PDA

Pogledati punu verziju : Torba za skije - malo drugačija



stekan
28.06.2007, 14:42
Pa dobro, nije torba, sanduk je: http://www.sportube.com/pages/skis_one_pair.html
Mnogo dobra stvar.

skiman
28.06.2007, 14:48
Ko ima previše novca, nek izvoli...... Mnogo dobra stvar za nekog lika a la Brad Pitt, David Beckham, Tom Cruise i slično.....Za mene osobno još uvek i svuda: skije na desno rame i do skijališta (a do skijališta u vreči u sanduku na strehi auta).....Samo moje mnenje.....:sm018: Skiman

Sapa
28.06.2007, 15:57
Pa dobro, nije torba, sanduk je: http://www.sportube.com/pages/skis_one_pair.html
Mnogo dobra stvar.

Ja ovog 'kufera' Stevo brate!
Odlicno za RRB (rucni raketni bacach) ili sharac Lj. Samardzica.:awm2:
PS
U USandA kupim dobre vezove za te pare...

stekan
28.06.2007, 16:01
Ovu spravu preporučuju u US and A za putovanja avionom, jer im radnici na utovaru nisu mnogo nježni sa prtljagom i često se skije oštete u transportu.

Sapa
28.06.2007, 16:07
:sm023:
Odosmo na drugu temu iz oblasti transporta i avijacije, ali samo da primjetim da nigjde na svijetu, drugovi radnici na utovaru/istovaru aviona nisu njezni sa tudjim 'kuferima', ne samo u US and A. Frljace ih bogami ko da su dushmanski.:sm008:

Sapa
28.06.2007, 16:12
.....Za mene osobno još uvek i svuda: skije na desno rame....

.....A na lijevom dzepu od bluze znacka 'Primeran Vojnik' :sm022:

D.I.M.
28.06.2007, 18:43
Ovu spravu preporučuju u US and A za putovanja avionom, jer im radnici na utovaru nisu mnogo nježni sa prtljagom i često se skije oštete u transportu.
Jos uvek na skijanje autom, a kada budem imao avion (xe xe) neće mi trebati.

Flexon
30.08.2007, 22:09
genijalan produkt u slucaju da se bilo gdje putuje avionom
ovo je jedini nacin za transport skija
inace nema teoretske sanse da skije stignu na odrediste
mislim pod uslovom da ih ne izgube skroz :glavaozid

plageton
31.08.2007, 12:41
:sm023:
Odosmo na drugu temu iz oblasti transporta i avijacije, ali samo da primjetim da nigjde na svijetu, drugovi radnici na utovaru/istovaru aviona nisu njezni sa tudjim 'kuferima', ne samo u US and A. Frljace ih bogami ko da su dushmanski.:sm008:

Sto rece jedan moj prijatelj u intervjuu novinama: zeleo bih da posetim sva ona mesta gde je vec bio moj prtljag.