PDA

Pogledati punu verziju : Iznenadjenje



Bata Bane
27.07.2007, 20:24
Ove godine spremamo pravo iznenadjenje u zimskom periodu, tj. putovanje na prava skijalista poput glecera u Austriji, a sve oko 3000 metara.:sm019: :yay:

Mr.Lord
30.07.2007, 08:59
Gde si Bane legendo, vidim krenule pripreme. Daj neke podatke da se malo ohladimo u ovim palenim danima. Samo da bude snega ove godine, valjda posle ovakvog leta ide jedna jaka i duga zima.

Bata Bane
30.07.2007, 12:12
Trebalo bi da bude Moltaler Glecer

zloglasni
30.07.2007, 15:19
Bandzo ja sam bio pre par god u mestu Malnitz ili tako nesto zaboravih sad koje je vrlo blizu Moltalera i pravo da ti kazem nisam nesto bio odusevljen pomenutim glecerom.Staze su uglavnom kao i na vecini glecera blage ima par o zahtevnijih a ostalo je smesno.Doduse tada je bila u izgradnji jedna staza i zica za koju su govorili da ce biti extra.U svakom slucaju ne znam koliko je pametno ici na glecere u sred zime jer je vreme dosta surovo.Ali ima tu odmah pored i jedno drugo mesto Ankogel ili tako nesto i tamo ima par zanimljivih staza.Po mom misljenju ta destinacija je dobra za 3-4 dana plafon.

Poz

Bata Bane
30.07.2007, 16:34
Bandzo ja sam bio pre par god u mestu Malnitz ili tako nesto zaboravih sad koje je vrlo blizu Moltalera i pravo da ti kazem nisam nesto bio odusevljen pomenutim glecerom.Staze su uglavnom kao i na vecini glecera blage ima par o zahtevnijih a ostalo je smesno.Doduse tada je bila u izgradnji jedna staza i zica za koju su govorili da ce biti extra.U svakom slucaju ne znam koliko je pametno ici na glecere u sred zime jer je vreme dosta surovo.Ali ima tu odmah pored i jedno drugo mesto Ankogel ili tako nesto i tamo ima par zanimljivih staza.Po mom misljenju ta destinacija je dobra za 3-4 dana plafon.

Poz

Na Ankogelu ce mo najverovatnije biti smesteni, problem je samo u snegu jer vec u nekim kontaktima sa ljudima u Austriji i Francuskoj niko nije optimista sto se tice snega, a tamo je garantovano da ce ga biti. Nije do mene:dontknow:

Bajastrasni
15.08.2007, 11:32
Bata Bane, kaddddd ce otprilike da bude to skijanje ?

Bata Bane
15.08.2007, 20:02
Bata Bane, kaddddd ce otprilike da bude to skijanje ?

Po nekim najavama, prva grupa ce ici negde polovinom Decembra a druga krajem Januara.

Desi ti druze moj nema te.

5jevreja
16.08.2007, 13:28
@Bata Bane:


koja agencija to organizuje?

Bata Bane
16.08.2007, 19:22
@Bata Bane:


koja agencija to organizuje?

Ja organizujem

wlad
16.08.2007, 19:52
BBDP = Bata Bane Development Fund :) :ok:

Javi Bato čim napravite konstrukciju, možda bi ja išao (tj. sigurno ako me ne bude mrzelo da "vadim" vizu - a to me jako mrzi ;)). Ovaj decembar izgleda jako primamljivo :).

Sapa
16.08.2007, 22:30
Jeli istina da skimagarad sa urednom clanskom kartom imaju popust od 53,2%???

Ja cuo, pa reko da pitam jel istina?:dontknow:

Ma salim se, znam da skimagarad od popusta jedino imaju besplatno pivo svih 7 dana, ali tek poslje 22:00.
:smoke:

B.Bane majstore, malo se shprdamo, nema ljutis.

Nikad nisam bio na tu stranu, ali citao sam nekad neku recenziju, u kojoj taj Molltaler ili kako se vec glecer zove; zajedno sa Amkogel, smatraju za 'best kept secret of Corinthia'. Kazu: relativno nepoznata, ali veoma pristojna skijalista. Tako barem kazu recenzenti.

Aj, pa da vam bude sa srecom to organizovanje :sm019:

Bata Bane
16.08.2007, 23:14
Ma brate bice nekih popusta, a Ankogel je vrlo zajebato, non stop je u minusu i u ogromnim kolicinama snega sto mene raduje:dziveli:

Bata Bane
18.08.2007, 23:10
Jeli istina da skimagarad sa urednom clanskom kartom imaju popust od 53,2%???

Ja cuo, pa reko da pitam jel istina?:dontknow:

Ma salim se, znam da skimagarad od popusta jedino imaju besplatno pivo svih 7 dana, ali tek poslje 22:00.
:smoke:

B.Bane majstore, malo se shprdamo, nema ljutis.

Nikad nisam bio na tu stranu, ali citao sam nekad neku recenziju, u kojoj taj Molltaler ili kako se vec glecer zove; zajedno sa Amkogel, smatraju za 'best kept secret of Corinthia'. Kazu: relativno nepoznata, ali veoma pristojna skijalista. Tako barem kazu recenzenti.

Aj, pa da vam bude sa srecom to organizovanje :sm019:


Mozda ce nam ovo biti poslednje skijanje u Evropi:dontknow: , i zato ajde ga da iskoristimo, posto sam u proceduri za iseljenje, druze moj.

skiman
20.08.2007, 12:49
Pa kad budete na putu, javite, mogu vam biti free vodič za Moeltaler Gletscher (ma da nije bogzna što za skijanje).......Samo nemojte iči u 9,10 i 11 mesecu (treninzi, a takmičara, da ti pamet stane).Ako idete u 12 mesecu, zašto onda pobogu ne odaberete radije Nassfeld ili Katschberg koji su u približno isto daleko, ali sa puno više skijališta......Bilo kako odlučili, ja vam mogu to pokazati (dolazi u obzir i Bad Kleinkircheim).....:smoke:

Bata Bane
20.08.2007, 13:02
Pa kad budete na putu, javite, mogu vam biti free vodič za Moeltaler Gletscher (ma da nije bogzna što za skijanje).......Samo nemojte iči u 9,10 i 11 mesecu (treninzi, a takmičara, da ti pamet stane).Ako idete u 12 mesecu, zašto onda pobogu ne odaberete radije Nassfeld ili Katschberg koji su u približno isto daleko, ali sa puno više skijališta......Bilo kako odlučili, ja vam mogu to pokazati (dolazi u obzir i Bad Kleinkircheim).....:smoke:

Ja sam bio u Badu pre dve godine i stvarno je odlicno skijaliste ali i sam znas da je to relativno skupo skijaliste. A sto se tice Moltalera, to cemo dobiti po povoljnijoj ceni:dontknow:

skiman
20.08.2007, 13:54
Ako hočeš jeftino skijati u Austriji, onda je treba ići na zbilja manja skijališta tipa Koralpe, Klippitztorl, Dreilandereck, Sillian......Na ostalim su cijene od 34-40 eura.....Npr. dnevna karta u Koralpama cca. 25 eura (ako je skijaša više, može se dobiti i za 18 eura)

Sapa
21.08.2007, 18:38
[QUOTE]Mozda ce nam ovo biti poslednje skijanje u Evropi:dontknow: , i zato ajde ga da iskoristimo,

B.Bane, mene Austrija nece gledati ove godine, destinacije mi se vec zna, ali mi ce mo se, nadam se, skoro gledat, znas vec gdje.:sm019:


posto sam u proceduri za iseljenje, druze moj

"....i zlato sto sjaaaa....!" Al kad si se definitivno odlucio onda go for it :ok:

Bata Bane
21.08.2007, 19:38
Druze mene vise ovde nista ne vezuje.:dontknow:
......kada niki nemam jaaaaaaa............

skiman
22.08.2007, 07:05
Jel možda obećana zemlja: "Prokleta je Amerika i sunce što sjaaaaaaa.......":smoke:

Sapa
22.08.2007, 11:00
Jel možda obećana zemlja: "Prokleta je Amerika i sunce što sjaaaaaaa.......":smoke:

