PDA

Pogledati punu verziju : Hitno potreban savet



Vlada_ns
08.02.2005, 14:02
Potrebna mi je pomoc. Treba da kupim pancerice pa ne znam koje da uzmem.Skijam dosta dobro, a ne mogu da se odlucim izmedju ova dva modela :

1) Salomon XWAVE 8.0 http://www.salomonski.com/uk/product.asp?sex=1&seg=2&gam=9&pro=782589

2) Nordica GT12 http://www.nordica.com/boots/scheda.php?s=4&target=334&

ili mi preporucujete neke trece???
Jos jedno pitanje- molio bih vas da mi napisete nekoliko prodavnica u BG gde mogu naci dobre pancerice, posto u ns ima samo ove Nordica.

Unapred hvala

dzonka
08.02.2005, 15:28
imas fitex (solomon, nordika, elesse, kappa...), pored auto puta (desna strana auto puta na beogradu) preko puta nove hale. ima jos u cika ljubinoj (uska ulica kojaizlazi na spomenik knezu mihailu), tamo prodaju head.

Misko
08.02.2005, 15:32
Kupio X-Wave 8.0. 8-ce se greju pa kao uletis u njih dok su vruce i formiraju ti se prema nozi, pancerice se ponasaju perfektno ako je napolju sunce (crne su), i temp oko 0, ako nema sunca, stezu pa ubijaju (flex 90), ali se posle 2-3 dana naviknes, vezovi koji su srebrni u sobi napolju su plavicasti i mozda tripujem na hladnoci poplave, izgled 5+, cena u fitexu 6800, jer su proslogodisnji model ili mozda cak i predproslogodisnji (totalno nebitno ako nisi Hermann Mayer) poz

Vlada_ns
08.02.2005, 20:14
Nisam bas kao Herminator :wink:
Nego, ne znam da li vredi dati oko 13000 za ove Nordica pancerice, posto toliko kostaju u ns ? Procitao sam na onom hrvatskom sajtu da Nordica pravi najbolje pancerice za rekreativce... Da li imate jos neki predlog pored ovih ?

hvala za savete

wlad
08.02.2005, 20:36
Vlado, gde u NS, koja prodavnica / adresa, interesuje me taj GTS12?

wlad
13.02.2005, 12:35
Vlada_ns, gde u NS? Posto je i meni hitno ;).

Misko
13.02.2005, 22:45
Nisam bas kao Herminator :wink:
Nego, ne znam da li vredi dati oko 13000 za ove Nordica pancerice, posto toliko kostaju u ns ? Procitao sam na onom hrvatskom sajtu da Nordica pravi najbolje pancerice za rekreativce... Da li imate jos neki predlog pored ovih ?

hvala za savete

To je skoro duplo vise od Salomonki, mozda su bolje ali duplo bolje nisu sigurno. :wink: poz