PDA

Pogledati punu verziju : Panika u gondoli



shizz
17.01.2005, 14:48
E, fino. Prvo da vas sve pozdravim poshto se po prvi put javljam. Planiram da ove godine idem na Bansko, proshle godine sam bila u Borovecu. U principu mi je sve bilo ok, ali...
I have a problem, a to je panika od visine, samim tim i lebdenja u gondolama i njima slichnim ski liftovima. Pa chisto da pitam, ako neko zna, koliko je opasna gondola u Banskom??
p.s. proizvodjach ove gondole je chuveni doppelmayr, a sasvim sluchajno znam da je u novembru u Austriji jedna gondola pala, jednostavno se otkachila sa zhice. Toliko o bezbednosti. :roll:
http://www.salocin.com/weblog/archives/000373.html

Je l' mozhe neko da me razuveri??? Please?? :cry: :cry:

logic
18.01.2005, 00:55
Je l' mozhe neko da me razuveri??? Please?? :cry: :cry:

jedino sto moze da te razuveri jeste zakon verovatnoce: broj skijasa koji se uspesno prevezao X broj dana = sto bi bas tebi pala?!
:lol:

shizz
18.01.2005, 13:49
:D Optimizam, je l'??? Pa, thanks.
U svakom sluchaju vredi pokushati, mnogo bolje neko mrzeti sirotu gondolu. Inache, proshle godine na Borovecu taman se ja navikla na onaj gondolski feeling kad, ne lezi vrazhe, stane nam gondola na 15ak minuta na najvishoj mogucoj tachki, neke stenchuge ispod nas...Engleshchici(kako chudno kad se ovako napishe, sa sve sh i ch) sa mnom u kabini, vrte se, sve im zanimljivo, a ja samo shto ne plachem...grozno. E, koliko samo zavidim svima koji nemaju ovakav strah. :(

snow
03.02.2005, 14:14
ma shta ti je i ja sam imao isti trip kad ono cima gondola kad ubacuje u brzinu nije mi bilo ni najmanja frka josh sam bio sa nekim ortacima ludacima u gondoli koji su prichali o tome kako bi bilo kad bi pali dole ali shta tjesh morash da se naviknesh na to

ALPENGIRL
10.02.2005, 00:15
pre 2 dana sam se vratila iz BANSKOG !!!!!

BILO JE PREDIVNO !!!!!!!!!
Snega ima previse !!!!

vozila sma se gondolom svakog dana, vise puta.... super je, daleko od toga da je opasno.... lep je pogled.
BEZ BRIGE, samo opusteno.

Pravi skijas voli visinu, zar ne ? :)

shizz
16.02.2005, 14:25
Hvala ti!!! :D