PDA

Pogledati punu verziju : Stara planina - Vila "BABIN ZUB"



admin
11.02.2009, 11:40
http://skijanje.rs/Ski_Centri/srbija/Babin_Zub/bzub_smestaj/vila_bzub_zimi115.jpg Vila "BABIN ZUB"

Vila ’’Babin zub’’ nalazi se u podnožju najatraktivnijeg vrha po kome je naš objekat, kao i park prirode u kome se nalazi, nazvan.
Vila se nalazi u centralnom delu sela, pored reke i ima direktni prilaz sa glavnog puta Zaječar – Babin zub. Od Zaječara je udaljena 70km, od Niša 60km, a od Beograda 320km, dok je od najbliže žičare deli 15km novog, asfaltiranog puta.
Poseduje tri prostrane sobe za prijem gostiju (dvokrevetnu, trokrevetnu i četvorokrevetnu) od kojih svaka ima svoje kupatilo, TV, DVD, satelitsku televiziju. Postoji i mogućnost dodavanja pomoćnog ležaja. Obezbeđeno je centralno grejanje.

Kontakt: 064/12 49 909
Detaljnije >>> (http://skijanje.rs/Ski_Centri/srbija/Babin_Zub/bzub_smestaj/vila_babin_zub.htm)

underbass
12.02.2009, 11:56
Ovo nije lose a i cena je ok, samo vam treba jedan komforniji kombi za prevoz do cetvoroseda na Konjarniku!!! Rado bih dosao ali nemam auto, tako da mi ne odgovara i da je besplatan smestaj..:(((

Vila Babin zub
12.02.2009, 15:33
Počeli smo sa radom pre mesec dana, a ovih dana smo obezbedili i kombi prevoz (14 mesta) po potrebi.

underbass
13.02.2009, 00:02
Bas lepo, upravo se dogovaram sa prijateljima pa ako se odlucimo da dodjemo javicemo se! Kako funkcionise kombi prevoz, mislim sto se tice troskova,da li je uracunat u cenu boravka ili ne?

Pozdrav!!!

2d2f
13.02.2009, 12:30
Bas lepo, upravo se dogovaram sa prijateljima pa ako se odlucimo da dodjemo javicemo se! Kako funkcionise kombi prevoz, mislim sto se tice troskova,da li je uracunat u cenu boravka ili ne?

Pozdrav!!!

Bolje je skijanje na Koshutnjaku. nego ono decembarsko na St panini

underbass
15.02.2009, 20:04
Bolje je skijanje na Koshutnjaku. nego ono decembarsko na St panini

Brate sada je sredina februara, a decembar je daleko iza nas..:)))

Vila Babin zub
16.02.2009, 12:12
Cena prevoza nije uračunata u cenu smeštaja i kreće se, zavisno od broja osoba u rasponu od 150 do 400 din po osobi, odlazak oko 8:30h i povratak u 16:00h ( po dogovoru može i u neko drugo vreme). Recimo za 10 osoba cena je 200 din dnevno (odlazak i povratak).
Inače snega ima dovoljno, još uvek pada, staze su lepo spremljene a put se održava perfektno (skoro da nema snega na kolovozu).
Na Staroj planini nema iznajmljivanja ski opreme, pa istu ponesite sa sobom.
Cene na Staroj planini su izuzetno niske, u poređenju sa drugim centrima, ski pas je više nego duplo jeftiniji, turistička organizacija deli gratis čaj na stazi ( sve pohvale za njih), cene pića u domu su recimo, pivo oko 50 din, kafa oko 30 din kao i u kafićima i kafanama u Kalni.
Ovo je sve još u razvoju, svaki početak je težak, ali uz dobru organizaciju možete da se lepo provedete, skijate i nadišete svežeg vazduha za male pare a Vila Babin zub garantuje dobru domaću hranu :dziveli:i udoban smeštaj :ok:.

