PDA

Pogledati punu verziju : Cene na Jahorini



dragan
01.02.2005, 22:33
:?: Planiram da idem na Jahorinu.Moze li mi neko reći kakve su cene ( od-do) vanpansionske ponude. Na primer kafa,pivo,piće,ručak...Hvala!!

nesco
01.02.2005, 23:48
Kao u Beogradu ili manje. Barem je tako bilo prosle godine.
Uglavnom je sve povoljno i ljudi su jako ljubazni.

djceko
02.02.2005, 10:30
cao!

Vratio sam se sa Jahorine 29. 1. i cene su mi jos u glavi:

kafa 1,5-2 KM
caj 1 KM
sokovi, kokakola 3 KM
pivo (domace malo) 3 KM
domaca zestoka pica 3 KM
uvozna zestoka pica (viski i sl.) 5-8 KM
corba 3 KM
cevapi 5 KM
za ostalu klopu ne znam, jer sam imao ishranu u hotelu, ali mislim da se cene za jedan pristojan rucak krecu oko 10 KM

bilijar, stoni tenis (hotel Bistrica) 3 KM/sat

Pozdrav i lep provod!

zeljo
02.02.2005, 18:49
juce sam se vratio sa jahorine,mislim da su cijene pristupacne,ako hoces da se dobro najedes moras i da platis,tako da preporucujem kolibu u sklopu novog hotela termag,tamo sam rucao svaki dan,i rucak za nas 4 dodje oko 70 KM,sa predjelom(ustipci sa kajmakom,teleca corba...),glavno jelo(uz koje dodju i krompirici), salatom,picem, jedan solidan rucak za 4 osobe,mislim da to nije skupo,sa druge strane moze i jeftinije da se prodje ako se jede negdje kao npr. rostilj ispred studio di sole u poljicama, jedina zamjerka je na ulaznicama u diskoteku u hotelu nebojsa koje su 10KM (ili je to bilo zato sto je gostovala sladja) u svakom slucaju mislim da nevrijedi toliko,provod u lavini nije los ko voli zivu muziku(nisu samo narodnjaci),u svakom slucaju ima za svakog po nesto :wink:

jela
17.02.2005, 10:19
slazem se sa Zeljom u vezi sa Kolibom... prosle godine smo bili tamo jednom na rucku i skoro svaki dan u pauzama skijanja na caju ili toploj cokoladi. Usluga je fantasticna! Koliko god hrane da narucis, donesu ti za 15min. Restoran je sjajno sredjen, do najsitnijih detalja, atmosfera je odlicna...

Misko
19.02.2005, 00:47
Toplo preporucujem Ludu kucu.

Sadi
19.02.2005, 01:27
koja je prebacena na kopaonik...
BAD LUCK...
a u kolibi konobari nemaju blokcice nego PALM TOP-ove... 8)

Misko
19.02.2005, 17:42
Dobro na istom mestu samo se sad valjda drugacije zove (Luda Kuca), jeftino da ne mozes jeftinjie, a kolicina koju ti spreme je pristojna.

dzonka
20.02.2005, 19:36
ja ne znam sta je tebi tamo pristojno... mozda je cisto jer nema ko da isprlja... a to valjda govori najbolje o tamosnjoj hrani...
primer: rostilj meso se sprema na elektricnoj plotni, tako da ni rostilj nije rostilj!

Misko
21.02.2005, 12:33
ja ne znam sta je tebi tamo pristojno... mozda je cisto jer nema ko da isprlja... a to valjda govori najbolje o tamosnjoj hrani...
primer: rostilj meso se sprema na elektricnoj plotni, tako da ni rostilj nije rostilj!

Vidis mozda se iskustva razlikuju, ja sam za otprilike ne secam se tacno da li je bilo 9 10 ili 11km, narucio bardiranu piletinu, i covek mi je doneo tri bela mesa uvijena kao sarme, unutra neki sir, i sunka a okolo slaninica, dekorisao sa nekim slilnim pomorandzama, salatama.... + pomfrit, i salata koja je km3 paradajza jedno 3 komada i dosta sira (to sam mu trazio). Jedva sam pojeo te tri sarme, a solidan mi je zalogaj kod lokija smazem 2 maxi pljeskavice(jedna je 250gr) kad oces, a kad sam bas gladan smazem i jednu obicnu preko, tako da kad kazem pristojna kolicina stvarno je pristojna. pozdrav.

dzonka
21.02.2005, 15:34
moji prijatelji i ja smo svaki dan jeli u zlatnim zitima (na pocetku prace) i tamo smo bili zadovoljni sa kvatlitetom i kvantitetom hrane. jeli smo na jos nekim mestima, ali ta mesta nisu vredna pomena. jedina zamerka je sto je ventilacija prilicno losa pa tako da mirisete posle na hranu...

Sadi
22.02.2005, 00:20
po meni je za hranu etno najbolji...
nekako sam se tu najvise zadrzavao, a i atmosfera je skroz opustena...