PDA

Pogledati punu verziju : na prodaju ATOMIC NEOX 6.14 VIP



designbvr
16.12.2008, 14:33
Da li treba sta dodati u opisu ?
1 slika = 1000 reci

ustvari dodacu opis MRRAAAAKKK !!!!!! ..... totalni

Cena: 250 Eur

designbvr
16.12.2008, 16:15
zaboravio sam NEKORISTENO !!!

stekan
16.12.2008, 18:31
Da li to vidim i "šine"?
Tj. da li se može montirati na bilo koje "ravne" skije ili samo na Atomic daske?

designbvr
17.12.2008, 07:57
odlichno vidis, moze !

designbvr
17.12.2008, 15:59
OTISHLO :sm018:

PLP za kupca:
da te sluze onako kakvi su !!!
(mrak)

stekan
17.12.2008, 17:02
Dobri vezovi. Neox je inače prvi pravi Atomic vez. Svi raniji su samo ušminkani ESS modeli. Atomic i danas koristi stare modele vezova za takmičenja, jer izgleda da nemaju potpuno povjeranje u Neox.

Znam čovjeka koji o sebi misli da se solidno razumije u ski opremu, a koji je prije par sezona na Atomic Race skijama koristio Tyrolia vezove. U međuvremenu je skontao da su Atomic skije prežestoke za njega, pa se prebacio u mirnije vode. Ko ga je bolje upoznao, skontao je da sa njim nije sve u redu, pogotovo kad je u pitanju skijanje.

designbvr
17.12.2008, 17:53
da li moze bez "stekana" da prodje koji post ?

nisam bash najbolje shvatio shta je pisac hteo da kaze sa predhodnom pisanijom, a ni zasto, ako si misljenja da to u stvari nije za svakoga, sto posto si u pravu, ALI (veliko ali) mozda je otisao bash nekom ko tachno zna sta ce sa njim da radi,
chak sta vishe lichno ne mogu da ga prezalim jer i ja bi tachno znao sta
bi sa njim.
vrlo, veoma, mnogo,chesto puta sam sedeo i chitao postove "nekih" chlanova foruma i pitao se zashto uvek bash oni (isti) moraju nesto da kazu ili objasne nama neobaveshtenima.

Srecko82
17.12.2008, 18:28
Već sam pomislio da stekan samo meni ide na živce.

milos_pg_91
17.12.2008, 18:43
Stekane, brani se! ahah :)

stekan
17.12.2008, 19:46
U stvari, kad razmislim (desi mi se to ponekad), ova tema je oglas i nisam se trebao petljati. Zbog toga se iskreno izvinjavam. Upalio sam na ono: "mrak", a moje mišljenje o Atomic vezovima i nije nekakvo. Razloge za to mišljenje neću ovdje iznositi, a već sam ih davno i iznosio. Atomic skije izuzetno poštujem (samo modele sa brojevima 9 i većim) i izbjegavam (nisu za moje penzionerske noge).

A po pitanju čestih edukativnih postova, valjda je svima jasno da sam u prethodnom životu bio prosvetitelj. Ima foruma koji su pošteđeni stekanovih komentara, pa kome smetaju, neka se switch-uje tamo.


Dobro je, bio sam se zabrinuo da se Srećko neće javiti. :dziveli:

zlatnijahac
18.12.2008, 00:08
Ma snaci cu se vec nekako s 614. Malo plug... malo uzbrdo..., bice to sve ok.

Flexon
18.12.2008, 02:31
neox prosjecan amaterski vez da profesionalnom cijenom
tezak metricku tonu sta vise reci:dontknow:

designbvr
18.12.2008, 12:27
zlatnijahacu, sva chast za to "plug" i uzbrdo kad li ce likovi kao "ovaj" i sl. da sjashu sa tudjih postova i oglasa samo zato shto su zeljni da nam svima pokazu (chitaj da se foliraju),shta su sve nauchili u syberspace-u i da nam pomognu da izadjemo na WWW od Yutuba, skijanja, skimanijaka i neznam kojih sve ne jos sajtova i foruma, a da nema njihovih tragova.
OVI BASH IMAJU VREMENA (chitaj U al su zaludni !)

ima poneki od nas koji ne pametujemo mnogo a imamo ogroman staz na skijama chak i za ove mamo sami sebe zovu "penzionere", a lichno i koju godinicu vishe pa se ne ..................(znate shta) po forumu

ja toliko, nisam 'volko chuko ..... (nego mi malo dozlogrdilo),i sigurno vishe necu, a kamoli da dozvolim sebi da pricham sa "malim ljudima u kompjukter" :sm018:

