PDA

Pogledati punu verziju : skijanje na Brezovici 04/05?



Bato
19.11.2004, 20:55
Molio bih nekog ko ima informacije o predstojecoj sezoni na Brezovici.Koliko je bezbjedno ici i skijati tamo, da li su staze sredjene i kao sve to funkcionise.Sve najbolje cuo o stazama,izmedju ostalog i da su najbolje tj. najstrmije u Jugoslaviji.

Unaprijed zahvalan.

Pozdrav Bulatovic Bato.

Dobrica
19.11.2004, 23:31
Unapred izvinjenje sto ne odgovaram bas direktno na pitanje.
Ja sam bio gore 1x,davne,srecne 96-te i super je Breza-dosta strmih i relativno dugih staza(neuporedivo sa Kopaonikom,bolje su naravno!!) mada su i tad postojale 2-3staze koje nisu radile... Sve u svemu skijanje je jako dobro za ljude koji vole isto :wink:
Medjutim,poenta mog komentara je to da,bez obzira na gore receno, mene ni sam Djavo ne bi NATERAO da sad pod ovim okolnostima odem -jednostavno NIJE VREDNO toliko da,ako postoji i najmanji rizik po bezbednost,se treba zezati sa odlaskom gore.Meni,iskreno,deluje da taj rizik trenutno za nas i nije tako mali.Imam dobrog prijatelja kome je cale iz Strpce-a i koji ide tamo bar 2x godisnje i slusao sam price(konvoji.. )-Treba stici do Brezovice... Cela ta prica oko Brezovice mi deluje malo naduvano od ovih ratova(od kako ne mozemo da idemo!) tj.ajde mi sto smo bili gore da je(se)hvalimo 8)
Ko je zeljan avanture,put mu je otvoren... mada postoje i drugi vidovi zabave!! Sto se samog skijanja tice-ponavljam(ali ponavljam :lol: ) NIJE VREDNO!! Uz veliko saosecanje sa ljudima(Srbima) koji moraju da zive na Kosovu mene ono nece skoro videti,nazalost. Pozdrav
P.S.Ko je imao snage da procita komentar do kraja neka shvati ovo kao jedno licno(subjektivno) misljenje o toj temi i naravno da ce
sam odluciti sta mu je ciniti

slemica
20.11.2004, 19:53
Evo prijatelju da ti odgovori covek koji je malo vise upuceniji od ostalih vezano za skijanje na Brezovici... jer zivim bas u Strpcu.

Sa moje tacke gledista bezbedno je da se dodje na Brezu, autobusi putuju svaki dan iz Beograda za Brezovicu i do sada nije bilo nikakvih problema ako se izuzmu problemi koje smo imali pre tri godine kad su kamenovali autobuse itd.... (ukoliko se odlucis da krenes) javi mi da bih ti dao tacno vreme polaska autobusa.

Inace staze su sasvim ok uradjene, skija se najvise na Velikoj Livadi i Lavljim Vratima (teske staze), i milion posto su bolje nego one na Kopaoniku. Popravljene su i zicare na jos nekim stazama ali nisam siguran na kojim, Vikendom je velika guzva na stazama a preko nedelje je pusto tako da mozes da uzivas u skujanju bez ikakve guzve, nema 50-esetak skijasa na stazi. Staze se svaki dan uredjuju i stvarno su strava. Uostalom znas ako si nekada skijao na brezovici

Sto se smestaja tice imas nekoliko opcija HOTEL MOLIKA, SKI SKOLA koji su dosta povoljni (jedino sto nedostaje su diskoteke i zurke i sminkeri kojih na kopaoniku imas do mile volje) i neke privatne vikendice pored staze, imam druga koji izdaje pa mozes i za to da mi se javis...

Skijanje na Brezovici vredi i sam siguran u to, preporucujem ti da dodjes i molim sve one koji se plase da dodju na Brezovici da ne sire takve nebuloze po ovom sajtu jer je Brezovica nasa najbolja planina za skijanje i to trebamo sacuvati.