Zatecen sam, ali i prijatno iznenadjen tvojim znanjem iz oblasti 'opshte kulture'.
Ali pocinjem i da sumnjam u cistotu tvog genetskog koda. Mislim, stoji kao adresa neka Selnica na Dravi, ali da nije prava adresa Bosanski Brod na Savi???:smoke:

skiman
22.08.2007, 11:48
Zatecen sam, ali i prijatno iznenadjen tvojim znanjem iz oblasti 'opshte kulture'.
Ali pocinjem i da sumnjam u cistotu tvog genetskog koda. Mislim, stoji kao adresa neka Selnica na Dravi, ali da nije prava adresa Bosanski Brod na Savi???:smoke:
Genetski kod je čist, da čistiji ne može da bude.....Ali da neke pesme znam, to je istina...i od toga ne bežim. Ali ne od ove godine, ja tu muziku znam više od 20 godina.....:smoke: (Šta je nama drugo preostalo, da slušamo u Štipu tamo 85/86-ali neke su mi se stvari sviđale tad, i sviđaju mi se danas..:dziveli: ) LP Skiman
P.s. Selnica ob Dravi i ne Selnica na Dravi (vidiš po tome moraš prepoznat Slovence od Slovenaca sa pedigreom iz bivših republika YU)

Sapa
22.08.2007, 12:35
[QUOTE]Genetski kod je čist, da čistiji ne može da bude
Mlogo osjetljiva tema, bolje da ne nacinjemo; Ko zna ciji sve cisti geni su se isprepretali u mom Dna-kodu.jer ko zna ko je koga, tamo nekad u proslosti iz ljubavi ili nuzde, a gen ti je cudo jedno.....sto bi rekli: you never know. :sm004:


Ali da neke pesme znam, to je istina...i od toga ne bežim.
A sto bi bezo? pa narodnjaci se u svjetu fino zovu 'worldmusic'. Ako moze da se vrednuje neki tamo Bombay-sound, zar onda Shabo nije zasluzio status Pavarotija tog melosa?


(Šta je nama drugo preostalo, da slušamo u Štipu tamo 85/86-
E ti bas nisi imo nikakve veze u tom Vojnom Odjesku u Selnici ob Dravi (ili Mariboru).:confused:


sviđale tad, i sviđaju mi se danas..:dziveli: )
Kako ovo sad da shvatim; Odes, i dan danas, (petkom kad malo popijesh) u potkrovlje, da te djeca ne vide, stavis slusalice i ubacis kasetu od Shemse???:sm019:


P.s. Selnica ob Dravi i ne Selnica na Dravi (vidiš po tome moraš prepoznat Slovence od Slovenaca sa pedigreom iz bivših republika YU)
Hehehehe, pod ovim poduzim eufeminiziranim pojmom "Slovenci sa pedigreom iz bivsih republika Yu", podrazumjevas jedan kraci, ali i mnogo slikovitiji izraz; "Bosanaci"???
Krace je a i svi kontaju o cemu pricas: Jer inace zvuci ko kad kazes 'BJRM-Skoplje', a u stvari mislis na Makedoniju.:smoke:

skiman
22.08.2007, 13:11
[quote=skiman;22207]
Mlogo osjetljiva tema, bolje da ne nacinjemo; Ko zna ciji sve cisti geni su se isprepretali u mom Dna-kodu.jer ko zna ko je koga, tamo nekad u proslosti iz ljubavi ili nuzde, a gen ti je cudo jedno.....sto bi rekli: you never know.


A sto bi bezo? pa narodnjaci se u svjetu fino zovu 'worldmusic'. Ako moze da se vrednuje neki tamo Bombay-sound, zar onda Shabo nije zasluzio status Pavarotija tog melosa?


E ti bas nisi imo nikakve veze u tom Vojnom Odjesku u Selnici ob Dravi (ili Mariboru).


Kako ovo sad da shvatim; Odes, i dan danas, (petkom kad malo popijesh) u potkrovlje, da te djeca ne vide, stavis slusalice i ubacis kasetu od Shemse???


Hehehehe, pod ovim poduzim eufeminiziranim pojmom "Slovenci sa pedigreom iz bivsih republika Yu", podrazumjevas jedan kraci, ali i mnogo slikovitiji izraz; "Bosanaci"???
Krace je a i svi kontaju o cemu pricas: Jer inace zvuci ko kad kazes 'BJRM-Skoplje', a u stvari mislis na Makedoniju.

Gentski kod.....pa dobro nećemo o tome......:smoke: Za narodnu muziku sam rekao, da sam je slušao tad i slušam je danas (za razliku od nekih balavca, koji sad kao nešto znaju o YU i pale se na Cecu...) Kad mi se pije u petak idem sa prijateljima u lokal (u MB je to Bumerang), malo se napijemo i otkaćimo:dziveli: :cug: .....
E vidiš, sa Slovencima sa pedigreom iz bivših Yu Republika ja bukvalno mislim na sve.......Pa i Bosance.... :sm011: LP skiman

Sapa
22.08.2007, 13:22
[quote=Sapa;22208]

[QUOTE]Gentski kod.....pa dobro nećemo o tome......:smoke:
Necemo, necemo, ko zna mozda smo i ti i ja bliski rodjaci DZinkis Khana ili Sulejmana II - Barbarose! Ili hajde pra-pra unuci 3-eg adjutanta Eugena Savojskog


Za narodnu muziku sam rekao, da sam je slušao tad i slušam je danas (za razliku od nekih balavca, koji sad kao nešto znaju o YU i pale se na Cecu...)
Aaaa, ti si ljubitelj "klasicne muzike", svaka cast


mi se pije u petak idem sa prijateljima u lokal (u MB je to Bumerang), malo se napijemo i otkaćimo

Ako, ako, tako treba. Ko bi izdrzo ovaj ritam 24 satne ekonomije :sm022:
Mogu da ti oduzmu sve, ali petak navece nek ne diraju to je svetinja.


E vidiš, sa Slovencima sa pedigreom iz bivših Yu Republika ja bukvalno mislim na sve.......Pa i Bosance.... :sm011: LP skiman

Pa znam da mislis na sve. Zato i kazem da pojednostvnim pricu, umjesto sve da ih pojedinacno prozivas svedesh ih sve pod "Bosance" i mirna Bosna, Kolko ja znam vi Slovenici ne pravite rasne, etnicke i bilo koje druge segregacije no ih/nas sve od milja zovete "Bosnjaki" :sm011:

PS
E aj sad ti jos jednom repliciraj (jer to je tvoje demokratsko i gradjansko pravo) pa necemo vise....dosta je bilo ovog pre-s.ravanja. Oke?
BATABANE hoce da organizuje skijanje, upropasti smo mu topic.
Bane izvini molim te.

skiman
22.08.2007, 13:36
Pa kad bi vi išli, ja bi se u Dravskoj dolini samo pridružio pa možemo onda dalje zajedno. Istina je, bili smo off topic, izvinjavam se. Vidi se, da još nema snjega, pa onda pučnemo seruckati.....:bootyshak LP Skiman

wlad
22.08.2007, 13:45
Nisam mogao da izdržim, al' ovo uradiste sa temom :sm021:

http://www.gdargaud.net/Climbing/ChoOyu/Pissing.jpg

Izvinjavam se unapred na :sm023:

:sm018:

Bajastrasni
23.08.2007, 16:14
Sunce li vam j.... zarko, vi cete ovde temu da nam upropascavate!:awm2:

Nego, Bata Bane, javljaj ti kad ce to skijanje u decembru, jel znas da si mi ostao duzan one 3 cimerke od prosle godine iz Sestriereta :sm021:

Bajastrasni
23.08.2007, 16:30
A ako vec emigriras u SAD, vidi da ti zapadne neki Kolorado ili Juta, da se bar ogrebemo o Rocky Mountains za ovoga zivota.

stekan
23.08.2007, 16:56
Kolorado, Kolorado, hajd' u kolo Rado... :sm019:

D.I.M.
24.08.2007, 09:20
A ako vec emigriras u SAD, vidi da ti zapadne neki Kolorado ili Juta, da se bar ogrebemo o Rocky Mountains za ovoga zivota.

Amerika nije rad i znoj
postoje Holivud i Frenki boj
Diznilend bejzbol i rock and roll
Vrijeme ocaja vrijeme nade
jedni ruse a drugi grade
prolaze ratovi padaju vlade
Pitove ruke vise nisu mlade
od Aljaske do Meksika
to je ona druga slika
Pit ... i to je Amerika
u buci u larmi u rudniku
na farmi
Pitove ruke vise nisu mlade
sezdeset godina za dolar rade
a negdje daleko u Ilinoji
nadgrobna ploca stoji
i prazan kovceg ceka
da Pit stigne iz daleka
a kada umoran zaspe
i vise se ne probudi
jedino za cime zudi
je da umjesto blazenstva i raja
vidi zoru kako rudi
i sunce starog kraja

Azra
:)

Sapa
24.08.2007, 11:32
Uuuuuu, ovo je vec antiklimax.....poceli smo i sa stihovima iz rane mladosti :sm022:
Nista ispusujem se s ove teme, ova 40+ ekipa je upala u zesci sevdah.
Srecom jos uvjek ne spadam u ovu starosnu kategoriju, a tako se i osjecam (ispod pazuha) dakle mene ova vrsta nostalgije jos nije spopala.

