PDA

Pogledati punu verziju : Bansko-hoteli



salinjas
16.12.2004, 08:06
Postoji povoljna varijanta za boravak u hotelu Sv. george (ili samo George) u Banskom, pa me interesuju informacije od onih koji su bili u Banskom a znaju gde je taj hotel:
-da li vredi tamo otici (napominjem da mi je bitnije skijanje od spavanja)
-da li je cena gondole ukljucena u cenu ski-pass-a
-kakav je provod uvece (mislim na kafice, ne na disco)
-jos neka info ako imate

Pozdrav svima!

Spirit
16.12.2004, 17:28
Ja sam dva puta bila u Banskom, i to nikad nisam isla u hotel zato sto su privatni smestaji daleko bolji i jeftiniji od hotela, bar ovo sto sam ja bila. Provod je super, u mehanama je uvek veselo, ziva svirka i odlicna klopa.Vrlo vazno je reci da su kod njih cene u mehanama iste i leti i zimi, i u odnosu na druga mesta komotno mogu reci da je jeftino. Svi razumeju srpski cak kada im se da 5leva svira ce i nisku banju, i zbog jedne divne crne zene:)))
Mislim da se neces pokajati...
Srdacan pozdrav
Spirit

skifreak
08.01.2005, 11:10
Cao Spirit,

pretprosle godine sam bio na Pamporovu i bilo je sjajno, staze fenomenalne, snega i suncanih dana dosta..idila

ipak ove godine nas ide nekoliko i razmisljamo o borovecu ili banjskom, moram priznati da mi je banjsko zagolicalo mastu,,,znam za sve sajtove i za borovec i pamporovo i banjsko..ski mape, vremenske prilike koliko ima snega, nase agencije koje tamo vode..itd.

Idemo autobusom ( ne znam da li agencije koje nude aranzmane za bansko nude i samo kartu povratnu za bus..raspitacu se ) Ono sto me zanima jeste privatni smestaj koji pominjes.Nigde nisam uspeo da pronadjem cene a i bolje je da neko ko je bio vec preporuci: kod koga, koja je cena, koja vrsta usluge: dorucak, vecera itd.

Tako da ako ti nije tesko ajde molim te sroci nesto na temu privatnog smestaja u Banjskom, cene, moze i telefone ili mailove za rezervaciju itd....

...pozdrav!

P.S.

za sada nas ide dva para, tako da su odvojene sobe bitna stvar...

ako privatni smestaj nudi samo dorucak kolika je cena vecere u tavernama...npr po osobi ( kako smo na skijanju ipak se i vise krka.. :lol: )