P. S. Sto se tice nocnog izlaska imas nezaobilaznu piceriju Tina gde mozes uzivati u pravoj planinskoj atmosferi

Veliki pozdrav sa Brezovice
Milos
email. mmilos82@yahoo.com

Dobrica
21.11.2004, 00:13
Pozdravljam prave i proverene informacije!! Hvala.
Ponavljam :lol: ,ni sam Djavo... (opet je subjektivno!!)
Pozdrav

slemica
21.11.2004, 14:27
Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....

sanvi
28.11.2004, 01:20
Nisam siguran, ali, verovatno, eto mene tamo zimus, mada koliko mi je u secanju prosle godine cene nisu bas bile sjajne...

slemica
28.11.2004, 22:19
Znam da je pun pansion bio oko 150€ za 10 dana u hotelu molika, sto se tice ski pasa ne znam jer ga kupujem za celu sezonu.

Ipak javi mi se posle nedelje pa cu ti poslati cenovnik i ski pas posto poznajem direktora Molike tako da ces dobiti pravu informaciju.

Welcome
Pozdrav sa Breze

dzale
12.12.2004, 14:20
skijao sam manje vise na vecini blizih ski terena i mogu reci da sto se tice staza nista se ne moze porediti sa brezovicom. bio sam prosle godine i idem i ove. apsolutno sam uveren da se moze sopstvenim kolima stici bezbedno. ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije sigurno nije skijas. posebno bih istakao gostoprimstvo kao i cinjenicu da sam deset dana skijao i sa studentima sa pristinskog dif-a, albancima naravno, i nisam imao nikakvih problema. a ni oni. ljudi ako ne idete sad na brezu, pa kad cete? pozdrav ekipi sa breza zokiju boskocevicu, cibetu, borzani crew and the others. vidimo se.

Dobrica
13.12.2004, 00:06
Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....

I hocu sigurno,samo cu jos malo da sacekam
Pozdrav


dzale:
"ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije ... "

:evil: Napisah li da je neuporedivo(bas ta rec :!: ) ?? :evil:
Rekoh da nemam prave informacije(bezbednost) pa sam se i prakticno izvinio za taj deo posta.Sve ostalo sto sam napisao i dalje mislim(dozvoli da imam pravo na to) a apsolutno nisam neko ko ne voli Brezovicu etc.Ovo je mesto gde se razmenjuju misljenja i shvatite,prihvatite da jednostavno ima i drugacijih... Ja licno(nista ne savetujem bilo kome!!) se ne bih osecao bezbedno,mislim da ne vredi i to je to(prosto zar ne!).Rekoh i da je to sto sam napisao jedno licno(subjektivno) misljenje... Ti si sad napisao tvoje i sve je u redu

Drago mi je sto imas lepo iskustvo i samo napred,uzivaj u skijanju na Brezovici

P.S.Citaj pazljivije pre nego pocnes da reklamiras... :idea:
P.S.2.Srecan put i skinite mi se... :wink:

PEACE

slemica
13.12.2004, 15:17
U redu je batice ja isto toliko razumem i tvoje misljenje...

Mislim u redu je da se ne osecas sigurno... nisam zeleo da te uvredim samo sam hteo da kazem da se na Brezi moze skijati i uzivati u tome i da je prilicno sigurno da se dodje... i tako hocu da pomognem ljudima koji se premisljaju a ima ih puno da se nece prevariti ako izaberu Brezu za ski sezonu 2004/2005.

Veceras cu da probam da posaljem nekoliko slika iz sezone 2003/2004...


Puno pozdrava sa Breze

P.S. Jos jednom da kazem NISAM ZELEO DA TE UVREDIM, IZVINI AKO MOZDA I JESAM...



Hvala batice, i lepo bi bilo kad bi posetio Brezu i uzivao u skijanju, pozdrav sa Breze....

I hocu sigurno,samo cu jos malo da sacekam
Pozdrav


dzale:
"ko moze da poredi kopaonik sa brezovicom taj nije ... "

:evil: Napisah li da je neuporedivo(bas ta rec :!: ) ?? :evil:
Rekoh da nemam prave informacije(bezbednost) pa sam se i prakticno izvinio za taj deo posta.Sve ostalo sto sam napisao i dalje mislim(dozvoli da imam pravo na to) a apsolutno nisam neko ko ne voli Brezovicu etc.Ovo je mesto gde se razmenjuju misljenja i shvatite,prihvatite da jednostavno ima i drugacijih... Ja licno(nista ne savetujem bilo kome!!) se ne bih osecao bezbedno,mislim da ne vredi i to je to(prosto zar ne!).Rekoh i da je to sto sam napisao jedno licno(subjektivno) misljenje... Ti si sad napisao tvoje i sve je u redu

Drago mi je sto imas lepo iskustvo i samo napred,uzivaj u skijanju na Brezovici

P.S.Citaj pazljivije pre nego pocnes da reklamiras... :idea:
P.S.2.Srecan put i skinite mi se... :wink:

PEACE

Dobrica
13.12.2004, 16:25
Ma ne,nema problema
Ne znam sa cime sam vas izazvao da tako skocite u odbranu Brezovice.Mozda je to sto sam napisao i bilo malo jace,ne najjasnije ali veruj da nisam imao nikakvu zlu nameru a i ogradio sam se da je to licno misljenje.I ja mislim slicno kao vi sto se tice kvaliteta skijanja samo mi je pored skijanja planina mesto za odmor,opustanje a bojim se da jos uvek na Brezovici ne bih mogao a da ne razmisljam o svim tim glupavim svarima,nazalost.Sve sto sam pisao je moje razmisljanje(i nista drugo,naglasio sam) o toj temi a na osnovu samo tog jednog 10-o dnevnog zimovanja,price(ocigledno zastarele) prijatelja kome je tata iz tvog mesta i onoga sto vidim na Tv-u u vezi Kosova a prava vrednost ovakvog foruma i jeste to sto si se ti javio sa pravim informacijama i pomogao ljudima koji stvarno razmisljaju o dolasku.Ali vise nije ni vazno...
Veliki pozdrav za sve vas dole i nadam se sto pre dolasku vremena kad cemo se smejati ovome sto smo pisali ovde i kad cemo cemo se druziti na Brezovici(tj.kad budemo svi(i mi manje hrabri!) uzivali u objektivnom kvalitetu Brezovice)
I na kraju,kakva vam je situacija sa snegom?Moze li mozda vec da se skija ? Razvija li se ski centar,gradi nesto novo(hoteli,zice...),osposobljava ono sto mozda nije radilo ?
Bilo bi mi zanimljivo da to cujem pa ako te ne mrzi...

slemica
13.12.2004, 18:32
Ok...

evo ovako, nekoliko informacija

Snega nazalost nema ali se od 20 ocekuju padavine.... sto znaci da ce snega biti kao i uvek na Brezi...

Osim nekoliko prodavnica, kafica prosle godine je obnovljen i ponovo puste u rad hotel ne znam kako se zove mi ga zovemo ski skola, od pre tri godine radi i smederevka, velika kuca u kome ljudi mogu da se smeste i uzivaju u odmoru, otvorila se jos 2 ski servisa pored Markonija koji je ovde vec 10-setak godina. Nazalost izgradnje na ski centru nema jer je tesko dobiti dozvolu za gradnju, a mesta gde je moguca izgradnja nisu urbanizovani. Jedino se gradi u Strpcu i na Brezovici (sela udaljena od ski centra 12 km) izgradjeno je nekoliko motela i mesta za smestaj i naravno svakodnevni kombiji i autobusi koji prevoze skijase ukoliko odluce da smestaj potraze dalje od ski centra. Konacno ovih se radi na popravci nekih zica koje radnije nisu radile tako da mozemo da kazemo da 90 % zica na Brezi radi, a da li ce se one koristiti sve zavisi od posete skijasa... Konacno radi i Piribreg...

Najcesce rade zice stari kec (jednosed) staza Velika Livada i Lavlja Vrata dvojka (novi dvosed). Po potrebi radi i zicara koja vodi do staze Lavlja Vrata i kasnije tepsije. Rade i dva ski lifta...

Staze se uredjuju svakodnevno, tri ratraka su servisirana i spremna za sezonu, cak ratrak prolazi vise puta u toku dana na delovima staza koji su pokvareni tokom skijanja, da ne pricamo da se staze uredjuju po svakodnevnom zavrsetku ski dana.

Uprkos problemima koje ima Hotel Molika trude se da gosti budu opusteni, u sobama je toplo, a hrana je prosecna kao i u svakom hotelu samo mogu reci da je dorucak pojacan, naravno svedski sto sa akcentom na hranu sa podrucija nase planine, Sarski sir, domaca pita, itd...

Inace sto se odmora u toku skijanja tice imas nekoliko basta na stazi, i piceriju Tina koja je super sredjena kao neka picerija u nekom lepsem ski centru...

Jedino sto mozda hvali jeste nocni provod... znaci zurke itd... mada ekipa mladih ljudi planira i neke zurke na stazi ali otom potom...

Eto pa ako si zainteresovan, a mislim da je puno ljudi na ovom forumu jeste mogu Vam i poslati neke slike sa staze samo je potrebno da mi neko objasni kako se salju slike na forum.

Pozdrav iz Strpca
Milos

Dobrica
14.12.2004, 00:15
Mmm... smederevka,poznajem jednu... :roll: :lol:
Dobro je!! Jedva cekam da dodjem ponovo a nadam se da ce,dok ja skupim hrabrost,biti i jos bolje
Hvala na informacijama i nadam se da ce ti neko objasniti kako se salju slike(ja ne znam)

snowboardgirl
22.12.2004, 00:05
sutra pocinje sezona na brezi

denis
22.12.2004, 14:02
Hvalla bogu da je pocelo jedva se cekalo i ako mogu da znam vishe informacije o Brezovici kad pocinju da rade teleferiki i kako stoje cene




hvala na informaciju :)

slemica
24.12.2004, 19:51
sutra pocinje sezona na brezi

Evo jedne informacije...

Sezona na brezovici ne pocinje sutra jer jos nema dovoljno snega, sem toga sve je spremno...

Sutra ujutru idem na planinu da vidim sta se desava pa javljam

pozdrav sa brezovice

denis
24.12.2004, 20:32
Znaci posle praznika je sve spremno :) ako samo mozes da mi das neke informacije o cenama i el sve ide pot kontrolom





hvala na informaciji





Brezovica je RAJ

logic
25.12.2004, 02:36
Sutra ujutru idem na planinu da vidim sta se desava pa javljam

pozdrav sa brezovice

:D

cekamo....

slemica
25.12.2004, 16:35
evo izvestaja koji cekate

Jutros sam bio na planini, nazalost snega je malo ali je zica radila nekih dva sata i uspeo sam da napravim nekoliko voznji. Znaci sve je spremno i samo se ceka sneg. Mada je danas bilo super.

Evo danas sam se raspitao, cene su iste kao i proslogodisnje tako da promena nije bilo.

Ima nekoliko agencija koje organizuju odlazak na brezovicu ali vam ja licno preporucujem da pozovete hotel narcis i hotel moliku, rezervisete smestaj i krenete. Broj telefona je 0290-70-333 za hotel Narcis, a za Hotel Moliku 0290-70-617

Autobusa ima svaki dan iz raznih pravaca

Beograd Utorak, Cetvrtak, Subota, Nedelja
Polazcu u 5 ujutru sa kruznog toka slavija i glavnog ulaza zeleznicke stanice.

Nis. Ponedeljak, Sreda, Petak

I Kosovska Mitrovica svaki dan.

Ukoliko zelite pricatni smestaj obratite se meni.

Pozdrav

natasa
28.12.2004, 14:52
Skijanje na Brezi je divno. To pitanje uopste nemoj da postavljas. Staze su ok sredjene, osoblje je izuzetno ljubazno, a cene su smesno niske. Stanje na stazama je takvo da radnim danima imas praznu planinu i divno skijanje, ali zato vikendom nagrne rulja. Tad nije bas prijatno, vise iz politicko-emotivnih razloga.
Razlog sto ove godine necu ici tamo je sto je neizvesno sta ce se izdesavati sa njihovim premijerom, tj. da li ce biti nereda. Ti proceni

Labiski
28.12.2004, 18:10
Evo kao (najverovatnije jedini) Albanski forumas ovde, da vam kazem kako je tamo. SUPER!!! Jedino ne znam sto komplicirate bezveze oko toga kako se ide ili sta ce da se desi....problema nema nikakvih. Prosle godine sam bio 100 puta, a bio sam i za vise dana u Molici ( i to za smesnu cenu). Jedino problem je struja :idea:

I jos nesto ne znam zasto serete sa politikom, nema to veze sa skijanjem. (Ako mogu ja po skijasku opremu u BG, onda valjda mozete i vi da skijate kod nas)

Sad idem opet. hir aj kam hir aj go

slemica
28.12.2004, 23:33
I jos nesto ne znam zasto serete sa politikom, nema to veze sa skijanjem. (Ako mogu ja po skijasku opremu u BG, onda valjda mozete i vi da skijate kod nas)

Sad idem opet. hir aj kam hir aj go

Labi kao prvo nisi jedini Albanski forumas ovde, a sto se tice tih politickih stvari moras da shvatis da su ljudi uplaseni, mislim da se nece nista desiti sa gdinom premijerom, a sto se tice bezbednosti bezbedniji su svi koji se nalaze na ski centru nego ja koji zivim u Strpcu, jer je planina puna vojnika kfora i raznoraznih internacionalaca.

Natasa molim te nemoj da ne dodjes na Brezu ove godine jer ce stvarno biti fatasticno. Mislim da ce se nekoliko puta organizovati zurke na stazi i super provod. Staze ce biti super i sve ce biti ok, zato ne brini, a ako je potrebno ima da te zastitim :oops:

Sneg je danas padao ocekuje se do kraja vikenda i mislim da ce sezona poceti prvog vikenda u 2005.

Mislim da su cene realne.

denis
29.12.2004, 01:22
Slemica hvala ti na informacije mislim i ja kako i ti da nece da ima problema i sto se tice cenama stvaro su realne i daj boze da pocne vise sezona jedva qekam kupio sam novi snowboard jedva cekam da ga stavim u sneg 2004 je bilo super mislim da i 2005 ce da bude jos bole vidimo se gore :lol: :lol:





POZDRAV..

natasa
29.12.2004, 10:09
Labi, fakat je da ja do Breze moram konvojem, koji ide kad ide i da ja zbog toga dobijam 4 dana skijanja za utrosenih 5 dana odmora. i fakat je da ako se ponovi stanje iz marta - necu smeti da prodjem ni sa konvojem

slemica
29.12.2004, 11:39
Taska

Ne brini, do 17 Marta nece doci, barem ne za sada....

Ne moras konfojem, mozes procitati u predhodnim postovima koje sam postavio kad imas autobus.

A ne brini tebe ce hilihopter bre ima da vozi :oops:

Pozdrav sa prelepe Breze.

denis
29.12.2004, 22:53
Slemica mozes da mi kazes ima li snega ovih dana na brezi sto interesujeme mozda cu otici posle nove godine odmah 2 ili 3 cu da budem tamo ako mozes da mi das informaciju ima li snega gore na BEZI




hvala na informaciji :)

Labiski
30.12.2004, 21:44
Ima ima... :D

Hurmiza
31.12.2004, 09:41
Labi ti mozes slobodno u Beograd ali Srbi po Kosovu ne mogu, da li uocavas kulturolosko-sociolosku razliku. Prosle godine sam jedva preziveo sipanje dizela u svoj auto (ima francuske table) jer sam na pumpi negde u Metohiji pitao na srpskom "ima li dizela". Rekao sam nikad vise!