Dole pateticni Dzoni, zivili narodnjaci:

Amerika tiho spava
na ajrodromu svjetla plava
kuci, kuci, kuci letim jaaaaa
tamo me ceka majka stara
draza od zlata iii dolaraaaa

Jedini i ne ponovljivi NERVOZNI POSTAR :sm019: :sm022:

Bata Bane
24.08.2007, 12:33
Sta vi meni radite:dziveli: :sm022:

vujche
24.08.2007, 12:47
"Prokleta je Amerika i sunce što sjaaaaaaa.......":smoke:
Unaprijed se izvinjavam na :sm023: ,ali cisto radi mladjeg narastaja koje ce danas-sutra da cita ovu temu da ne nauce pogresno.Kako sam se u ranoj mladosti vec uclanio u biblioteku i medju prvim lektirama koje sam procitao iz nase knjizevnosti,ovaj stih mi se duboko urezao u pamcenje(mozda sto je bio medju prvima koje sam upamtio)moram da ispravim druga Skimana,da nije sunce,vec zlato.Ovo je bilo iz cisto edukativnih razloga,kad nam potomci krenu(valjda nece kao i ja)da se nacitavaju:dziveli: ,kad ih uciteljica prozove da znaju pravilno da recitiraju,ne daj boze slabu ocijenu dobiti iz ovoga.Jos jednom sorry za :sm023: .

skiman
24.08.2007, 13:54
Unaprijed se izvinjavam na ,ali cisto radi mladjeg narastaja koje ce danas-sutra da cita ovu temu da ne nauce pogresno.Kako sam se u ranoj mladosti vec uclanio u biblioteku i medju prvim lektirama koje sam procitao iz nase knjizevnosti,ovaj stih mi se duboko urezao u pamcenje(mozda sto je bio medju prvima koje sam upamtio)moram da ispravim druga Skimana,da nije sunce,vec zlato.Ovo je bilo iz cisto edukativnih razloga,kad nam potomci krenu(valjda nece kao i ja)da se nacitavaju ,kad ih uciteljica prozove da znaju pravilno da recitiraju,ne daj boze slabu ocijenu dobiti iz ovoga.Jos jednom sorry za .


Ma znam, da je zlato, ali setih se zime i niskih temperatura, a vani toplo i sunce, pa mi je bilo prikladnije upotrebiti sunce, umesto zlata....Ja bi se trebao duboko izvinit......:sm017: :smoke::sm011:

5jevreja
30.08.2007, 17:15
A,imas li ti kakve koristi od te organizacije putovanja?Koliki je tvoj deo?

wlad
31.08.2007, 00:13
Naravno da ima, Bata Bane ti je agencija za organizovanje multinacionalnih ski aranžmana - a i šire, nije on NGO :sm021:

A tebe razumem, što kaže u onom legendarnom (našem) filmu: "koji je moj deo, nećete da me prevarite!" :D :dziveli:

Bajastrasni
31.08.2007, 10:42
A,imas li ti kakve koristi od te organizacije putovanja?Koliki je tvoj deo?

5 Jevreja (super ti nick inace, bas me zanima poreklo, ako si raspolozen da obelodanis), pa nije ti ovo Horgos-Pozega. Nismo jos culi ni gde se ide ni koliko kosta a ti vec pitas za proviziju. Nista nije na "moranje", ako ti se svidi ides, ako ne sedis kuci, ili pravis svoj aranzman. Siroko polje.

Sapa
31.08.2007, 13:43
...pravis svoj aranzman. Siroko polje.

:sm023:


Baja, to Siroko Polje, jel to neki novi ski-centar :confused:

hehe, baja je strasniji nego sto bi se to iz njegovih topica dalo naslutiti, oma staje 'u gard'. Za ovo zalaganje za drugara imas o'ma 25% popusta na eventualni aranzman....u SC "Siroko Polje" :sm021:

PS
Pozdrav za neustrasivog krotitelja italjinskih ski-staza i italijanskih 'ljepsih polovina' (s naglaskom na polovine) :sm018:

Bata Bane
31.08.2007, 14:39
A,imas li ti kakve koristi od te organizacije putovanja?Koliki je tvoj deo?

