PDA

Pogledati punu verziju : rentanje skija i boarda na Kopaoniku cene?



furious
31.10.2008, 15:19
da li je neko upoznat na Kopaoniku koliko su otprilike cene po jednom danu za skije i ya dasku? hvala

hehehe
03.11.2008, 08:16
Mislim da je prošle zime bilo nešto oko 400RSD (~5€)... ili tu negde...

shoo_
03.11.2008, 16:57
Ja kad sam bio prosle godine na Kopu da overim svoju sezonu skijanja, pocetkom aprila, znam da je bilo 300 din, a koliko mi se cini, mislim da sam cuo da je u jeku sezone bilo oko 10e po danu...

Buda
03.11.2008, 21:12
Da u jeku sezone je bilo oko 700din ali je zato na otvaranju sezone u novembru cena skija koju sam morao da platim za ćerku bila 1200 din,BRUKA!
Pošto je malo servisa i radnji za rentiranje radilo u geneksu su nas odrali jer je i dvoje mojih prijatelja platilo isto toliko za rentiranje.Bili smo na jedan dan tako da nismo imali izbora a rentiranje nas je koštalo više no sve ostalo:(
Zato imajte ovo u vidu ako rentirate na Kopaoniku na početku sezone!!!

Buda
04.11.2008, 04:20
Da u jeku sezone je bilo oko 700din ali je zato na otvaranju sezone u novembru cena skija koju sam morao da platim za ćerku bila 1200 din,BRUKA!
Pošto je malo servisa i radnji za rentiranje radilo u GRANDU su nas odrali jer je i dvoje mojih prijatelja platilo isto toliko za rentiranje.Bili smo na jedan dan tako da nismo imali izbora a rentiranje nas je koštalo više no sve ostalo:(
Zato imajte ovo u vidu ako rentirate na Kopaoniku na početku sezone!!!

ispravka......