Vila Babin zub
25.02.2009, 23:08
Novost oko prevoza !!!
Subotom i nedeljom ide redovna linija do Konjarnika, ispred Vile Babin zub autobus polazi u 8:30h a od Konjarnika posle zatvaranja žičara, u 16:00h.
Cena karte je samo 80 din u jednom pravcu (Vila Babin zub-Konjarnik).
Provedite 8. mart :sm011: na Staroj planini, još uvek ima mesta, budite gosti porodice Ćirić, uživajte u domaćim specijalitetima.
Pozdrav, Vila Babin zub.

stanislaw
26.10.2009, 08:42
Da li na Staroj planini postoji neka kuca sa nekih 12-15 kreveta koja bi se mogla iznajmiti na 3-4 dana za docek Nove godine ??

zelja
26.10.2009, 20:45
Da li na Staroj planini postoji neka kuca sa nekih 12-15 kreveta koja bi se mogla iznajmiti na 3-4 dana za docek Nove godine ??
Na samom Babinom Zubu ne postoji ni jedna kuca za iznajmljivanje(samo Planinarski dom i EPSov hotel).Najblize zubu imas u selu Crni Vrh(konak Zdrma i jos neke kuce koje se izdaju)

stanislaw
26.10.2009, 21:09
ok, a koliko je to selo crni vrh udaljeno od staza i zica ?

da li imas neke kontakte od tih sto izdaju kuce ?

zelja
26.10.2009, 21:24
ok, a koliko je to selo crni vrh udaljeno od staza i zica ?

da li imas neke kontakte od tih sto izdaju kuce ?
Selo je udaljeno 7-8 km od staze konjarnik(polaziste cetvoroseda) i 14-15 km od doma i Hotela Eps(sam vrh Babinog Zuba).Ubedljivo najbolji smestaj ti je u konaku Zdrma zbog toga sto imas i restoran-kafanica u tom objektu.Prosle sezone smestaj mislim da je bio 900-1000 dinara.Telefon za taj konak mogu da ti nadjem a za ove ostale kuce mogu da se raspitam,pa za neki dan da javim.Imas Pm

wicked
20.02.2010, 20:45
Sve pohvale za domacine iz Vile Babin Zub!Ljudi za tu lovu ni topliju i cistiju sobu ,ni bolju trpezu(i u smislu kvantiteta i kvaliteta)...Bili za prosli vikend i svi smo prezadovoljni

admin
22.02.2011, 21:58
Vila BABIN ZUB - Stara planina


ZIMA 2011. Nove NIZE cene smeštaja:

Period februar, mart 2011.god.


Vikend na Staroj planini - petak, subota

Usluga: polupansion (doručak i večera po izboru iz menija),

DVOKREVETNA SOBA

- 1 750 din po osobi dnevno (polupansion – doručak i večera)

ČETVOROKREVETNA I SOBA 3+1

- 1 650 din po osobi dnevno (polupansion – doručak i večera)


Boravak od nedelje do četvrtka i boravak duži od 3 dana

Polupansion (doručak i večera) - 1 550 din po osobi dnevno

Prenoćište - 1 000 din po osobi dnevno

Cena hrane:
Doručak - 200 din
Ručak - 450 din
Večera - 350 din

macak011
14.03.2011, 11:56
Bili smo u Vili Babin zub za vikend, bilo je vise nego dobro, a daleko vise od nasih najboljih ocekivanja! Ljubazni domacini, klopa vrhunska - cista desetka! Veeeeliki pozdrav za domacine! Vidimo se ponovo mozda vec na leto, a sledece sezone 100% :)

SRB_PI
24.01.2012, 21:21
сви ме знају ко неког кога је боље облачити него хранити...
кад ја после оног ручка нисам мого да устанем и то нисам мого да поједем све, а хтео сам :)
баба Надица кува ко моја нана :)
пуно поздрава из Пирота! :)

ralisha
15.02.2012, 18:30
Cao,interesuju me cene,kako se krecu sada :ok:

ekozelj
16.02.2012, 00:30
Cao,interesuju me cene,kako se krecu sada :ok:

