PDA

Pogledati punu verziju : Ski Manijaci otvorili sezonu na Jahorini!



Krecha_86
12.11.2007, 15:01
Dragi skijasi i boarderi, Ski Manijaci su svoje prisustvo na sajmu turizma na Jahorini iskoristili da otvore skijasku sezonu...kako nezvanicno saznajemo, na vrh se islo Ladom Nivom a prisutni su bili Pop, Krecha, Ski Bata, Freak, Pile-Teleshop i jos poneki (MANIJACI)...detaljnije na sajtu :)
:dziveli: :dziveli: :dziveli:

Sapa
12.11.2007, 20:26
Odlicne fotografije planine :ok: a snjeg jos ne unakazen ratracima, jos samo 30 cm pride i moze gas do dacke, sta reci osim ihaaaaaa...........:sm019:

Puuu, kakav kick, prvo skijanje u sezoni. Blago vama.

admin
13.11.2007, 00:41
Postovani prijatelji, iz organizacije "Ski manijaci".

Molim Vas da promociju svoje organizacije, i izvestaje sa svojih aktivnosti, reklamiranje svojih sponzora ne radite na ovom Forumu...

Vi od svega toga imate komercijalne efekte, a ovaj sajt ne zivi sam od sebe...

Organizacija Ski manijaci ima svoj sajt i svoj FORUM tako da svoju promociju obavljajte na njemu. Na ovaj forum ste uvek dobro dosli kao i svi ostali ljubitelji skijanja, ali ne i da, vec neprimereno, koristite ovaj Forum za svoju promociju.

Pravila ponasanja na svim forumima su slicna pa i na ovom... Da se podestimo:
http://www.skijanje.co.yu/forum/announcement.php?a=1
Iz tih razloga, poruke u ovom Threadu sam izbrisao...

Zahvaljujem na razumevanu.

Zoran

pop67
13.11.2007, 01:56
Postovani prijatelji, iz organizacije "Ski manijaci".

Molim Vas da promociju svoje organizacije, i izvestaje sa svojih aktivnosti, reklamiranje svojih sponzora ne radite na ovom Forumu...

Vi od svega toga imate komercijalne efekte, a ovaj sajt ne zivi sam od sebe...

Organizacija Ski manijaci ima svoj sajt i svoj FORUM tako da svoju promociju obavljajte na njemu. Na ovaj forum ste uvek dobro dosli kao i svi ostali ljubitelji skijanja, ali ne i da, vec neprimereno, koristite ovaj Forum za svoju promociju.

Pravila ponasanja na svim forumima su slicna pa i na ovom... Da se podestimo:
http://www.skijanje.co.yu/forum/announcement.php?a=1
Iz tih razloga, poruke u ovom Threadu sam izbrisao...

Zahvaljujem na razumevanu.

Zoran

Uz duzno postovanje prema tebi,u ime SKI MANIJAKA(i pored toga sto nisam video o kakvom se reklamiranju radi)kao predsednik Udruzenja se izvinjavam!
Tacno je da imamo svoj sajt i forum i da treba TAMO da se reklamiramo,ali kako vidim ovde nismo vise DOBRODOSLI,zato ti zelim svaku srecu i svim posetiocima tvoga foruma!
Hvala na dosadasnjoj saradnji!

Krecha_86
13.11.2007, 03:26
Ja se takodje izvinjavam u ime Ski Manijaka zbog toga sto smo postavili slike sa prvog ovogodisnjeg skijanja na Jahorini...mislio sam da ce posetiocima ovog foruma biti zanimljivo da pogledaju kako smo se lepo proveli, no kako kazem...jos jednom se izvinjavam :)

Sapa
13.11.2007, 09:00
Ja sam prvi pozdravijo fantasticne fotografije Jahorine, slike su profesionalno uradjene i super je sto su okacene tu na sajtu, ali mi je i na ovom therdu, kao i na thredu ‘Slike s Jahorine’ poprilcino zapeleo za oko da su na vise fotografija koje ste vi ovjde okacili reklame za firme ugurane u prvi plan.

Posto i sami imate sajt i posto se na vasem sajtu uklanja sve sto iole lici na reklamu, osim kad se naravno radi o vlastitim sponzorima, onda bi ovo upozorenje od strane administratora trebali da prihvatite sportski i sa vise razumjevanja.

Krecho, Pope…momci, ajte budi te malo iskreni spram publike; ovaj vas gornji post je puno vise licijo na jednu PR&Promotion akciju za firme Alpine Pro i Ski Manijake, a puno manje na entuzijastican izvjestaj o ‘prvim tragovima u snjegu’.

Stoji i dalje da je cool sto ste vec otvorili sezonu i ako imate jos lijepih fotki samog skijanja i Jahorine (bez reklama pljiiiz) okaci te ih obavezno, rado ih svi gledamo.

freak
13.11.2007, 09:44
Fotografije mozete pogledati na galeriji prezentacije ski manijaka.
Inace hvala za ono profesionalno uradjene jer sam ih slikao ja.
uzdravlje

Krecha_86
13.11.2007, 13:19
@Sapa: jakne su cele u reklamama tako da ako bih hteo da postavim slike naseg skijanja (bez reklama) morao bih da skinem jaknu...a to bih uradio iskljucivo zbog jedne zenske osobe ako bi me zamolila a sigurno ne zbog potreba ovog foruma :P hehehe
Ali da zavrsimo sa time...bilo nam je stvarno fenomenalno i zao mi je sto nije bilo vise ljudi sa nama, bio je fantastican provod i dozivljaj :)

Sapa
13.11.2007, 13:33
@[QUOTE]Sapa: jakne su cele u reklamama tako da ako bih hteo da postavim slike naseg skijanja (bez reklama)

Krecho ne volim da ljudima :awm2: u ledja, tako da.....trebali ste da se smjeshkate u kameru :sm021:


morao bih da skinem jaknu...a to bih uradio iskljucivo zbog jedne zenske osobe ako bi me zamolila.................... :P hehehe

Hehehe, dobarrr Krecho dobarrr :ok:
To je fakat legitiman razlog da se skine jakna, treba ostati kavaljer svuda i u svakom trenutku.


Ali da zavrsimo sa time...bilo nam je stvarno fenomenalno i zao mi je sto nije bilo vise ljudi sa nama, bio je fantastican provod i dozivljaj

E to je fakat naj bitnije. Djaba sve reklame, to je to sto svi osjecamo za snjeg. Ozbiljno!!!

PS
I fakat je steta sto nema slika 'plazanja' nego samo poziranja :smoke:

sve sami faktovi (ili fakti) u P.M

admin
14.11.2007, 02:24
Uz duzno postovanje prema tebi, u ime SKI MANIJAKA(i pored toga sto nisam video o kakvom se reklamiranju radi) kao predsednik Udruzenja se izvinjavam!
Tacno je da imamo svoj sajt i forum i da treba TAMO da se reklamiramo, ali kako vidim ovde nismo vise DOBRODOSLI, zato ti zelim svaku srecu i svim posetiocima tvoga foruma!
Hvala na dosadasnjoj saradnji!


Zao mi je zbog navoda (pa jos u mnozini !!) u delu recenice: "...ali kako vidim ovde nismo vise DOBRODOSLI,"...
Ali to je vec stvar Organiizacije Ski manijaka i njegovih clanova...

Ja ni u jednom trenutku ne dozivljavam Forum kao SVOJ nego kao NAS....
Tim pre - Red je red, a jed je jed....