PDA

Pogledati punu verziju : Pancerice



logic
25.11.2004, 14:04
planiram da na predstojecem sajmu kupim nove pancerice. intresujem se za polutvrde pancerice, 4 kopce, bez ikakvih modernih gluposti tipa ski/walk i ostalog. s toga molim cenjeni auditorijum da se izjasni ako ima neki predlog,sugestiju,savet?! hvala!

Milan NS
26.11.2004, 11:24
Pa teško da ćeš naći NOVE a da nemaju te silne dodatke.
To ti je kao da tražiš novi auto bez audio uređaja(da nije YUGO 8) )

Moja preporuka : NORDICA

logic
26.11.2004, 12:36
ma, valjda ce se naci neke. profi pancerice su mi pretvrde, a ove rekreativne su sve sa, po meni, tim nepotrebnim stvarima. nordica je i moj favorit! hvala!

vlapet
26.11.2004, 12:53
Obrni okreni sve su cipele iste (slicne). Nordica je dobra, uzmi nju. Trazi cipelu za rekreativce i to je to.

Poz.

V

zmijuga
26.11.2004, 15:22
I ja trazim isto ali s obzirom da je na proslom sajmu izbor cipela bio gotovo nikakav(posebno nordika),bojim se da cemo iste tesko naci.Ako vidis na sajmu nekog izbezumljenog koji luta tamo vamo u potrebi za cipelama, taj sam. vidimo se.

vlapet
26.11.2004, 21:19
Ako vidis na sajmu nekog izbezumljenog koji luta tamo vamo u potrebi za cipelama, taj sam. vidimo se.[/quote]

he he, :D

javicu vam gde ima ako nadjem neku dobru cipelu. :D

logic
28.11.2004, 14:15
Ako vidis na sajmu nekog izbezumljenog koji luta tamo vamo u potrebi za cipelama, taj sam. vidimo se.
:lol: dogovoreno! isto vazi i za tebe!!!!!!!!!!!!

vlapet
28.11.2004, 17:29
nasao sam cipele u beo sportu. lange za 7.800 din. ceo grad sam obisao i jedino tamo je bio moj broj.

ima jeftinih cipela, od prosle godine, u elanu, fitexu na nbgd i beo sport. samo ih zovite pre nego sto odete da proverite da li imaju vas broj.

d&l
10.01.2005, 14:08
Da li ima ikakvih ogranicenja po pitanju cipele i veza? Ide li cipela bezuslovno na svaki vez? Mozda nekome djeluje glupo pitanje :oops:

vlapet
10.01.2005, 17:12
Da li ima ikakvih ogranicenja po pitanju cipele i veza? Ide li cipela bezuslovno na svaki vez? Mozda nekome djeluje glupo pitanje :oops:

nema ogranicenja. svaka cipela moze na svaki vez. naravno ovo vazi za normalne skije i vezove koje imas u radnjama. nadam se da ti ne treba nista specijalno. kad budes isao da kupis cipele pitaj radnji i sve ce ti reci.

zeljo
11.01.2005, 01:28
Ja imam alpina challenger c7.0 (imaju te dodatke ski/walk i 16/19 stepeni ski,nisu pretvrde ali su tvrdje nego pocetnicke sve u svemu sam zadovoljan :wink: