PDA

Pogledati punu verziju : nezaboravna jahorina



duki
12.02.2005, 22:06
Malopre sam došao sa Jahorine. Unnazad 6 god. ovaj put je bilo ubedljivo najbolje. Najveća promena, odlično uređene i utabane staze. Vreme ni sam sebi ne bih zamislio bolje. Odlično društvo, i fenomenalna vikendica. :lol: Ukoliko nekom treba preporuka za čistu,toplu,prostranu vikendicu na odličnom mestu obavezno neka se javi :P :P :P

jela
17.02.2005, 10:13
ja na Jahorinu idem prekosutra!!! Treci put idem u istu vikendicu, ali bih volela da podelim iskustva, pa mi reci nesto o toj gde si ti bio - gde se nalazi, koliko ljudi prima, kakva je cena....

zeljo
17.02.2005, 13:10
provjeri stanje na putevima prije nego krenes,ja sam trebao jutros da idem do sarajeva ali su me vratili na granici rekli mi da se vratim ili da idem preko dubrovnika inace sam iz CG,jer su im skoro svi putevi u RS-u zavejani,prolazi se ali otezano a i neki sleperi se zaglavili,pa cu sacekati koji dan dok ociste to :?

Inace na jahorini je sad ja mislim pravo,prethodni snijeg se malo otopio i vjerovatno zaledio kad je pao novi,sad nemaju opravdanje ako ga ne utabaju kako treba :) :) ,u sarajevu je palo metar snijega tako da je gore u najgorem slucaju tako :wink:

CrazyKong
17.02.2005, 15:19
Putevi u Hercegovini su zavejani, u Bosni su manje vise ok....
Inace na Jahorini je palo mnogo snega(na Palama je izmereno za tri zadnja dana novih 80 cm)...sad samo da srede staze kako valja ali je sneg prilicno suv tako da ne verujem da ce uraditi kako treba...