PDA

Pogledati punu verziju : Ski pas za decu



Tucko
24.02.2009, 20:09
Idem na vikend na Kopaonik, ovog puta sa klincem (1997)
Interesuje me da li treba da nosim neki dokument o njegovoj starosti prilikom kupovine Skipasa ili na samoj zici.

andrijapajic
25.02.2009, 03:24
Hmmm, mozda prilikom kupovine ski passa, mada tamo kada nagrne guzva vikendom pa jedan kupuje za petoro passove, prodaju po sto komada na sat, jednostavno ti prodaju ono sto trazis :)

sas35bgd
25.02.2009, 12:54
Deca do 12 imaju popust na Kopu i potrebno je da uz sebe imaju neki dokument kada idu na zicu. Moze bilo ko da kupi ski pas,ali nekada proveravaju starost dece kad prolaze skidata terminal. Desavalo se da mom sinu koji je tada imao 11 i po traze neki dokument . Nisam imao nista kod sebe,i prosao je uz nekoliko ironicnih kometara operatera

wlad
25.02.2009, 13:44
Kada sam kupovao ski-pass ove godine video sam obaveštenje da svaki dečiji ski pass mora da ide sa slikom (što je logično)...

hehehe
25.02.2009, 14:55
Deca do 12 imaju popust na Kopu

Ovo "do 12" treba shvatiti bukvalno... dakle, jedanaest punih i 364 dana...
Za svaki dan preko, šalterski radnici su neumoljivi, a verujem i oni na žici...
Od prošle godine ja više nemam problema te vrste... za dete koje je imalo 12 godina i neki mesec, sa desetak dana na skijama... platili smo full cenu ski passa, kao da je expert u najboljim godinama... Ebeš par kila RSD... Ko mi je kriv što sam kasno počeo da vodim dete na skijanje... Pa jeR?

wlad
25.02.2009, 18:32
Ja sam sa klincem koji ima 4ipo skijao bez ski-pass-a. Jeste da je za njega besplatan ski pass - ali me je mrzelo da idem da ga uzmem ;).. Pošto je mali, uvek mi je bio između nogu dok prolazimo "rampu" - iako je bilo kontrolora, tj. ljudi iz SSa niko nije ništa ni pitao (a kamoli pravio problema) - valjda kada vide da je mali ;).

BTW, kada smo otišli jedan dan u onaj deo za decu / totalne početnike / krug - ušli smo OK. Sledeći dan nisam _ja_ mogao da uđem (imao sam ski pass za odrasle naravno) zato što nisam imao skije na nogama (dan pre sam mogao) - kada sam pitao čoveka kako sam ušao juče - odgovor je da se 4 puta dnevno menjaju pravila i da nije on kriv. Naravno, nije nam to mnogo smetalo pošto je taj deo smešno blag, baš-baš za nekoga ko je prvi dan stao na skije.

akole
25.02.2009, 19:10
Dakle zdravstvena klnjižica bi bila dovoljna ja sam prosle godine pokazivao na pitanje o godištu. Dok su prijatelji sa starijim detetom prošli bez - sitnija devojćica :dontknow:
Zdravstvenu nosite svakako zar ne?


Zlatno pravilo A P P

Ako Prođe Prođe

Tucko
26.02.2009, 14:54
Hvala svima na komentarima, nosim ja detetovu zdravstvenu zlu netrebalo ! :ok: