PDA

Pogledati punu verziju : PRODAVNICA polovne opreme



wlad
10.01.2005, 14:00
Zna li iko ovde da li postoji prodavnica polovne ski opreme u Srbiji i/ili Crnoj Gori?

(cuo sam da u Sarajevu ima jedna dobra)

zeljo
11.01.2005, 01:33
U Sarajevu bude na pijaci auta polovne ski opreme za 150 KM se mogu naci solidne skije sa vezovima, za prodavnicu neznam ima li,svakako bi volio da znam gdje je ako je ima,a u CG jedva da ima i nove da se kupi a ne polovne :(

okac
11.01.2005, 12:47
U Nisu postoje 2 prodavnice:

1. Kod buvljaka, iduci ka gradu kad se predje most u Jagodin mali sa desne strane i

2. Na stadionu

Ja kupio polovne pancerice za 10 EURA, a krecu se i do 30, 40 EURA

Skije od 30 EURA pa navise

Rade i servis skija

Imaju i ostalu novu i polovnu opremu

U Svrljigu takodje prodaje jedan covek polovnu opremu. Ja sam kupio kod njega polovne skije sa vezovima za 3500 DIN

wlad
11.01.2005, 14:21
a u CG jedva da ima i nove da se kupi a ne polovne :(

E sad ga pretera :), imas super ponudu u Elanu (u Podgorici), istu prodavnicu i na Zabljaku i sl. Jedino sto su to prodavnice nove opreme i sto su cene paprene :(.

Vidim da ih u Nisu ima, ima li ih i u BG/NS??

zeljo
11.01.2005, 23:06
imas super ponudu u Elanu (u Podgorici), istu prodavnicu i na Zabljaku i sl. Jedino sto su to prodavnice nove opreme i sto su cene paprene :(.



kupio sam vezove u toj elanovoj prodavnici,prije par godina, Marker M5.2, bili su bas skupi,a i ostalo u prodavnici je preskupo,a to je jedna od najjeftinijih prodavnica ski opreme u CG, inace opremu kupujem u sarajevu i to u martu kad su snizenja, prosle godine sam kupio skije elan integra 9 nesto oko 350 KM,a bile su oko 600 KM 8)

chestnut
27.01.2005, 14:32
Ranije je imala jedna takva prodavnica u mestu Kovaci (nije naselje u Sarajevu :) ) koje se nalazi 2km od puta Josanicka banja - Biljanovac. To je strana Kopaonika pram Kraljevu i Novom Pazaru. Tu je imalo dosta polovne ski opreme po veoma povoljnim cijenama. Nisam siguran da li jos uvijek postoji ova prodavnica ali valja se raspitati.

oddball
19.11.2005, 08:24
pop67 prodaje extra polovnu opremu za skijanje. posalji mu PM i reci mu sta te zanima. skoro se vratio iz austrije i doneo brdo skija i cipela.

Bata Bane
19.11.2005, 10:13
pop67 prodaje extra polovnu opremu za skijanje. posalji mu PM i reci mu sta te zanima. skoro se vratio iz austrije i doneo brdo skija i cipela.


Ja bio kod Popa i video stvarno vredi:ok:

wlad
19.11.2005, 17:09
Kasno si odgovorio :). Ja sam postavio pitanje pre 10 meseci, u medjuvremenu sam (malo posle toga) kupio novu opremu..

oddball
21.11.2005, 20:41
vidi stvarno, nisam ni gledao :D