Imaš cene na njihovom sajtu: http://www.vila-babinzub.rs/
a možeš da pozoveš Slavišu na 0641249909 i pitaš ga.

macak011
25.02.2012, 10:35
E, Slavisa jos jednom svaka Vam cast! Ponovo smo bili proslog vikenda i naravno ni za milimetar usluga ne odstupa od vrhunske. Jos kad su gosti vile doneli gitaru i zapevali stare Yu hitove, pa jos ono crno vino sto Slavisa toci uz baka Nadicine vanilice posle knjazevackog sira, belmuzha i zeljanice, nema bolje! Svaka Vam cast stvarno, vidimo se opet nadam se bar jos jednom ove sezone, a voleo bih i na leto...obecao sam proslog leta, ali nisam uspeo, mozda ce ovo biti bolje! :D

SRB_PI
01.03.2012, 10:41
мачак, књажевачки сир код баба Надице? да ниси побркао нешто?

macak011
01.03.2012, 11:04
Nisam strucnjak za sireve, ali mislim da se nisam presao, to je sitni mleveni sir. U Knjazevcu ga je proizvodio i DZERSI, ako se ne varam, a u narodu je poznat i kao "svapski sir", dok se u okolini Nisa i Svrljiga zove "svrljiski sir". Mislim da je rec o istom proizvodu. Ja ga znam kao "knjazevacki sir" :D

SRB_PI
01.03.2012, 11:48
че види баба Надица како лупаш, има те стреља... ;) то му дође домаћи сир или њен или од комшије из близине, нема везе с Књажевац :РрРРр

macak011
01.03.2012, 11:52
e bre covece, postoji i slatko od sumskih jagoda, pa nisu sve jagode iz iste sume, kao i "svapski sir", nije sav napravljen u GermanY.. :D

SRB_PI
01.03.2012, 12:34
сир или качкаваљ добија име по месту производње... не може књажевачки ако је произведен у Б. Бериловац :) Марсовац :РРрРР

macak011
01.03.2012, 12:38
onda mora da je Balto-Berilovacki sir, yebaga, omasio sam... :D

macak011
01.03.2012, 13:22
aj sto se sira tice, nego paz' gde ces da jedes becku sniclu, avganistanski cevap ili da pijes tursku kafu! :D

SRB_PI
01.03.2012, 20:46
пази се да не почну мачкеће месо да служе... :) њами...

macak011
01.03.2012, 20:54
ne boj se, navik'o sam, fast food-ovi odavno spremaju ulicne specijalitete.. :)

SRB_PI
01.03.2012, 22:38
ма ја мислио на тебе :*

macak011
21.01.2013, 02:30
Jos jedan veliki pozdrav za Slavisu i baka Nadicu iz VILE BABIN ZUB ciji smo opet bili gosti za vikend! Veeeliki plus za crno vino, dobro dodje posle rano jutarnje borbe sa snegom zatrpanim putem Svrljig-Kalna! Jos jedan plus za dostupnost u 4h ujutru, pretila je opasnost da budemo zavejani na istom ali s obzirom da smo uspeli da dobijemo Slavisu u 4 ujutru, znao je nasu tacnu poziciju na putu, pa bi nas lako neko izvukao odatle, makar i peske - na nepunih 7 km od izlaska sa puta u Kalni! Medjutim, uspeli smo da se probijemo i dodjemo u jednom komadu u Kalnu u 5h!
Opet neko iznenadjenje, baka Nadicine vrele krofne sa eurokremom su definitivno PUN POGODAK, a da ne pominjem zeljanicu, domaci sir i kiselo mleko, itd... Hvala Vam jos jednom, vidimo se opet uskoro!