PDA

Pogledati punu verziju : HARY M



ALPENGIRL
10.02.2005, 00:21
Pozdrav svima !

upravo sma se vratila iz BANSKOG ! Sneg je padao 5 dana bez prestanka, iako ga je vec bilo dovoljno, tako da smo svi uzviali u skijanju u dubokom snegu, bili smo u prilici da usavrsimo tehniku :) jer nismo imali izbora :)))
3 dana je bilo bas bas suncano.... plus dubok paperjasti sneg ! Predivno !!!
Svima koji tek idu na skijanje , zelim lep provod !!!

samo da se javim, da je sve bilo u redu....sa rezervacijom ...i ski pasom...
isla sam preko: www.hary-m.co.yu agencija se nalazi u KALENICEVOJ 5...pa eto, preporucujem ako je neko zainteresovan....jer sam prvi put isla preko njih i sve je bilo ok.

pozdrav !

Arijel
11.02.2005, 09:44
Cao, Alpengirl!

Jel radila staza za nocno skijanje? Kakva je staza koja vodi do sela (ispod gondole)?

Kakav ti je bio hotel? Na kojoj se stazi on nalazi?

Drago mi je sto ima bas puno snega, i sto ce ga biti jos nedeljama, ali se samo nadam da nece biti puno leda, kao prosle godine...

Jos tacno 2 nedelje do puta :D !!!

veliki pozdrav !

ALPENGIRL
11.02.2005, 16:27
nocno skijanje je bilo samo SUBOTOM,,,, jer nije bilo zainteresovanih : pravilo su uveli da mora MINIMUM 25 ljudi da se prijavi da bi pustili, tj. organizovali nocno skijanje !

Bila sam u hotelu TODORKA, koji je PREDIVAN !!!!!!!!!!
Nalazi se na platou gde polaze zicare SHILIGARNIKA - koje vode do vrha....gde je sidro. Hotel ima zaista super lokaciju ! Hrana - svedski sto, obilan...grejanje super radi, sobe prostrane...prijatna atmosfera u samom hotelu: prezadovoljna sam. Imam broj hotela, ako je neko zainteresovan... ja zasigurno idem tamo bas, opet :)

Staza koja vodi do gondole je idealna za OPUSTANJE, jer je BAS BAS blaga (da ne kazem ravna)... ali sam skijala tuda pred kraj dana, da se opustim i uzivam u prirodi jer je okruzena jelkama i ima divan pogled na Bansko i planine u daljini...
Gondola je super radila..potpuno je bezbedna - za one koji su to dovodili u pitanje ovde na FORUMu... ja sam uzivala u voznji !
Ako ima jos pitanja... tu sam :)

POZDRAV SVIM SKIJASIMA i sretan put, onima koji tek idu :)))

p.s. mislim da ove god nikako nece biti leda, jer snega ZAISTA zaista ima P R E V I S E, nikada nisam imala prilike do sada, da skijam po tolikom snegu :)
ni staze nisu mogle biti redovno 'utabavane' jer je PADAO non stop... 6 dana bez prestanka...

srecno & pozdrav !

ALPENGIRL
11.02.2005, 16:34
.... ako ikome treba NOVA mapa staza, slobodno nek se javi !

Mladen
14.02.2005, 15:55
U Hary M nemaju pojam za hotel Todorka. Nemaju ga ni u ponudi na sajtu

DrEkAvAc
15.02.2005, 19:22
Da li je neko išao preko ZPU u Bansko?
ako jeste, kakav je smještaj i koliko su daleko ti app. od početka gondole? koji restorani su OK, naravno i po pitanju cijene klope?
idemo 25.og!

logic
16.02.2005, 02:27
Da li je neko išao preko ZPU u Bansko?
ako jeste, kakav je smještaj i koliko su daleko ti app. od početka gondole? koji restorani su OK, naravno i po pitanju cijene klope?
idemo 25.og!
kao da sam ja postavio ovo pitanje???!!!!!!!!