PDA

Pogledati punu verziju : Zlatar-Divcibare



Jelena
17.01.2005, 14:50
Da li je neko skoro bio na Zlataru ili Divcibarima?
Zanima me smestaj i da li ima i koliko snega.

ddexter
17.01.2005, 21:19
Ja sam bio za novaka tamo.Bilo je snega,nekih 20-30cm.Što se tiče smeštaja,bio sam u hotelu Panorama,i super je.Cene su smešne(niske),pretoplo je u sobama,klopa je solidna,ima zatvoren bazen,sto za stoni tenis,bilijar,itd.Noćni provod nema ali za odmor je odlično.Od hotela do Nove Varoši ima samo 2 km,tako da možeš da se prošetaš.

dlalic
30.01.2005, 12:39
Juce stigoh sa Zlatara, pa ako je jos uvek aktuelno pitanje evo par informacija:
Postoje dva hotela:Panorama oko 2km od centra Nove Varosi, na 100m od jedinog ski lifta (sidro) i Zlatar koji je jos 3-4km dalje i podrazumeva kola ili bus(redovan, hotelski) za prevoz do skijalista. Zlatar je lepsi, veci ali je dalje od Panorame i grada.
Ski staza se ne taba, ski-lift radi od 10-15.30, radnim danom ima 10-tak skijasa, vikendom malo vise. Cena voznje je teoretski 20din, za goste Panorame se ne placa. Inace moze se desiti da ceo dan nista ne platis, nekih dana se vozis za 100din ceo dan, nekad 150 dvoje ceo dan, nekad za kuvano vino ceo dan...znaci vrlo fleksibilno. Sve u svemu nas dvoje smo za 7 dana skijanja potrosili 600-700din ukupno. Druga strana medalje je neodrzavanje staze i mali broj sidara (kretao se od 4-do 15-tak-svaki dan su neka otpadala,zamenjvana novima...) pa se moze desiti da i pored 10 ljudi na stazi cekas u redu za voznju. Na stazi ima par objekata sa vrlo domacom atmosferom i simbolicnim cenama, a domacini su izuzetno predusretljivi.
Snega ima i previse, putevi su cistiji nego u NS,domacini ljubazni, ambijent predivan. Ceo kraj je u gustoj sumi, dokle god ti pogled dopire samo suma,suma...
Znaci za malo para pre svega odmor, setnje, vazduh...pa tek onda malo i skijanja. E sad zavisi sta je tebi priorite

stanislaw
19.01.2007, 18:29
sta je to jeftino u din ?