PDA

Pogledati punu verziju : Skijanje na Zabljaku



MikroFiber
17.01.2005, 15:32
Bio sam nekoliko puta na Zabljaku, i sa strane ski staza sam zadovoljan, i planina je fenomenalna, ali me zanima sta se tamo desava, jer nisam bio 2-3 godine...

Naime, cuo sam da pre godinu ili dve nisu radili autobusi do savinog kuka, i da je pala dvosedeznica, pa sam cuo da za ovu novu godinu 2004/2005 nisu radile zice...

Zanima me sta se tu desava, da li se nesto promenilo na bolje? ne bih voleo da odem i da ne rade autobusi ili zice...

Ako neko ima bilo kakvu informaciju, neka postuje...

wlad
17.01.2005, 16:13
Koliko ja znam radi sve OK, za informacije mozes da zovnes Montenegro Tourist Center ili sl.

Ili, npr. Elan ski servis/shop na Zabljaku: 0872 61099 (sada je to valjda 089 xxx, ali zovni pa ce ti se javiti govorni automat ;)).

Bata Bane
18.01.2005, 17:22
Ma na Zabljaku je strava za malu kintu, pogotovo ove zime posto su neki hoteli otkupljeni a i staza se bolje odrzava, autobus ide non-stop od centra do skijalista a sa zicama je sve ok, a sto je naj vaznije ima snega kolko neces.

Super Girl
19.01.2005, 09:30
svake subote na rtvcg oko 20,ili 20.30 h imas emisiju o crnogorskom turizmu.Tu sam videla da na Zabljaku ima jako puno snega,skijasi se zale da ga je previse na stazama jer izgleda da nemaju ratrak da im utaba stazu.Zice rade,hoteli isto,samo koliko sam uspela da vidim izbor staza i nije neki,mozda dve ,maximum tri staze.

wlad
19.01.2005, 10:39
Imaju ratrag ali ga slabo koriste (na gornjim stazama ni ne mogu zbog nagiba staza) - standardna boljka u CG ;).

Sto se tice staza, veoma su strme - dakle nisu za "pocetnike".