PDA

Pogledati punu verziju : Prvi dan sezone na Kopu 2004/2005?



sanvi
28.11.2004, 01:25
Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

Pozdrav

Dobrica
28.11.2004, 14:41
Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

Pozdrav

I mene to zanima... Nisam nigde naleteo na info o tome sem nesto opste(polovina dec) nekad davno na Genex-ovom sajtu.Ako neko zna bio bih zahvalan...
P.S.Na kopaonik.net pise da novi Karaman pocinje sa radom 25.12!!

Kobra
29.11.2004, 13:00
Na sajtu www.tckopaonik.com pise da bi ski sezona na kopu trebala da pocne 11.12. ako sve bude uredu.

Dobrica
29.11.2004, 23:21
Na sajtu www.tckopaonik.com pise da bi ski sezona na kopu trebala da pocne 11.12. ako sve bude uredu.

Procitao sam ali hvala u sv. slucaju.Ocigledno je da se jos uvek ne zna tacan datum(nema ni snega dovoljno...)!
Ostaje nam da cekamo...

Milan NS
30.11.2004, 08:47
Ko je rekao topovi za sneg ? 8)

Kobra
30.11.2004, 19:54
Ko je rekao topovi za sneg ? 8)


Svi kolko-tolko veci ski centri imaju topove za sneg i kod njih ski sezona pocinje cim temperatura padne ispod nule (pametni ljudi) :shock:
A nama, sta ce ti glupi topovi.Ko je lud da pravi vestacki sneg kada prirodnog snega ima svake godine sve manje i manje (valjda zbog globalnog otopljavanja).Kod nas ski sezona pocinje u februaru (jer je u januaru hladno a zice stare pa neka ih),a ako da bog traje eventualno do kraja marta.Ako snega pretekne u aprilu bolje da se sam istopi nego da se iskoristi za skijanje.To bi sve ukupno znacilo da je ski sezona na Kopaoniku u najboljim uslovima 3 a u malo gorim mesec do dva.
Ali sve bi bilo lepse kada bi i mi na Kopu imali topove za sneg.Sezona bi pocinjala sredinom novembra, a zavrsavala bi se krajem aprila i svi bi bili srecni i zadovoljni i dobro a bogami i dobro bi se naskijali. :lol:

laki
30.11.2004, 21:13
Rat se tek zavrshio, a vi odmah o topovima... C,c,c e jesmo mi Srbi lud narod! Man'te se corava posla! :lol:

Shalu na stranu i da se neko odluchi da postavi topove (u shta chisto sumnjam), shta mislite kolika bi bila cena ski pass-a? A btw, josh nije ni savladana tehnika uredjenja staza... Znate li koji bi to problem bio za K-aV-e traktoristu iz Brzeca... :wink:

Mnogo je pouzdanije i ekonomichnije da se mi forumovci prikupimo na nekoj ne formalnoj zhurezi i organizujemo choporativno dozivanje snega...

Poz!

P.S. Ja vec vecheras pochinjem: Padaju padaju, s' neba bele zvezde...

boba
01.12.2004, 09:44
Da li neko zna kada ce zicare na Kopaoniku poceti sa radom (ili su mozda vec pocele).

Pozdrav

Da li neko zna koliko snega ima na Kopaoniku sada?

sinisa17g
03.12.2004, 18:32
na kopaoniku trenutno ima 2 cm snega!

pedja
03.12.2004, 22:52
02.01.2005 -na stazi sa sve snegom