PDA

Pogledati punu verziju : Šta se desilo?



stekan
15.03.2005, 08:51
Vratim se nakon sedam dana skijanja i metodom uzaludnih pokušaja pokušavam pristupiti forumu. Jutros je upalila metoda Jove (haj'd Jovo nanovo). U mom selu je običaj dati neko objašnjenje kad se nešto slično desi. Očito svako selo ima svoje običaje.

Bata Bane
15.03.2005, 09:59
Majstoreeeee, pa nismo se bre culi da se vidimo u Austriji, kako je bilo ajde pisi, imas neke moje utiske na Sajtu i dve slicice, ovo je nesto novo jedva sam se ulogovao.

Bata Bane :p

stekan
15.03.2005, 10:47
Zdravo Bata Bane,
Imao sam ti se namjeru javiti, ali nije sve teklo po planu. Zbog obilnih snježnih padavina smo krenuli tek u subotu oko 10:00. Djeca su tamo dobila povišenu temperaturu, tako da su zajedno sa suprugom skijali na kašičicu. Ja sam se jedini dovoljno naskijao.
Vidim da si oduševljen trulim kapitalizmom, kao što sam ja bio prije četiri sezone. U januaru smo išli tamo sa prijateljima, i njihov komentar je da će ubuduće ići na naše poznato skijalište (neću da imenujem) samo ako im se sve ponudi besplatno.
Sve najbolje,
Stevo

Bata Bane
15.03.2005, 13:12
Isti problem i sa nama i mi krenuli tada ali oko 7.30 i bili tamo u 16.30. Do Zagreba je padao ko lud. U pravu si kad kazes da bi isao tamo samo za dzabe i da mi plate i dnevnice jos. Bilo je neverovatno, snega i skijanja koliko hoces,
i sledece godine vec je pao dogovor za jos vece drustvo u isto vreme.

Pozdrav

Bata Bane

slemica
15.03.2005, 16:21
Sta se desilo, evo jednog malog objasnjenja...

Na internetu se vec duze vreme vodi halerski rat izmedju Srpskih i Albanskih hakera tako da je forum hakovan od tkz. KOSOVA HACKERS GROUP...

Mislim da su to bolesesni umovi i da o njima ne treba raspravljati...

hrvat_iz_zg
16.03.2005, 10:08
ja se iskreno nadam da forum nije srušen radi mog posta. a napisao sam samo da ovu skijašku sezonu kao veliki navijac Janice Kostelic ocjenjujem izuzetno uspješnom!

wlad
16.03.2005, 11:04
Nije, ne brini :D