PDA

Pogledati punu verziju : Neodgovorne agencije u Srbiji



danijela
19.01.2005, 12:46
Zdravo svima,
Planiram da idem u Bansko 26. februara ali sam u agenciji Jolly travel dobila informaciju da nema mesta za taj datum. Osim toga, rekli su mi da za 05. mart nisu sigurni da ima mesta u hotelu Strazite i da mora da im se ostavi depozit od 30% od cene aranzmana i da ce u roku od 5 dana nakon toga da potvrde da li ima mesta. Tri puta sam putovala sa ovom agencijom i svaki put sam imala problem (normalna osoba bi odustala posle prvog puta, ali sam ljudi imaju losa iskustva sa svim nasim agencijama samo treba izabrati najmanje zlo). U agenciji Ilirika turizam kazu da ce ove godine biti velikih problema sa Bugarima u Banskom.
Da li je neko imao lose iskustvo do sada u vezi sa rezervacijom u Banskom ili nekih drugih neprijatnosti sa nekom nasom agencijom
Unapred zahvalna na svim odgovorima,
Danijela

shizz
19.01.2005, 13:18
sad cu malo da reklamiram. :)
Elem, sa Magic Tours-om sam proshle godine bila na Borovecu, a zatim i na Tasosu. apsolutno nikakvih problema nije bilo. Ove godine, na savet ljudi iz agencije idem u Bansko. E sad, proshle nedelje kada sam ja rezervisala, rekoshe da je guzhva od 25. februara i za jeftinije hotelchice. od 19. je neshto bolja situacija (tada ja i idem), ali treba pozhuriti. Uostalom, pogledaj njihov sajt, mogu samo da ih pohvalim:
www.magic.org.yu
Mozhda se vidimo gore, pozdrav! :)

logic
19.01.2005, 13:22
nisam bio u banskom ali kada smo pre neki dan bili u agenciji receno nam je da u banskom nisu odusevljeni srbima i da ce jako tesko uspeti da nam nadju 3 apartmana koliko je nama potrebno!

danijela
19.01.2005, 15:20
Hvala vam puno!
Ja takodje mislim da nismo preterano pozeljni u Bugarskoj. Ne znam zasto nasi ljudi ostavljaju los utisak. Mozda njima vise odgovaraju naivni Englezi koje mogu da peljese.

wlad
19.01.2005, 15:39
Logično je da više "vole" bogatije turiste, ali svakako ne verujem da ne vole druge. Pre će biti da je to negativna kampanja naših turističkih centara/radnika (ipak Bugari uzimaju dobar deo "kolača" i Srbiji i Crnoj Gori, što na more, što na planine)...

skifreak
22.01.2005, 01:14
..cao drugari !!!

Ove godine devojka i ja idemo na bansko... i mozda jos jedan par..prosle godine smo bili na Pamporovu..sa Sonic tours-om....bilo je sjajno...najverovatnije cemo i sa ovom agencijom i na Bansko..ono sto je neverovatno jeste cena...npr hotel Rodina PP kosta 150e sedam dana..u Jolly-ju taj hotel nude za cini mi se 200 i kusur eura...zvao sam Sonic da mi objasne otkud tolika razlika u ceni...ipak ne bih da ostanemo bez sobe pa kao mora u neki drugi citaj losiji hotel...receno mi je da je ta cena jer rade iz prve ruke sa banskim dok ostali ne....
Jolly mi je inace rekao isto 30% avans pa pet dana da provere da li ima soba..jer Bugari ih radije ustupaju bogatijoj klijenteli...sto je razumljivo..utom me jos vise buni ponuda Sonica za hotel Rodina PP 150e bez ikakvih cekanja i provera...ipak ljudi rekose i ja im verujem...

..e sad pitanja...da li je neko bio na Banskom i da li je bio u ovom hotelu...kakvi su vam utisci ?

sto se iznajmljivanja ski opreme tice..kakva je ponuda...i kakve su cene..da li imaju rossignol opremu pre svega gojzerice....npr Race 3 gojzerice...ili ti, ne samo one rekreativne...?

Da li se vise isplati iznajmiti tamo ili ovde ski opremu ?

Kakvo vam je iskustvo sa dolaskom na staze...malo me to brine:
bus...gondola...pa recimo cetvorosed do vrha....sracunao sam odprilike da je to sve dobrih 45min i to bez cekanja u redu....

toliko za sada.....
pozdrav !!!

P.S.
tel Sonic Toursa : 011/243-4-690