Druze moj, da li si ti nesto radio dzabe u zivotu, trosio gorivo, vreme, pare, nervirao se oko toga hoce nece, i da li postoji neka agencija na svetu da nema svoju proviziju.

Bajastrasni
31.08.2007, 15:15
Za ovo zalaganje za drugara imas o'ma 25% popusta na eventualni aranzman....u SC "Siroko Polje" :sm021:




Sapa, kako ne znas, pa Bata Bane i ja smo u talu, vec godinama! Ko na nas krene iz mesta je naj.bo :smoke:

Bajastrasni
31.08.2007, 15:40
Pozdrav za neustrasivog krotitelja italjinskih ski-staza i italijanskih 'ljepsih polovina' (s naglaskom na polovine) :sm018:

Cuj, samo italijanskih !? Pa nismo dosli ovde da se vredjamo. E.... mnoge su pale za slobodu..... al' da se ne hvalim, procitace zena pa sam :sm008: , hihi.

Sapa
31.08.2007, 15:49
Sapa, kako ne znas, pa Bata Bane i ja smo u talu, vec godinama! Ko na nas krene iz mesta je naj.bo :smoke:

Ma Baja prijatelju, ja ti nista ne znam, samo nako nagadjam, heheheh.
Za tebe takodje ne znajem, ali o Bata Banety cujem samo izuzetno pozitivne price ( iz prve ruke, my connections): da je jarancina i po....ali i iz mjeta zaheban ako mu stanes na 'kurije oko'.

@batabane nema te nesto 'kod nas', aj, pa svrni i 'tamo' :yay:

Sapa
31.08.2007, 16:28
Cuj, samo italijanskih !? Pa nismo dosli ovde da se vredjamo...... .

Ma nisam ni sumnjo, cu' da te vrijedjam, boze sacuva';
To ti je kompliment, znas kako kaze ona narodna: "if you can make it there you'll make it anywhere...." :sm017:

PS
A prava (rodjena) zena mora da bude "sretna :sm011:", da druge (uz to jos i talijanske) padaju na tvoj sharm, ba.

Sapa
31.08.2007, 22:36
Trebalo bi da bude Moltaler Glecer

Posto je Bata Bane ili stidan ili skrt na rijecima, a zaboravio je na marketing, PR i ostale stvari iz neumoljivog svijeta reklame; reko daj da zadam nekoliko interesantnih detalja o ovom Mölltalerovskom vjecitom snijegu i ledu (ovo "o" izgovaraj tako sto ces usta napravit ko da ces izgovoriti ono nase prosto "o" a onda u zadnjem trenutku pustis iz grla glas "E" :sm022: ).

Nego da se vratimo na taj Moeltaler-glecer; To je jedini glecer u austrijskoj pokrajini Korushka (Kernten), ali ujedno 4-ti po velicini 'ski-glecer' u Evropi !!!Pod ovim podrazumjevamo glecere sa izgradjenom infrastrukturom: 50 km uredjenih staza. Ispred njega su, sto se ukupne duzine sredjenih pista tice, jedino: Stubai, Hintertux i La grande motte. Pa vi sad vid'te. Skija se do 3122 m nmv, postoji 10 liftova. Piste jesu (i oni sami priznaju) pretezno plave, ali zato je tu i jedna staza na kojoj se odrzavaju FIS-takmicenja i duga je ni manje ni vise no 7 km.(spust, super G.....itd, itd).

Iz doline, na glecer vozi neka vrsta metroa. Naj duzi je takve vrste na svijetu!!! I istjeruje nestrpljive skijase u roku od 8 minuta na visinu od nekih...nije ni bitno kolko metara, bitno je da tu pocinju ski-liftovi :ski:

Informacije sam maznuo sa:

www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher

Bata Bane
31.08.2007, 23:05
Ma Baja prijatelju, ja ti nista ne znam, samo nako nagadjam, heheheh.
Za tebe takodje ne znajem, ali o Bata Banety cujem samo izuzetno pozitivne price ( iz prve ruke, my connections): da je jarancina i po....ali i iz mjeta zaheban ako mu stanes na 'kurije oko'.

@batabane nema te nesto 'kod nas', aj, pa svrni i 'tamo' :yay:

Tu sam druze moj, malo sam oladio ovu nedelju, bio slobodan pa se malo opustio, tacnije bio sam u Banji Vrujci, zamisli da tamo imam kucu vec 10 god, a sada sam bio prvi put.:dontknow: