PDA

Pogledati punu verziju : Smestaj na 4 dana



Aleksandra
18.11.2008, 00:22
Dakle, moja drugarica je pocela da radi :sm008: i nema pravo na godisnji odmor u prvih 6 meseci :dontknow:, pa smo nesto razmisljale da iskoristimo novogodisnji "raspust" pa da bar na 4 dana odemo na planinu.
Da li je moguce naci smestaj na 4 dana? Dakle, 31.12, 01.-03.01.2009.
Malo sam bacila pogled ovde, i svuda su cene za nedelju dana.
Jos uvek ne znam koliko bi nas islo (mozda samo nas 2, a mozda jos nekoga povedemo), ali bi mi znacilo da vidim postoje li takve varijante. Pa ako je izvodljivo, da napravimo konkretne planove. :)

Svaki savet je dobrodosao! :)

Marklar
18.11.2008, 15:00
Sličan problem... Spiskah sav godišnji odmor ko da ga nije ni bilo i nema istog narednih 6 meseci :sm022:. Pogeldah na kalendar i kad videh da je lep raspored neradnih dana.. uhu:sm017:! Tako da imam u planu sa jednim ili dva istomišljenika da uradimo isto tj. od 31.12. - 04.01. da se nekako dokopamo Jahorine. Em skijanje, em blizu Sarajevo, mož se lepo napravi putovanjce. Pa s' toga ako ima ta neka vikendica višak, ili pak ako je neka golema i nadje se više ekipica za podelu, jav'te!
Pozdrav!

nidza
21.11.2008, 19:18
Mrka kapa za Kopaonik, tj. jako kasno ste se setile. Možda negde u podnožju ili tako nešto. Ne bih da vas obeshrabrujem, ali već juče počni da vrtiš telefone i cimaš ljude da nađeš smeštaj. Tradicionalno je Kop posle Nove Godine, pa sve do kraja školskog raspusta = mravinjak.

Zato je period do kraja decembra verovatno najbolji ikad. Prošle godine sam tamo uživao kao nikad pre u životu, tj. poslednja nedelja decembra. Ubismo se od skijanja.

wlad
22.11.2008, 02:11
@nidza: poruka je u temi "Jahorina" :)

Da ne bude da sam samo stavio ovaj komentar, zovnite privatan smeštaj na Jahorini, pa ako nema - a baš vam se ide na skijanje - mislim da možete da pokušate sa private smeštajem na drugim mestima (kao što kaže Nidža: Kop zaboravite, ali možda CG, Bugarska ili Makedonija?).

Aleksandra
24.11.2008, 22:51
Pa ne bih isla bas negde daleko samo na 4 dana. Zato mi Jahorina i odgovara. Na Kop ni ne zelim da idem, tako da nije problem. :)
Zar je moguce da niko nema neku ideju, neki broj telefona ili nesto slicno. Sav privatan smestaj koji sam videla ovde na sajtu je organizovan po nedeljama... Ne znam vredi li da zovem uopste ako mi treba na 4 dana?

oggy
25.11.2008, 00:07
Zavisi, ja sam znao da naletim na likove koji pocnu da ti se smiju na telefon kad kazes da hoces za manje od 7 dana, al ima i fleksibilnih. Ja sam za te kratke varijante uglavnom isao kod Saje, +387 57 270 106 (fiksni tel, vjerovatno neces naci nikog gore dok ne pocne sezona). Malo je proleterska varijanta (zajednicka kupatila/kuhinja), ali ako ti ne smeta, uvijek je dobro zezanje i otkacena ekipa... Mada za NG ne znam kako je, po meni je NG na planini bacanje para, jbg.

Aleksandra
25.11.2008, 12:06
Hvala Oggy!

Verujem da se mnogi smeju kad hoces da ides na manje od 7 dana. Isla bih ja 14 da mogu da iskombinujem, al sta ces... Nismo mi planirale nista specijalno za Novu Godinu, samo skijanje...

P.S. Valjda ce jos neko dati neki predlog! :)

shaolin_master
26.11.2008, 13:52
Ovde sam bio dva puta, nije lose ako ne trazis puno( kao sto neko rece partizanska varijanta, zajednicka dnevna soba, kuhinja i wc ali je sve besprekorno cisto i sredjeno,uvek bude neka dobra ekipa). Ne mozes sada bas i da biras posto ides na 4 dana. Vrlo su fleksibilni za sve vrste dogovora iz licnog iskustva znam http://jahorina.sytes.net/