PDA

Pogledati punu verziju : Najbolji ski centri u regionu...



deviant25
28.01.2008, 15:21
Posjetite igman bjelasnicu ili jahorinu i uvjerite se u ljepotu svega sto ove tri planine u svojim sadrzajima nude...Moram vam poslati slike koje smo prije neki dan napravili gore, to je fantazija....Nesto se moze vidjeti i na www.live.ba. Dobro doslii....pooozzzz svima

stekan
28.01.2008, 15:58
Ne kontam. Šta je ovo? Epidemija?

Da li ti je korisnik sa imenom NightWish u nekom srodstvu? Vjerovatno blizanac, jer vidim da obojica imate 25 godina. I obojica hvalite olimpijske planine. Hoćeš li i ti kao i blizanac otvoriti još nekoliko novih tema sa istim pohvalama?

Pretpostavljam da ste sve tri centra obojica obišli. Sa kojim ski centrima ih poredite? Da li je istina da je Kupres bolji?

Na kojoj od spomenutih planina je ovo fotografisano? Da li je istina da skoro svi nose kacige, ili je ovo fotomontaža:
1428

daki
28.01.2008, 18:34
Jel moze neko da postavi sliku vanzemaljca, ali pravog, nikad u zivotu nisam vidio tako nesto

Nemanjus
28.01.2008, 19:53
Ajte molim vas, pa ono je sigurno fotomontaža!!!

8 ljudi u jednoj jedinoj korpi, how yes no!!!:sm022:

Symon
28.01.2008, 22:58
Ovakav osmosed sam video i koristio sad u Francuskoj ali da postoji u Bosni nisam znao:sm022:


Ili ne postoji:sm008:

plageton
28.01.2008, 23:16
Ovakav osmosed sam video i koristio sad u Francuskoj ali da postoji u Bosni nisam znao:sm022:


Izvinjavam se prisutnima, ali ovo me neodoljivo podsetilo na onaj vic kada se Srbin, Crnogorac i Bosanac takmice ko moze da ponese vise lubenica odjednom.
Tako da mozda negde i postoji osmosed.

Nemanjus
29.01.2008, 07:40
Ja sam ubeđen da ne postoji niti promil šanse da je ovo u Bosni!

Pa pogledajte samo one merdevine na stubu, u Bosni bi to momentalno očistili :sm011:

Symon
29.01.2008, 08:23
Tako da mozda negde i postoji osmosed.



Osmosed postoji i radi ko ne veruje moze da poseti Les Des Alpes i sam se uveri u to:ok::sm018::yay:

Sapa
29.01.2008, 10:11
Osmosed postoji i radi ko ne veruje moze da poseti Les Des Alpes i sam se uveri u to:ok::sm018::yay:

Nesh vjerovat. Ja sam u nekom lijevom selu-veselu, vidijo isti takav, samo ima i vjetrobran (valjda zbog brzine zice sta li :confused:, valjda da ne oduva kapu i brile kad na nemu sjedis :dontknow: )

stekan
29.01.2008, 10:49
Nesh vjerovat. Ja sam u nekom lijevom selu-veselu, vidijo isti takav, samo ima i vjetrobran (valjda zbog brzine zice sta li :confused:, valjda da ne oduva kapu i brile kad na nemu sjedis :dontknow: )

A, zato skoro svi na fotografiji nose kacige. Žica ide isuviše brzo, pa kape sa brilama spadaju sa glave. Znao sam da postoji razlog za kacige.

A sad ozbiljno u vezi fotografije. Između ostalih anonimusa, na njoj su i dvije magareće gospođe i jedno magarence. Magarence je moje, kao i samo jedna gospođa. Fotografija je snimljena nedavno na skijalištu do kojeg mi za vožnju treba vrijeme otprilike kao i do sarajevskih olimpijskih planina.

Sapa
29.01.2008, 11:24
Fotografija je snimljena nedavno na skijalištu do kojeg mi za vožnju treba vrijeme otprilike kao i do sarajevskih olimpijskih planina.

Vlasic ili Medvednica/ Shljeme.......???


:obrvajedn

stekan
29.01.2008, 11:29
Vlasic ili Medvednica/ Shljeme.......???
:obrvajedn

he, he, ti kao ne znaš gdje bi to moglo biti...

Sapa
29.01.2008, 11:34
he, he, ti kao ne znaš gdje bi to moglo biti...

Paaaa, Kopaonik vjerovatno nije to je dalje od Jahorine, a da nije Krvavec ili Kanin ili..................(Kozara bi ce nije to ti je jako blizu, a znam da imaju puno ratraka, e sad da imaju i Formula 1 osmosjed, to nisam znao )???


:D

Sapa
29.01.2008, 11:38
Ih Stevo znam!!!! Garant onaj 'olimpijski centar' iznad Rijeke kako se ono zvase...??? jeR to???

Sapa
29.01.2008, 11:41
Odustajem. Ipak mislim da to, ipak nije kod nas, steta, a bas bi fino stajao na Ogorjelici. Eto ti neki lijevi austrijski centar pa ima Formulu 1 od zicare; Sta drugo reci osim: Pokvaren Nemacki narod ..bo te; Sve sebi priustili, a nama nista.

stekan
29.01.2008, 11:44
JeR se ti to ovlaš šališ? Da ti pomognem: skijalište se nalazi u našoj matici državi.

Sapa
29.01.2008, 11:46
nalazi u našoj matici državi.

E Stevo, Stevo pa nemozes da radis to jest pises na 6 foruma odjednom, nisi do'bo p'atijo ;) Vidji post iznad.

PS
Ski centar u 'nasoj matici drzavi' se zove : Uludag.

http://www.uludagotelleri.com/

stekan
29.01.2008, 11:52
Brz si na postovima. Ne vidjeh ono za lijevi austrijski centar. U pitanju je ipak desni.

A matica država je austrougarska (e, Gavrilo, Gavrilo, šta nam uradi...).

Sapa
29.01.2008, 11:58
[QUOTE]Brz si na postovima. Ne vidjeh ono za lijevi austrijski centar. U pitanju je ipak desni.

Sam ljevicar po oprijedeljenju, pa zato lijevi. Mislijo sam na regijonalni. Nista u tome nema pogresno naravno, ja bas volem te lijeve tj regijonalne "Schneelochen," skicentre.


A matica država je austrougarska (e, Gavrilo, Gavrilo, šta nam uradi.

Ja kazem Uludag, a ti sad kako 'osh. :dontknow: Ako znas o cemu pricam jeR?