izmene:

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3879

Inače, svi oglasi su zaključani juče tako da u trenutku kada ste vi postavljali taj drugi oglas - niste morali da postavljate drugi - mogli ste prosto da dodate poruku na postojeći... Ovaj forum ne "trpi" brisanja od strane korisnika (a zna se razlog, tj. znaju oni koji su duže na forumu) pa se morate prilagoditi pravilima. To što je nekome prošlo da stavi dva ista oglasa (neprimećeno) ne znači da svako može da postavlja više puta isti oglas - siguran sam da niste vi jedini kojem je oglas obrisan, ima ih mnogo više ali se drugi nisu bunili zato što su pretpostavljam shvatili razlog brisanja.

velkom
07.11.2010, 12:34
Vidim da nema svrhe objašnjavati se sa priučenim administratorima. KAd si tako pametan kako ti nije palo na pamet da obrišeš stari oglas a ne novi? (Pitanje je retoričko ne moraš da odgovaraš).

average
07.11.2010, 13:05
Taj isti admin ti se sve vreme obraca sa Vi a ti njemu sa ti...

wlad
07.11.2010, 14:53
Mogu i to da ti odgovorim, nije nikakav problem, samo mislim da neće biti kraja, al' ajde :).

Kada su pitali jednog pametnog čoveka "zašto na svako pitanje odgovarate pitanjem" on je odgovorio "a zašto da ne?" :D.

Ne mislim da sam (mnogo) pametan ali na tvoje pitanje:


KAd si tako pametan kako ti nije palo na pamet da obrišeš stari oglas a ne novi?

Ja mogu da odgovorim: a zašto ti nisi u stari oglas dodao novu cenu i sve što si želeo?

Misliš li da je OK da se za svaku stvar koja se prodaje po forumu otvara po 2 threada? Ili je dovoljan jedan? Nego da se ne lažemo, jasno je da ti smeta što nema brisanja na ovom forumu ali to je tvoj problem, nećemo valjda zbog tvog oglasa menjati principe na kojima počiva ovaj forum?? :dontknow: