PDA

Pogledati punu verziju : www.tckopaonik.com



KOP_MANIA
19.11.2005, 16:56
Na sajtu www.tckopaonik.com postavljen je novi izgled sajta i novi forum tako da i tamo mozemo da pocnemo neke price.

tckop
22.11.2005, 12:16
Pozdravljam sve ucesnike ovog foruma i zelim da vas obavestim da forum sajta www.tckopaonik.com nastavlja sa radim na adresi http://www.tckopaonik.com/forum

Pozivam sve ucesnike ovog foruma koji diskutuju o Kopaoniku da uzmu ucescu u radu ovog foruma koji tretira samo Kopaonik. Inace sat www.tckopaonik.com je u pocetno fazi rada sa pretenzijama da postane web portal i partner je Ski prtala.

Ovaj sajt je nastao pre par godina (prvobitno phpnuke a sada MAMBO) kao rezultat mog entuzijazma. Kako nisam uspeo da dobijem podrsku opstine Raska, opstine Brus, Genex-a, Turisticke organizacije Raske i mnogih drugih ja sam se obratio agenciji iz Beograda koja je stala iza mene. Na zalost takve su Internet prilike u nasoj zemlji.

Ovaj POST sam namerno postavio ovde jer zelim da napomenem da sam sa 100 ljudi razgovarao unazad 2 godine o postavljanju web kamere ali bezuspesno. Stevs koji ucestvuje u radu ovog foruma je dobro upoznat sa ovom pricom.

Ncemo da stajemo i boricemo se svi za razvoj ovog centra. Web sajt www.tckopaonik.com je potpuno otvoren za svaku vrstu saradnje bez ikakvih finansijskih nadoknada

Srdjan Drazovic

Misko
22.11.2005, 12:32
Prijatelju ne moras u svakoj sobi da postavis isti post, ne ide to tako, mene si npr. odvratio time, jer ne volim ista sto se forsira, iscooliraj malo....

tckop
22.11.2005, 12:48
U pravu si. Jesam malo preterao ali iz najboljih namera a malo i zbog marketinga. Nadam se da ce admin to da sredi

Pozdrav
Srdjan

stevan
22.11.2005, 12:57
Ovaj POST sam namerno postavio ovde jer zelim da napomenem da sam sa 100 ljudi razgovarao unazad 2 godine o postavljanju web kamere ali bezuspesno. Stevs koji ucestvuje u radu ovog foruma je dobro upoznat sa ovom pricom.


DVE GODINE:eek: Brate mili, to je SAMO JEDNA WEB CAMERA?!?!?! Kakav smo to narod:glavaozid

Hurmiza
23.11.2005, 11:45
Ovo je Srbija navikni se dečko, :dziveli:

stevan
23.11.2005, 11:51
Ovo je Srbija navikni se dečko, :dziveli:

Evo, navikavam se:glavaozid