PDA

Pogledati punu verziju : Amss Pomoc Na Putu



fantommacan
18.02.2009, 21:36
napisacu vam uskoro lose iskustvo koje sam doziveo od AMSS

Symon
19.02.2009, 07:47
Zasto uskoro pisi oma:ok:

fantommacan
19.02.2009, 09:26
Pricica pocinje 01.02.20009.god. oko ponoci,po povratku sa Kopaonika (ski vikenda).Isli smo autom BMW E46,320d,2000.god.Za volanom sedi iskusni,profi vozac MARE i ja u ulozi navigatora.Resino mi da malo testiramo GPS navigator "CRIPTON S800".Pa krenemo po njegovom navodjenju.Posle Mrcajevaca ima pumpa,tu skrenemo desno prema Kragujevcu,pa vrlo brzo skretanje levo za Becanj,ili put 23.Put ide blago uzbrdo.Na putu posle 8,2 km ima odvajanje poludesno pa opet uzbrdo sa sve vise snega na putu.Za par km smo se zaglavili u blatu koje se nije videlo od snega.Neka Bresnica se pojavila na ekranu GPS.Tako nesto.Izadjemo mi iz kola,mrkli mrak,blato.Nigde kuce na vidiku.Padina levo,desno suma.Oko kola samo tragovi il' kerova ,il' vukova.Sta raditi?

fantommacan
19.02.2009, 09:38
Tad mi resimo da pozovemo u pomoc AMSS 987 ,posto imamo uplacenu clanarinu solidarnosti.Okrenemo mi 987 jave se u Beogradu. Kazu nisu nadlezni oni,pa nas prebace u AMS Cacak.Oni nas prebace na AMS Kraljevo,ovi na AMS Pozegu.Zamislite niko nije nadlezan.Kazu da nemaju auto(a dezurni su),nemaju ljudstvo,ne znaju gde je.... Zovi ovog,zovi onog.Onda nam AMS Pozega da telefon od nekog sumara koji ima Ladu Nivu.Zovemo mi njega,kad ono kengur-nije dostupan.Dobijamo informacije da se sami snadjemo.

fantommacan
19.02.2009, 09:48
Posto je auto skliznuo u blato pored puta,pokusavamo da ga pomerimo nazad na put.Proklizava.Jedan vozi,drugi gura auto.Idi napred,idi nazad,jos vise u blato.Brzo lomi grancice,poturaj pod tockove.Sve vreme gledamo okolo da se ne pojavi kakav kojot.Pravi horor na putu 23.Napokon posle nekog vremena,(napred-nazad),ispravimo mi auto na put.Sreca da smo kod sebe imali vojnicki asovcic,baterijsku lampu(veliku)reflektorku,lance za sneg(i blato)... Brzo smo lance namestili i jedva se izvukli odatle.Vratili smo se istim putem do Mrcajevaca pa nazad magistralom.

hehehe
19.02.2009, 09:50
... Tako reći... vi ste zaglavili u selu Vujetinci... ili kako lokalno stanovništvo kaže Vetinci... Uh... tamo je zajebano i u sred leta, mada se može uživati u lepom pogledu na gružansku dolinu...

P.S. ili updateuj software na tom gps uređaju ili ga menjaj... ne valja ti ti to ništa :)

fantommacan
19.02.2009, 09:52
E TO JE NAS AMSS "KUPITE CLANARINE SOLIDARNOSTI"-IMATE POMOC NA PUTU. Ne zovem ih dzabe da ih zezam.Izgleda da njih sve boli uvo za ljude u nevolji.Ovih dana nam istice clanarina.Mislite da cu je produziti?

fantommacan
19.02.2009, 09:53
J*BEM TI I GPS I AMSS.

fantommacan
19.02.2009, 09:55
Da znas da je bio lep pogled.:hair:

fantommacan
19.02.2009, 10:02
Ako je jos neko imao ovakve avanture neka pise.
Pisite o vasem iskustvu sa AMSS.

nidza
19.02.2009, 11:19
Prosto sledeći put baci pogled na celu deonicu i ubaci međuodredišta u rutu. GPS je pametan koliko su pametni ljudi koji su crtali mape, a u našem slučaju Contrast baš i nije dosledan po pitanju prioriteta puteva.

Što se AMSS tiče, jbg. Ja im ne plaćam članarinu, a ćale vozi Nivu. :D

Symon
19.02.2009, 11:50
Meni se slicno desilo pre oko 3 godine na Gocu sisao sam s puta zvao AMS setali me od jednog do drugog pa mi predlozili privatnika koji nije mogao da se popne gore... i na kraju me izvuce covek s traktorom za izvlacenje drva cas posla cak se uvredio sto sam hteo da platim. Toliko o AMS :sm008:

fantommacan
19.02.2009, 13:22
Prosto sledeći put baci pogled na celu deonicu i ubaci međuodredišta u rutu. GPS je pametan koliko su pametni ljudi koji su crtali mape, a u našem slučaju Contrast baš i nije dosledan po pitanju prioriteta puteva.

Što se AMSS tiče, jbg. Ja im ne plaćam članarinu, a ćale vozi Nivu. :D
Nama je izlaz iz ovog pakla bio Gornji Milanovac,a ukljucena nam je i bila opcija -makadam-.do te destinacije nikako nismo mogli stici. P.S.Razmisljamo o kupovini Lade Nive:ok: