PDA

Pogledati punu verziju : Jednokrevetne sobe na kopaoniku?



iggydrum
09.01.2008, 17:05
Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.

CrazyKong
10.01.2008, 09:32
Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.

Zovi Srebrnac, mislim da ces naci nesto po pristojnoj ceni

zlitic
17.01.2008, 17:24
Planiram da posle raspusta idem na kopaonik 3-4 dana preko nedelje u par navrata ( 4 do 5 puta sigurno ). Interesuje me da li neko zna bilo kakav smestaj za jednu osobu na kopaoniku ( ili u brzecu ). Luksuz i kategorizacija hotela mi nisu vazni, idem zbog skijanja. Drage volje bi isao ski-busom ali preko vikenda radim , a njihove ture su samo vikendima.
probaj Rtanj . I ja pravim slicnu akciju (manja je guzva a neznam da kocim). rekose mi da ima mesta .

akole
19.01.2008, 10:07
Meni se cini da SkiBus organizuje i ovakve varijante. Negda sam procitao da imaju i sedmodnevne ture!?

Mozda nije lose da nazoves one brojeve na site http://www.skibus.co.yu/ i direkno vidis sta imaju da ponude.

SkiBus
22.01.2008, 15:45
Pored vikenda mozete da rezervisete smestaj kod nas za Konake, Putnik, Junior, Kopaonik, Grand, Pahuljicu (vojno odmaraliste - nema mesta do marta).. Cene su u najgorem slucaju recepcijske..

Moracete samo blagovremeno da to rezervisete.

Ono sto je dosta aktuelno jeste da nasi putnici sve cesce rezervisu aranzmane na 8 dana (polazi se sa nama u subotu rano ujutru, a vraca se sledecu nedelju po zavrsetku rada zica) gde dobijaju punih 9 dana skijanja.
Ili desava se da putnici odu u petak pa da se prikljuce gupi. Ne retko mnogi koji su vec uplatili 7 dnevne aranzmane zele da ostanu jos jedan dan, tj. noc (subota) i da se vrate uvece sa nama. I to je moguce.

Za sve infomracije i specificne zahteve pozovite nas na:
011/334-36-56 ili 011/32-34-530
ili na 064/212-90-69 Marko, 064/11-49-767 Vlada

... i nadamo se da cemo moci da vam odgovorimo na iste.

Pozdrav SkiBus

www.skibus.co.yu