Tadija_91
18.12.2008, 13:15
ma sta reci o vezu, ni ja ga ne bi stavio na moje skije( vidi kako izgleda kao da ga je dete od 2 godine pravilo)...a za to sto je tezak...zamisli kako bi ga nosio na ledjima do/od kafica...a tek boja...jedino bi ga im'o da je na njemu nalepljena cena(ali velikim slovima, da se vidi da nisam rekreativac)...ma sve u svemu KRSH tj MRAK

hehehe
18.12.2008, 14:04
U jeeeee...
Ajte ljudi, malo tiše... momci su kupo-prodali vez... nema potrebe da ova tema bude prva na oglasima... Ima tu još boljih i marki i modela a nisu prodati... doduse, atomic je atomic.... pa 10 praznih mesta pa tek onda ostali... al kupo-prodat je... jbg... :sm022:

skiman
18.12.2008, 14:40
U jeeeee...
Ajte ljudi, malo tiše... momci su kupo-prodali vez... nema potrebe da ova tema bude prva na oglasima... Ima tu još boljih i marki i modela a nisu prodati... doduse, atomic je atomic.... pa 10 praznih mesta pa tek onda ostali... al kupo-prodat je... jbg... :sm022:
Skupo ga prodao, nema tu šta ..............:smoke:A šta fali Neoxu? Kad je potrebno učvrstim ga do maksimuma (trka) i radi, to jest ne izbaci-svaka mu čast, kad skijam imam ga podešenog na svoju kilažu-kad je potrebno, onda izbaci-i opet svaka mu čast....Drugo od vezova ne očekujem.....

stekan
18.12.2008, 16:22
...kad li ce likovi kao "ovaj" i sl. da sjashu sa tudjih postova i oglasa samo zato shto su zeljni da nam svima pokazu (chitaj da se foliraju),shta su sve nauchili u syberspace-u i da nam pomognu da izadjemo na WWW od Yutuba, skijanja, skimanijaka i neznam kojih sve ne jos sajtova i foruma, a da nema njihovih tragova.
OVI BASH IMAJU VREMENA (chitaj U al su zaludni !)

ima poneki od nas koji ne pametujemo mnogo a imamo ogroman staz na skijama chak i za ove mamo sami sebe zovu "penzionere", a lichno i koju godinicu vishe pa se ne ..................(znate shta) po forumu

Ogroman staž na skijama znači da odlično skijaš. Dok skijaš, malo šta možeš naučiti o opremi. Švrljanjem po cyberspace-u se uči o opremi, pa makar ne znao skijati. Cyberspace je čudo, ako se zna pretraživati.

A koliko znaš o opremi pokazao si u oglasu za Tecnica pancerice (koje si navodno za svog sina nabavio od Ski-Bileka 24.3.2008). Ne postoje baterije za Hot Form, a pogotovo ne one od 220V. Oni koji uče na cyberspace-u će pronaći opis Hot Form tehnologije npr. na ovom linku: http://www.independent.co.uk/travel/skiing/winds-of-change-612656.html. Kao pravi prosvetitelj, moram dati fabulu sa linka: postoje dvije vrste ispravljača na koje se cipela priključuje. Prva vrsta grije na višu temperaturu u cilju prilagođavanja uloška pancerice obliku noge, a druga vrsta grije na nižu temperaturu sa ciljem grijanja i sušenja pancerica. Druga verzija se radi u kućnoj verziji (220V) ili verziju za auto (12V).
Mogu misliti koja je cijena pancerica bila kod Bileka u martu mjesecu. Usput, Bileka poznajem od 2002-ge.

Pronađoh tvoj savjet na drugom forumu čovjeku koji je pitao da li da mijenja default vezove na SpeedWave 12. Čovjek pita da li da stavi ELD 12 (koji dolazi uz SpeedWave 14) umjesto ELD 11 (ili možda ELD10). Ti odgovaraš sa: "Sinak moj, ni u snu ne skidaj vezove, oslabices bazu i ondak ce bude KRRRRC". Svaka čast.

Činjenica da si oglas za pancerice stavio i na taj drugi forum, a oglas za vezove nisi, me navodi na zaključak da je ovaj oglas možda bio samo provokacija. I sama cijena vezova je provokacija.


Skupo ga prodao, nema tu šta ..............:smoke:A šta fali Neoxu? Kad je potrebno učvrstim ga do maksimuma (trka) i radi, to jest ne izbaci-svaka mu čast, kad skijam imam ga podešenog na svoju kilažu-kad je potrebno, onda izbaci-i opet svaka mu čast....Drugo od vezova ne očekujem.....

Skiman, potpuno si u pravu.

tataratira
18.12.2008, 17:39
Samo da znate da vam je taj vez smješan

http://images.fotopic.net/ygog96.jpg

wlad
18.12.2008, 19:59
Ja ću još samo malo offtopic-a:

Izgleda da neki ljudi ne shvataju da ovaj forum nije napravljen samo za (male) oglase. Ljudi diskutuju, pitaju, odgovaraju, komentarišu na svim temama i daju doprinos zajednici. Oglasi nemaju nikakav doprinos (za ski zajednicu) na forumima osim za oglašivača, naravno i oglasi su korisni da se oprema razmeni, proda staro i uzme novo.

Ako se pregledaju poruke nekih članova ovoga foruma, vrlo lako i brzo se može videti šta ko radi, ko doprinosi, a ko "valja".

Ako neko želi da prodaje robu i usluge preko foruma i sajta skijanje.rs, neka piše adminu (admin et skijanje tačka rs ili PP na admin) sajta i neka se oglašava preko sajta & foruma - na taj način će isto doprineti zajednici.