PDA

Pogledati punu verziju : SLJEME Zagreb



designbvr
22.12.2008, 18:44
Da li mozda neko planira na Sljeme 06.01.
na nocni slalom, posle danasnje Ivicine pobede tamo ce verovatno da bude haos & bezumlje, ja razmislj'o al mi malko frk'a za auto, nije neki ali ne bi da ostanem bez istog (bice dosta :cug: :dziveli: :cug:naroda, jos ako isti pobedi :hair: bi't ce frke.

Ja toliko, da chujemo shta ostali vele

designbvr
22.12.2008, 18:47
Mozda je ovo moglo i u ski clubbing, al' meni
vise lici na pitanja & predloge

milos_pg_91
22.12.2008, 19:30
Mozda je ovo moglo i u ski clubbing, al' meni
vise lici na pitanja & predloge


Moglo je tamo ! :P

P.S. Naravno da bi bilo extra otici na neku trku svjetskog kupa!

renato
22.12.2008, 20:42
Tam (na Sljeme) i tak nemreš prismrdit sa autom, samo organiziranim prijevozom iz Zagreba ili sa Zagorske strane, ovino o tome koja se zona karata ima.
A za auto se bojiš krađe ili oštečenja!?
Mislim da su u Zg podzemne garaže relativno sigurne.

designbvr
22.12.2008, 21:43
Nisam ni mislio bas da se penjem kolima, sto se kradje tice manje - vise, ali lomljenja da , koje su cene karata ako znas, treba mi zona dzabe (shalim se), kako se prevesti od ZG do Sljemena, kako bi to najbolje bilo izvesti, a da prodje bez problema, kako ide to sa zonama i da li se moze doci recimo popodne, kupiti karta i stici na 1. trku na vreme, il da dolazimo na sabajle

renato
23.12.2008, 09:25
Što se razbijanja vozila tiće, mislim da ti auto nije ništa nesigurniji od splitskih, ili recimo slovenskih tablica, nism u zadnje vrijeme čuo da su vozila razbijana, osim kad navijači dinama krenu, ali onda tablica ne igra ulogu, sve leti.
A za sve ostalo pročitaj konferenciju za novinare organizatora.

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/297413.aspx

Sve je super obješnjeno.

http://www.generalturist.com/Accommodation/Default.aspx?promjena=1&idWebProdukt=77

Ulaznice online:)

plageton
23.12.2008, 11:08
Što se razbijanja vozila tiće, mislim da ti auto nije ništa nesigurniji od splitskih, ili recimo slovenskih tablica, nism u zadnje vrijeme čuo da su vozila razbijana, osim kad navijači dinama krenu, ali onda tablica ne igra ulogu, sve leti.



Zvuči umirujuće.