PDA

Pogledati punu verziju : Gosn Mladja pristize!



D.I.M.
12.07.2007, 13:18
Evo nam ga gosn Mladja pristigao za predsednika Ski saveza Srbije. Nikada ga ne videx kako skija, da li zna karving, koja mu je oprema? Da je napravio nesto na Kopaoniku, Divcibarima i Staroj planini, jeste. Skijanje Srbije je dobilo coveka koji ga voli. :)

edit: jeste u je

Bata Bane
12.07.2007, 16:57
Nesto se ne bih radovao Mladjom na celu. Mislim da je to mogao da bude neki skijas a ne politicar.:dontknow:

CrazyKong
12.07.2007, 17:29
Nesto se ne bih radovao Mladjom na celu. Mislim da je to mogao da bude neki skijas a ne politicar.:dontknow:

Cuti Bane ovaj bar zna da skija....a i da je napravio nesto jeste, to niko ne moze da porekne.

Po meni nema boljeg nacina da se potrose pare nego na infrastrukturu za skijanje...mnogi se nece sa mnom sloziti...ali samo oni koji ne skijaju :)

Bata Bane
12.07.2007, 20:06
Cuti Bane ovaj bar zna da skija....a i da je napravio nesto jeste, to niko ne moze da porekne.

Po meni nema boljeg nacina da se potrose pare nego na infrastrukturu za skijanje...mnogi se nece sa mnom sloziti...ali samo oni koji ne skijaju :)

Brate ja bih tebe postavio na to mesto ili sebe:sm019: :sm022:

pop67
12.07.2007, 22:00
Evo nam ga gosn Mladja pristigao za predsednika Ski saveza Srbije. Nikada ga ne videx kako skija, da li zna karving, koja mu je oprema? Da je napravio nesto na Kopaoniku, Divcibarima i Staroj planini, jeste. Skijanje Srbije je dobilo coveka koji ga voli. :)

edit: jeste u je

Zna da skija ne nesto narocito dobro ali voli skijanje.Za razliku od predhodnika sve sto je rekao a vezano je za skijanje ISPUNIO je!Ako je neko iz politike morao da bude predsenik Ski Saveza,boljeg nisu mogli postaviti!Radujem se sto je najzad otisla stara garnitura koja je upropastila skijanje u Srbiji!:dziveli:

hehehe
13.07.2007, 07:53
...koja mu je oprema?

Videh jednom na TV-u da ima jaknu marke COLMAR... :)

pedja5
13.07.2007, 09:17
Prostim googlanjem utvrđeno da tu ima jos poznatih faca.
Opet ništa bez privredno-političke osovine

1. Petar Lazović
2. Saša Vitošević, ex ministar poljoprivrede (savezni)
3. Goran Pitić, ex ministar
4. Rade Vojinović, HYPO
5. Siniša Nikolić, direktor Direkcije za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda
6. Sandra Štajner, izvršni direktor korporatvnih komunikacija - Telenor
7. Vuk Mrvić
.
.
www.skisavez.com

Bata Bane
13.07.2007, 16:40
Ma najjace face su bre:

1. Predsednik Crazy Cong
2. Predsednik Bata Bane
3. Predsednik Munze Konza
4. Predsednik Stekan
5. Predsednik Sapa
6. Predsednik Daxxii
7. Predsednik he he he


Sta bi smo mi napravili:sm017:

Kakav bre Mladja maneken u Colmaru

D.I.M.
14.07.2007, 22:36
Ma najjace face su bre:

1. Predsednik Crazy Cong
2. Predsednik Bata Bane
3. Predsednik Munze Konza
4. Predsednik Stekan
5. Predsednik Sapa
6. Predsednik Daxxii
7. Predsednik he he he


Sta bi smo mi napravili:sm017:

Kakav bre Mladja maneken u Colmaru

Koliko vidim maneken obecava olimpijadu i sestosed na Torniku.... a vi gospodo? :)

Bata Bane
14.07.2007, 22:37
Koliko vidim maneken obecava olimpijadu i sestosed na Torniku.... a vi gospodo? :)

Evo mi obecavamo sve to i besplatne pljeskavice:sm011:

D.I.M.
14.07.2007, 22:47
xe xe nema sta

Sapa
17.07.2007, 11:58
Ma najjace face su bre:

[QUOTE]
Predsednik Sapa


Bata B. fala ti na ukazanom povjerenju, koje istini za volju nicim nisam zasluzio, ali laska mi, iskreno, da se moje ime naslo medju velikanima - ozbiljnim kandidatima za gore spoemnutu funkciju.
Ama organizatorske sposobnosti su mi ravne 0 (nuli). Neka brate nek to rade ljudi sto umiju, a pogotovo vole, da rukovode.(eto Arsa ili MunZe na primjer :) ).


Sta bi smo mi napravili:sm017:

Jedno je sigurno; napravili bi neko teshko s...e, al ne bi bilo dosadno 100%. Kontam, bilo bi valjda i nekih originalnih rijesenja koja bi nivo ski-usluga podigli makar na nivo.....Bugarske, a cijene u ski centrima smanjili na nivo cijena npr. u Vrnjackoj Banji :sm021:


Kakav bre Mladja maneken u Colmaru

Bash lep decko :hair:

admin
08.08.2007, 19:33
Zanimljivo je ko je predsednik Izvrsnog odbora i clanovi...
A takodje i ko su podpredsednici....

Detaljnije na...
http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/dinkic_predsednik_sss_06072007.htm

D.I.M.
09.08.2007, 16:48
Zanimljivo je ko je predsednik Izvrsnog odbora i clanovi...
A takodje i ko su podpredsednici....

Detaljnije na...
http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/dinkic_predsednik_sss_06072007.htm

Sve drugovi iz razreda. a snega nigde. Nada da drugari vole i skijanje, (samo za gospodina Lazovica to znam da je skijas i zaljubljenik).

Tadija_91
22.04.2008, 15:51
a evo i Mladje u epizodi sa naslovne strane pressa...

:D:D:D
sigurno mu zavide :D:D