PDA

Pogledati punu verziju : Bizarna nesreca



ekozelj
24.02.2009, 19:31
Preuzeto sa sajta http://www.skijanje.hr

Bizarna nesreća u Sloveniji
Još jedna nesreća na skijalištu sa smrtnim posljedicama, no ovoga puta vrlo bizarnog tona.

Kako javlja slovenski list Delo, protekli vikend se na Španovom vrhu u Sloveniji dogodila neobična nesreća koja je danas poprimila i smrtni epilog.

Sa žičare je pao 39-godišnji Slovenac iz Jesenica. Policija je objavila kako se muškarac uputio na skijalište bez skijaške ili snowboard opreme, kao planinar. Pri ulasku na jednosjed, nije se ukrcao sjedeći, onako kako bi se to inače napravilo, već je prešao preko sigurnosnih ograda do dijela gdje se žičara počinje već dizati na visinu od oko 2m. Tu se ulovio rukama za naslon za noge/skije te je imao namjeru tako viseći doći do vrha žičare!?

Nakon otprilike 150 metara ruke su popustile te je muškarac pao s visine od 10 metara na stazu. Odmah je prebačen u bolincu u Jesenice, a kasnije i u Ljubljanu, gdje je danas podlegao ozljedama.

Ne zna se što je bio povod ovako suludom naumu, a zanimljivo je kako nitko od djelatnika nije uočio neobičan pothvat te zaustavio žičaru na vrijeme.


Dali se neko sa foruma prepoznaje? :confused:

Postujte svoj i tudji zivot.


Pozdrav
Edi

Tadija_91
24.02.2009, 20:27
izgleda da je ovaj video moj klip :-/
samo sto sam se ja vozio nizbrdo
zakljucak: nemojte da visite sa zicare bez ski ili snowboard opreme ;)

wlad
24.02.2009, 22:04
A izgleda da i kod njih, kao i kod nas, žičničari nažalost spavaju :sm008: .