PDA

Pogledati punu verziju : Djecja oprema



d&l
10.01.2005, 13:33
Zdravo svima!
Da li neko zna gdje bih mogla da potrazim polovnu djecju ski opremu i koja je cijena? Radi se o sedmogodisnjem djetetu.
Hvala.

Mia
17.01.2005, 21:32
Trebaš se raspitati u mjestu gdje živiš da li ima trgovina sa polovnom opremom ili daj oglas.Trebaš navesti dužinu skija koju želiš ( dužina skija neka ti bude visina djeteta,pa ih možeš koristiti najmanje još jednu godinu ),te broj pancerica.Ako misliš i na ski odijelo moj savjet ti je da ga radije kupiš u trgovini novog.Sada su ti izuzetno povoljne cijene u odnosu na početak sezone. :D A možeš ove godine i iznajmiti skije i pance na skijalištu,a u drugom i trećem mjesecu kupiti nove za male pare,jer će ti sniženja biti još veća.Nadam se da sam malo pomogla. :)

d&l
18.01.2005, 07:58
Mislila sam samo na skije i pancerice. Znaci, najbolje u drugom ili trecem mjesecu novu. Koja je tada cijena? Interesuje me prevashodno Beograd.
Hvala.

logic
18.01.2005, 15:02
najbolja varijanta, pogotovo za decu, je iznajmljivanje opreme. cena je pristupacna od kad su neki ski servisi poceli da iznajmljuju opremu u beogradu. raspitacu se tacno ko to radi pa cu napisati...

Mia
19.01.2005, 00:01
najbolja varijanta, pogotovo za decu, je iznajmljivanje opreme. cena je pristupacna od kad su neki ski servisi poceli da iznajmljuju opremu u beogradu. raspitacu se tacno ko to radi pa cu napisati...

Mislim da je LOGIC u pravu jer dijete jako brzo raste tako da će mu već sljedeće godine sve biti malo osim možda skija. :wink:

al_marinkovic
24.01.2005, 09:08
Pozdrav,
Ja sam uzeo za sina od 5 god. skije i pancerice, skije duzine 98 cm karving(fischer) sa vezovima i platio sam 100E, i pancerice br.30 koje su placene 70E, ovo je nova oprema.
Prosle godine sam za njega iznajmio opremu na Kopaoniku i postoje deciji modeli.
Neznam sta je pametno, dal iznajmiti ili kupiti, ti odluci. Ja sam kupio jer sam ga prosle godine stavio na skije tj. probao sam i svidelo mu se i sto cu ove godine provesti 3 nedelje na kopaoniku, pa sam napravio racunicu da je bolje kupiti nego placati 3 nedelje ( a plus imam cerkicu koja ce valjda i ona probati te skije).
Ako si zainteresovana za polovnu imam kuci broj telefona od coveka koji prodaje polovne skije i imao je decije modele.

stevan
26.01.2005, 13:11
Ako si zainteresovana za polovnu imam kuci broj telefona od coveka koji prodaje polovne skije i imao je decije modele.

Ja sam zainteresovan, mogu li da dobijem telefon tog coveka?

Jelena
27.01.2005, 14:25
Da li neko zna gde u Beogradu moze da se iznajmi decija ski oprema (cipele i daske) za dete od 4 godine?

al_marinkovic
01.02.2005, 13:21
Jaojjjjjjjjjjj, ljudi pretrazio sam ceo stan i ne mogu da nadjem vizit kartu od onog tipa sa polovnom opremu.
Javljam ako uspem da nadjem.
Izviniteeeeeeeeeeeeeeee.

al_marinkovic
02.02.2005, 12:31
Covek se zove Vlada, a broj mu je 011-351-13-81.
Pozdrav svima

bataduca
08.02.2005, 22:39
treba mi servis za iznajmljivanje pancerica i skija za dete od 8 godina
u beogradu.
prosle godine smo iznajmili na kopaoniku super opremu ali
bogme je i cena bila super. nadam se da je u beg-u
malo povoljnije . znam da je kod autokomande bilo nesto
ali davno davno.

hocu da iznajmim dobru opremu
hvala svima unapred.
bataduca@eunet.yu