PDA

Pogledati punu verziju : Brezovica/ Vremenska prognoza



Pizzeria-Tina
04.01.2005, 01:16
Sneg ne prestaje da pada, vec ga ima 70cm. Ne peglaju sve staze (raj za bordere), ali V. Livada je uvek spremna. Guzve trenutno nema ali se ocekuje od sledeceg vikenda. :)

slemica
04.01.2005, 01:21
caos

Prijatelju vidimo se sutra ili na skijanju ili u pizzeriji. I nek pada...

Pozdrav od Slemice

Pizzeria-Tina
04.01.2005, 01:54
Sta radis ovako kasno

Labiski
06.01.2005, 11:19
Haha pizzeria tina!!! jos malo pa cemo svi da budemo ovde....
malo reklame za pizzeriju: vi radite najbolje vruce cokolade :P
pozdrav

matt
05.11.2007, 15:44
na brezi je opet poceo da pada sneg...ocekuje se u vecim kolicinama......

Flexon
06.11.2007, 03:43
imal kakav dokazni materijal?

matt
06.11.2007, 08:59
za sada nema..ali ce ga biti.....

Mett-i
09.11.2007, 14:05
Sneg ne prestaje da pada, vec ga ima 70cm. Ne peglaju sve staze (raj za bordere), ali V. Livada je uvek spremna. Guzve trenutno nema ali se ocekuje od sledeceg vikenda. :)


Zdravo iGORe.. dali ima sanse za ovaj nedelja da se skijamo...
Ako imate neki plan za vikend molimte javime i ja bi doso gore sa mom ekipu..
I onako docicu gore ali bar da uzmemo i bordovi. ciao ciao

stekan
15.11.2007, 10:25
Da se opet registrujem da bih vidio slike? Još ću malo razmisliti.

matt
15.11.2007, 12:31
steki...nemoj mi kvaris temu...posto se nase slike brisu i nisu pozeljne da ljudi onda mogu da pogledaju slike na sajtu skimanijaci.com...KOGA INTERESUJE....NEKA GLEDA KOGA INTERESUJE>>>KOGA NE>>NE MORA>>

stekan
15.11.2007, 13:27
Izvini, nisam ti htio kvariti temu. A o brisanju ne bih, jer se briše na sve strane.

wlad
15.11.2007, 19:34
Belaj, 21 vek, hakeri na sve strane vrebaju..

matt
15.11.2007, 19:39
da znas da vrebaju,I MOGLI BI DA ZADESE SVAKOG!!! DOSTA SPAMA NA OVOJ TEMI!!!!!!!!!!!!!

wlad
15.11.2007, 19:48
matt, mlad si, nemoj da se nerviraš.. I nije tvoja tema, nego naša :), ako nekome može da smeta onda je to Pizzeria-Tina i admin :).

A da može svakoga da zadesi, može, pogotovo selektivno ;).

stekan
15.11.2007, 20:13
Matt, ne mogu te prepoznati u ova dva posta. Stil me podsjeća na nekoga, ali se sad ne mogu sjetiti na koga.

wlad
15.11.2007, 21:35
Uh, hakeri napali forum! Nestadoše sve matt-ove poruke :(.

Mett-i
17.11.2007, 10:31
Da li ima neko neki info... da kac ce da pocne sezona u brezo... mislim da sneg ima dovolnjo...:sm006:

admin
19.11.2007, 15:15
steki...nemoj mi kvaris temu...posto se nase slike brisu i nisu pozeljne da ljudi onda mogu da pogledaju slike na sajtu skimanijaci.com...KOGA INTERESUJE....NEKA GLEDA KOGA INTERESUJE>>>KOGA NE>>NE MORA>>

Postovani MATT,

Razlog zbog koga su postovi i slike obrisane je OVAJ:

jos jednom
ostale fotke kao sto rekoh na galeriji ski manijaka na sajtu
www.skimanijaci.com (http://www.skimanijaci.com/)

inache pored lepog ambijenta i fantasticnog snega bili smo u prilici i da za nas po prvi put oprobamo odela ceske firme ALPINE PRO koja su se odlicno pokazala na snegu u svim faktorima : nepropustljivost vetra vode kao i disanje koze tj nije bilo znojenja. Sve u svemu, bar za mene licno, izuzetna odela koja su ceo nas boravak i uzivanje upotpunila i ucinila lepsim! Svaka cast!!!

uzdravlje

Pritom je navedena firma glavni sponzor organizacije Ski Manijaka a na fotografijama u gro planu jakne okicene sponzorima....

Ne zalem nikome da se pravdam, i smatram da sve to izlazi izvan nekih osnovna pravila postovanja i ponasanja na bilo kom forumu...
Mislim da sam sasvim korektno skrenuo paznju da to nije uredu.

Nije mi jasna tvoja sujeta, i zasto se brisu - edituju postovi...
Zao mi je ako se osecas nepozeljnim. Niti zelim, niti bilo koga smatram da nepozeljnim na forumu! Ali to je opet tvoja stvar i tvoja dobra volja...

Zao mi je tim pre sto te veoma cenim zbog promopcija Brezovice kao najboljeg ski centra na ovim prostorima...

Jos jednom zahvaljujem na razumevanju.
Zoran