PDA

Pogledati punu verziju : Francuska prevoz?



adwarf
13.11.2007, 17:41
Zna li neko da li neka agencija organizuje prevoz do Francuskih skijalista i kolika je cena_

Hvala!

Bata Bane
13.11.2007, 20:37
Imas nekoliko agencija u gradu koje organizuju prevoz, to bi okvirno bili oko 140 eura u oba pravca, ali mislim da ti se to ne isplati jer kompletni aranzmani se krecu oko 350 eura, gde je ukljucen smesta, ski pass i prevoz. Kad bi ti isao i u koji ski centar.

adwarf
14.11.2007, 10:58
Planiramo da idemo u Val d'Allos negde pocetkom januara. Ako je tako kako ti kazes (140 evra) onda bi nas ceo aranzman izasao cak i manje od 350 evra.

Mozes li da mi kazes koje su to agencije (bar neka od njih)?

Hvala!

p.s. Ako je neko vec bio u ovom ski centru, bilo bi super da cujem neke utiske!

Sapa
14.11.2007, 12:33
Val d'Allos

E paaa, mislio sam da znam svako selo u Fr, evo moro sam da zaguglam;jerbo never heard of Val d'Allos.
Kad ono stvarno, to je jedna od stanica u Espace Lumiere,(Alpe du Zud) od kojih je naravno najpoznatiji Pra-Loup. Pra Loup je popularan kod mladje publike sa zapada, od nekih mojih sam cuo samo pozitvne komentare: Prilicno veliko skijaliste, vazda suncano, cak kazu i solidan apreski (u praloupu)....itd itd. Ama Google ce da ti prijavi mnogo vise no ja.
Jedini minus je mozda ovo vrijeme. Ako ovako nastavi u francuskoj, pa se ponovi prosla godina, moglo bi da bude tuzno u tom kraju pocetkom januara.

Bata Bane
14.11.2007, 13:58
Trim travel, Sumadija turist, i jos mnogo mnogo, u principu svi koji rade aranzmane za zimovanje, ali ce mozda biti problem bas do tog vaseg mesta posto jos ne znam agenciju koja radi to skijaliste.

adwarf
14.11.2007, 21:00
E ljudi, hvala vam na korisnim informacijama. Ovo je neki slovenacki katalog ali ga ovde kod nas nudi Jolly travel, jedini je problem sto ne organizuju prevoz, a nisu bili nesto voljni da mi preporuce neku agenciju.
Inace, cene su stvarno niske, pa tako u raznoraznim paketima smestaj i ski-pass moze da se nadje i za manje od 150 evra za 7 dana!!!
A takodje nudi i mnoga druga (meni) poznatija skijalista, kako u Francuskoj tako i na drugim mestima, ali nam ovo zapalo za oko, pa reko da proverim ovde ima li ko iskustva sa ovim skijalistem.

Anyway, hvala puno!

batat
10.01.2008, 12:46
Mene muci slican problem! Nas dvoica bi isli u Trois Vallees, Meribel, Tignes ili nesto slicno, od 9. do 23. feb! Da li neko radi prevoz u tom periodu?

CrazyKong
10.01.2008, 13:06
Mene muci slican problem! Nas dvoica bi isli u Trois Vallees, Meribel, Tignes ili nesto slicno, od 9. do 23. feb! Da li neko radi prevoz u tom periodu?

Bane ti je vec gore dao odgovor....

Ja bih samo dodao da postoje redovne linije do Grenobla/Liona koje prolaze relativno blizu apovratna karta je 130 eur...sad dal moze da se iskombinuje nesto i koliko ce sve ukupno da kosta to ostavljam tebi...

barrcode
10.01.2008, 13:09
Lasta ima redovnu liniju za Lyon preko Annecy-a, Chambery-a, Grenoble-a. 130e povratna.
ili eventualno ako idete na Alpes maritimes imaju i liniju preko Nice.

Donkey kong me pretekao.
Respect.

batat
10.01.2008, 15:00
"Trim Travel" i "Sumadija turist" definitivno nemaju prevoz u tom periodu za Francusku! Steta! Hvala za informaciju u vezi Laste, raspitacu se!

Mr.Lord
10.01.2008, 15:24
Probaj sa rentiranjem kombija, ja sada sredjujem neku varijantu pa kada nešto saznam javljam, generalno je cena oko 200 evrija - povratna.

Bata Bane
10.01.2008, 23:58
Prevoz kombijem za 8+1 osobu izadje 0.40 Eura po kilometru gde treba dodati, smestaj za vozace i placanje parkinga i ta igranka izadje preko 1300 Eura, mislim da se za tako mali broj ljudi to ne isplati.

CrazyKong
11.01.2008, 16:23
Prevoz kombijem za 8+1 osobu izadje 0.40 Eura po kilometru gde treba dodati, smestaj za vozace i placanje parkinga i ta igranka izadje preko 1300 Eura, mislim da se za tako mali broj ljudi to ne isplati.

Mali kombi (7+1) ne moze nikako da se isplati...pogotovu sa vozacima.

Veliki kombi (16) bi mogao da bude ok resenje...samo ako smestaj za 2 vozaca nije preskup...ali mora i prikolicu da vuce zbog stvari...max brzina na autoputu je 100 km/h....obrni okreni...naj ti je bolje da ides autom.

Samo ubedi Patka da krene i nemas problem :)

Bata Bane
11.01.2008, 18:24
Dobro taj kombi od 16 sedista je po meni OK resenje bez obzira sto ide oko 100 km/h, ide on i malo vise oko 120, al je dobro sto ne moras da vozis da se cimas, ovako sednes odgledas par filmova na DVD, popijes kaficu, odspavas i brate ujutru pravac na stazu.