PDA

Pogledati punu verziju : Forum preuređen



Stevs
10.11.2005, 18:57
Idemo redom:)

- Stara baza tj. stari postovi koji su nestali usled hackovanja foruma vraćeni (urađen merge stare i nove baze)
- Forum update-ovan na najnoviju verziju
- Teme i postovi sortirani
- Baza reindexirana

itd:)

Dajte predloge šta izmeniti, dodati, obrisati, greške, savete... Ima tu još dosta da se radi ali to ćemo polako u hodu...

Poz ;)

valdevit
10.11.2005, 19:39
svaka chast!!!!!!!!!!! :D

valdevit
10.11.2005, 19:44
shto ne mogu da postavim avatar?!

Stevs
10.11.2005, 19:57
shto ne mogu da postavim avatar?!

Probaj sad, sad bi trebalo da radi...

valdevit
10.11.2005, 21:17
nece i dalje :(

Stevs
10.11.2005, 21:19
nece i dalje :(

Šta ti prijavi? Evo ja sam sad probao i radi na mom useru...

valdevit
10.11.2005, 21:19
predlazem da za svaku temu odredish neke urednike...da se nebi sam muchio oko brisanja oftopika...

valdevit
10.11.2005, 21:21
Upload of file failed.
slika je 100x100 i ima 10 kb...

Stevs
10.11.2005, 21:21
predlazem da za svaku temu odredish neke urednike...da se nebi sam muchio oko brisanja oftopika...

Otom potom, forum je relativno mali tako da nije frka oko spama, no izabraćemo aktivnije i ozbiljnije korisnike čisto da bi zadržali kvalitetnu bazu ljudi.

Stevs
10.11.2005, 21:22
Upload of file failed.

A jel si siguran da ti avatar nije veći od 80x80 i 19,5kb?

valdevit
10.11.2005, 21:24
pa,tamo pishe da moze 100x100 i 64kb :confused:

Stevs
10.11.2005, 21:27
pa,tamo pishe da moze 100x100 i 64kb :confused:

Note: The maximum size of your custom image is 80 by 80 pixels or 19.5 KB (whichever is smaller).

wlad
10.11.2005, 22:28
Sitnica, ali cisto ono ;). Mogli bi da se updateuju datumi kada se ko registrovao iz stare baze (za stare usere, posto se vide i stari postovi).

valdevit
10.11.2005, 22:30
meni pishe ovako-The maximum size of your custom image is 100 by 100 pixels or 64.0 KB (whichever is smaller). :D

wlad
10.11.2005, 22:33
Ni meni ne radi upload avatara, ne ispise se nikakva greska. Slika mi je 77x77 2911bajta.

Mozda je nesto sa pravima? (Stevs je Administrator)

valdevit
10.11.2005, 22:36
ne znam,al meni nikako nije jasno zashto ne radi :confused:

wlad
10.11.2005, 22:38
Ja sam sada probao i sa linkom (da ne uploadujem nego samo navedem link na avatar) i ne radi... Meni se ne ispise nikakva greska, samo se opet prikaze ista forma (strana).

Stevs
10.11.2005, 22:40
meni pishe ovako-The maximum size of your custom image is 100 by 100 pixels or 64.0 KB (whichever is smaller). :D

Ovo je za custom image, a ne za avatar...pogledaću malo kasnije šta pravi problem ako mi verujete ceo dan sam sređivao baze stvarno nemam sange više sad:)

valdevit
10.11.2005, 22:58
radi...stevs,odmori malo,puno si radio danas :D

valdevit
10.11.2005, 22:59
ovako,dobicete posebnu opciju edit avatar...dalje je sve jasno :D

bojan
10.11.2005, 23:08
Idemo redom:)

Dajte predloge šta izmeniti, dodati, obrisati, greške, savete... Ima tu još dosta da se radi ali to ćemo polako u hodu...

Poz ;)

Shefe, mislim da govorim u ime svih Manijaka koji sada cine srz ovog foruma:

Mislim da je slabo vidljivo i da ce se nit izgubiti ako post "Oglas za ski manijake" (5000 pregleda i 240 replies) ostane zabacen u kategoriji "mali oglasi". To i nije mali oglas vec najbolja diskusija koja bi trebala da okupi sto vise ljudi da se organizuje i nastavi sjajnu ideju. Daj nam otvori celu jednu kategoriju "Ski manijaci" za sebe, mislim da smo toliko zasluzili.

Pozdrav i pohvale za radu na forumu

Stevs
10.11.2005, 23:13
Shefe, mislim da govorim u ime svih Manijaka koji sada cine srz ovog foruma:

Mislim da je slabo vidljivo i da ce se nit izgubiti ako post "Oglas za ski manijake" (5000 pregleda i 240 replies) ostane zabacen u kategoriji "mali oglasi". To i nije mali oglas vec najbolja diskusija koja bi trebala da okupi sto vise ljudi da se organizuje i nastavi sjajnu ideju. Daj nam otvori celu jednu kategoriju "Ski manijaci" za sebe, mislim da smo toliko zasluzili.

Pozdrav i pohvale za radu na forumu

Oki ja sam prevideo dok sam sortirao preko 100 tema pa sam samo video oglas i odmah ga stavio u oglase iako on to uopšte nije. Moja greška vraćen je tamo gde mu je i mesto:)

CrazyKong
11.11.2005, 09:13
Svaka cast Stevs za restore foruma i pocetak rada na redesign-u celog site-a.
Mislim da je bilo krajnje vreme da se neko ozbiljnije pozabavi time.

Slobodno racunaj na moju bilo kakvu pomoc.

Stevs
11.11.2005, 12:49
Ako neko ima neki dupli username pošto su spojene i stara i nova baza neka mi napiše koji su to nickovi pa da ih spojim jedan.

Arijel
11.11.2005, 13:19
BRAVO !!!

(za sredjivanje foruma:) )

Stevs
11.11.2005, 13:52
Evo upacio sam i po koji smilies...

:ski: :glavaozid :cug: :couto::kez:

Ako imate neke vezane za skijanje šaljite pa da ubacimo.

stevan
11.11.2005, 15:53
Sve pohvale za promenu! Nadam se da je ovo tek pocetak, ako mogu nekako da pomognem - tu sam:dziveli:

bojan
12.11.2005, 10:37
Oki ja sam prevideo dok sam sortirao preko 100 tema pa sam samo video oglas i odmah ga stavio u oglase iako on to uopšte nije. Moja greška vraćen je tamo gde mu je i mesto:)


super,

pozdrav

Bata Bane
12.11.2005, 15:57
Dobro je polako se privikavam

Hurmiza
14.11.2005, 11:23
ODLICNO, SVAKA CAST!!!!:yay: :yay: :ok:

Predlazem sledece:

Dopuniti opis skijalista u okruzenju - dodati detaljan opis bugarskih skijalista i linkove ze rezervaciju. Ja cu pomocu jer cu dostaviti mapu Banskog (turisticku i skijasku) i linkove vezane za smestaj (vec sam ih dodao u temu Bansko).

Pozivam ljude koji imaju informacije i mape austrijskih skijalista da ih posalju administratoru.

Napraviti vezu sa prodavcima opreme u SCG i probati da se pored reklama za njihove radnje napravi i neka nagradna igra za posetioce site-a.

Pozvati sve skijaske organizacije i klubove u SCG da se aktivno ukljuce u rad site-a.

Toliko od mene.

wlad
14.11.2005, 11:28
Predlazem da se pre daljeg razvoja sajta (ne foruma) instalira neki free CMS softver - mnogo ce pomoci i sada a jos vise kasnije. Znam da je to sada veliki posao (prebacivanje podataka iz sadasnjeg sajta u CMS) ali ce se sigurno isplatiti...

pop67
14.11.2005, 23:52
Malo je neobicna ova promena ali je za pohvalu,Stevs cestitam ti i zelim ti sve najbolje sto si se prihvatio da nadgledas ovaj forum.Samo bih te zamolio u svoje i ime SKI MANIJAKA da nazovi oglas za SKI MANIJAKE izdvojis kako bi bio stalno vidljiv obzirom da je vrlo posecen do sada preko 6000 citanja,a i trbalo bi da okupi sto vise ljudi u diskusijama i eventualnim zajednickim odlascima na zimovanja ili ski vikende.Nadam se da kao skijas delis moje ili nase misljenje da na ovaj nacin vrsimo znacajnu popularizaciju najlepseg sporta na svetu!

Pozdrav,POP

Stevs
15.11.2005, 00:04
Malo je neobicna ova promena ali je za pohvalu,Stevs cestitam ti i zelim ti sve najbolje sto si se prihvatio da nadgledas ovaj forum.Samo bih te zamolio u svoje i ime SKI MANIJAKA da nazovi oglas za SKI MANIJAKE izdvojis kako bi bio stalno vidljiv obzirom da je vrlo posecen do sada preko 6000 citanja,a i trbalo bi da okupi sto vise ljudi u diskusijama i eventualnim zajednickim odlascima na zimovanja ili ski vikende.Nadam se da kao skijas delis moje ili nase misljenje da na ovaj nacin vrsimo znacajnu popularizaciju najlepseg sporta na svetu!

Pozdrav,POP

Naravno što da ne. Evo sad je Sticky što znači da će biti uvek na vrhu strane. Videću da otvorim neku novu sobu tipa SKI Clubbing gde bi se baš bavilo ovakvim temema.

Stevs
15.11.2005, 00:11
Predlazem da se pre daljeg razvoja sajta (ne foruma) instalira neki free CMS softver - mnogo ce pomoci i sada a jos vise kasnije. Znam da je to sada veliki posao (prebacivanje podataka iz sadasnjeg sajta u CMS) ali ce se sigurno isplatiti...

To je u planu (Mambo najverovatnije) samo je ogroman problem prebacivanje site-a sa ovoliko informacija. Za to treba i vremena i ljudi koji to znaju i imaju voje da rade.

wlad
15.11.2005, 10:13
Super, a to za prebacivanje - naravno, to je najteze. Mozda da se napravi neka paralelna verzija, npr. /novi - gde bi se prebacivao ceo sajt. Da se ukljuce ljudi koji bi to radili (otvori im se CMS account sa restriktovanim pravima) i onda vise ljudi prebacuje sadrzaj ili sl. - samo ideja :).

logic
16.11.2005, 01:51
lepo je videti raspored koji podseca na stari forum!

pop67
18.11.2005, 15:56
Postovani Stevs,zamolio bih te kao administratora da opomenes Valdevita,jer ovo sto on radi i kako se izrazava je neprihvatljivo.Suvise je mali da bi se obracao ljudima duplo starijim na ovakav nacin.

Pozdrav,POP

valdevit
18.11.2005, 16:15
izbrisao sam to i obecavam da se nece ponoviti,iako nisam mislio nishta loshe :D

stevan
18.11.2005, 17:14
Eto, sad smo sve lepo sredili i ja bih zamolio da vise ne bude na celom forumu vredjanja ni u naznakama. Ako postoji bilo sta sto bi moglo biti pogresno protumaceno, nemojte to pisati, da ne gubimo vreme na objasnjavanje ko je sta i kako mislio i da se ne sukobljavamo bez potrebe. Ovde smo zbog skijanja i to je sve. Licne stavove o bilo cemu drugom nemojte ovde iznositi i nece biti problema.

'Ajmo sad na pivo:dziveli: :cug:

Cisto da se vidi i ovde...

stevan
18.11.2005, 17:18
To je u planu (Mambo najverovatnije) samo je ogroman problem prebacivanje site-a sa ovoliko informacija. Za to treba i vremena i ljudi koji to znaju i imaju voje da rade.

Ja sam za, hocu da pomognem koliko je u mojoj moci... Hoce li biti uskoro nekih konkretnijih razgovora o tome?

Stevs
18.11.2005, 17:52
Postovani Stevs,zamolio bih te kao administratora da opomenes Valdevita,jer ovo sto on radi i kako se izrazava je neprihvatljivo.Suvise je mali da bi se obracao ljudima duplo starijim na ovakav nacin.

Pozdrav,POP

http://www.skijanje.co.yu/forum/images/buttons/report.gif (http://www.skijanje.co.yu/forum/report.php?p=2407) Report Bad Post - samo klinknete na ovu ikonicu i svaki post na koji imate primedbu automatski će biti prosleđen administratorima.

Stevs
18.11.2005, 17:54
Ja sam za, hocu da pomognem koliko je u mojoj moci... Hoce li biti uskoro nekih konkretnijih razgovora o tome?

To sve mora da se vidi sa Zoranom vlasnikom site-a...

oddball
26.11.2005, 11:24
u pocetku mi je bilo onako, ali sada kada sam se malo privikao (i nasao gde se sta nalazi :D ) moram reci da mi se dopada kako je preuredjen forum. i dobro je sto je uvedeno jos nekoliko dodatnih opcija :D

Misko
26.11.2005, 18:58
Forum je sada po mom misljenju lepo rasporedjen, tj. sobe su sada pun pogodak i mislim da nece biti potrebno menjati ih duzi vremenski period.

cdx
01.12.2005, 00:35
Da, istina, ali stvarno, site je ocajnicki uradjen. Hajde da pokazemo Hrvatima da smo bolji ;)

laki
13.12.2005, 15:57
Mala napomena, po kliku na hyperlink forum mi se otvara u okviru site-a, gde je skuchen i dosta ne praktichan. Naravno odmah sam ukucao adresu u novom browseru i sve je kao shto i treba da bude.

Dakle tu bi se mogla odraditi mala korekcija; hyper da aktivira popup.

Samo napred! Forum trazhi dosta rada koji je zasnovan na dobroj volji!