PDA

Pogledati punu verziju : extreme ski



nevidljiv
07.01.2005, 17:03
cao svima!!!
ja zivim u bugarskoj i od ove godine sam se nalozio na extreme skijanje...interesuje me sta se desava na tu temu u srbiji...ako je neko za nek se javi...

dzonka
08.01.2005, 18:25
posto zivis u bugarskoj, onda mi reci gde je najbolje skijanje (mislim na bugarsku), koji je tamo najbolji smestaj, da li je preporucljivo ici kolima?

snow
03.02.2005, 14:43
idi na kopaonik ako ti je bash to extremnog imash half pipe ali su ti cene ne daj boze ubijaju,deru kozu

Misko
08.02.2005, 15:53
idi na kopaonik ako ti je bash to extremnog imash half pipe ali su ti cene ne daj boze ubijaju,deru kozu

Extremno skijanje i kopaonik su reci koje nikako ne idu zajedno, jedino extremno su cene i te reci mogu zajedno da se kombinuju sa recju kopaonik, e sad kazi na koji extrem si mislim ako mislis da pravis trikove mislim da je balkan los za to i prelazi podhitno na board, ako mislis da skijas i da jedva ostanes ziv, znaci neke sumanute i strme staze pravaz brezovica (i dalje pricam o balkanu) poz

wlad
08.02.2005, 18:50
Možda zaboravljaš da je i Crna Gora na Balkanu ;), slobodno podji na Durmitor da skijas i bice ti dovoljna "strmina" :D.