PDA

Pogledati punu verziju : Profesionalnost instruktora niskog Ski kluba



aaa1
01.02.2008, 16:38
Na sajtu niskog Ski kluba stoji sledeci tekst:"...Smučarski klub "Niš" i Akcija "Svi na sneg" organizuju jednodnevni izlet do Babinog zuba. Ovo je najbolja prilika za naše sugrađane da, uz pomoć profesionalnih instruktora niškog kluba, nauče da skijaju ili usavrše svoje znanje. Obuka na snegu je besplatna..."Well, imam komentar na ovako velikodusan poklon sugradjanima.Bio sam sa pomenutim klubom na Babinom Zubu."Profesionalni instruktor niskog kluba" je "slucajno" ostavio/zaboravio jednog svog polaznika/pocetnika (basplatne) ski skole u najvecoj mecavi i kijametu. Naravno da je bio apsolutno upoznat da je osoba pocetnik. Cak je osoba i dosla par dana pre toga u klub sa namerom da plati kubu skolu za pocetnike. U klubu su i rekli da je skola upravo za apsolutne pocetnike i da je besplatna. "Profesionalni instruktor" je na stazi na Babinom Zubu samo rekao: "Pratite me". Pocetnik je naravno ostao u mestu, van staze, na mestu odakle je grupa posla. Osoba se smrzavala u mestu nesto vise od pola sata dok joj nisu pritekli u pomoc. Na kritike "profesionalni instruktor" je odgovorio da "NIJE NI PRIMETIO" i da osobu odvedu na neku drugu stazu da ne smeta.Zato, hocu da skrenem paznju svim pocetnicima: od ovakvih "profesionalaca" bezite. Oni mozda znaju da skijaju, ne ulazim u to, ali profesionalni instruktor nije osoba koja samo zna da skija. Ako cete u skolu, nadjite nekog i platite. Od besplatnog ne ocekujte nista.Da, ovde nije trenutno ni vreme ni mesto da pomenem to da se jedan od dva autobusa pokvario, pa su ljudi mogli da biraju ili da se guraju u onom ispravnom, ili da se kuci vrate posle ponoci.

Bata Bane
01.02.2008, 18:54
Uh, sto mi to zvuci poznato, "Znate mi organizujemo besplatnu ski skolu":sm022:

wlad
01.02.2008, 20:14
Moram da citiram stanislawa: što ne platiš na mostu platiš na ćupriji