Labiski
31.12.2004, 10:26
Labi ti mozes slobodno u Beograd ali Srbi po Kosovu ne mogu, da li uocavas kulturolosko-sociolosku razliku. Prosle godine sam jedva preziveo sipanje dizela u svoj auto (ima francuske table) jer sam na pumpi negde u Metohiji pitao na srpskom "ima li dizela". Rekao sam nikad vise!

sta je to Metohija?? sa takvim attitude-m nemas sta da mi pricas o "kulturolskim i socioloskim razlikama".
I ja nisam mogao do juna 99 da pricam i radim ono sta ja hocem i to u svojem kraju. Ti barem uopste nisi odavde. Gle Slemicu, on zivi tamo (verujem da je ponekad ugrozen) ali nisam cuo da se pravi pametan kao ti. Ekstrema ima svuda i to nije nista novo (narocito na balkanu).

slemica
31.12.2004, 13:24
Labi molim te da ne provociras, covek je reko istinu i sigurno mu se desilo tako nesto. Prvo tebe nije napao direktno nego je hteo da predoci sta mu se desilo a ti si se odmah uvredio.

Hteo bih jos nesto da kazem da ovo nije forum koji govori o bezbrdonostnoj situaciji na kosovu nego forum o skijanju.

Jedan predlog, svi koji planiraju da dodju na Brezu nek to ucine autobusom jer tako nece biti nikakvih problema.

Pozdrav sa Breze

P.S. Labi se odmah uvredio cim je spomenuta Metohija, kao sto Albanci imaju pravo da Kosovo zovete KOSOVA i da budete KOSOVARI takvo pravo imamo i mi da Kosovo zovemo KOSOVO I METOHIJA i da budemo SRBI.

Uzdravlje
Srecna Vam Nova 2005
Brezovica Vas zove

slemica
07.01.2005, 17:02
Alo bre ljudi molim Vas da mi neko objasni kako da ubacim sliku...

jer bih zeleo da posaljem neke slike sa breze...

Juce sam se lepo skijao, vreme je pilo prelepo juce i prekjuce, mada sutra ne planiram da idem zbog guzve...

pozdrav za sve...

Labiski
07.01.2005, 17:13
slike treba da imas negde u nekom serveru. kad to sredis, onda kliknes "img" i utipkavas adresu sa onog servera i onda opet "img"
znaci nekako ovako, http://www.photo.com/mojeslike

nisam bas dobro objasnio ali ako hoces mozes da mi posaljes na mail pa mogu ja namesto tebe da ih stavim ovde. pozdrav

Labiski
07.01.2005, 17:24
evo i jedna slika iz slovenije(vogel). ovde je skoro 3 puta skuplje nego në brezovicë :) a i isto toliko losije :shock:

http://www.mobisux.com/album/showphoto.php?photo=101418&size=big&papass=&sort=1&thecat=998

Pizzeria-Tina
11.01.2005, 22:16
Izgleda da ce sneg ponovo da nam pada, sta kazete na to. Labi kada ces da dodjes na T.Cokoladu.

slemica
12.01.2005, 01:15
Kako je bilo danas? steta sto ni sutra ne mogu da dodjem, ali su cetvrtak i petak moji dani.

Pozdrav

snikoletic
13.01.2005, 13:13
Informacije o skijanju na Brezovici možete dobiti iz prve ruke ako pozovete Jovicu Budurića, direktora hotela NARCIS na telefon
0290/70333.

laki
13.01.2005, 14:54
Alo bre ljudi molim Vas da mi neko objasni kako da ubacim sliku...

jer bih zeleo da posaljem neke slike sa breze...

Juce sam se lepo skijao, vreme je pilo prelepo juce i prekjuce, mada sutra ne planiram da idem zbog guzve...

pozdrav za sve...

Poseti www.imageshack.us pre toga malo smanji velichinu file-a u photoshopu, upload-uj slike na pomenuti site i dobicesh "shortcut" koji cesh kopirati u tvoju poruku.

slemica
13.01.2005, 18:00
Prvi dan skijanja Januar 2005

http://img52.exs.cx/img52/6813/picture0981qh.jpg

slemica
13.01.2005, 18:05
jos neke

http://img40.exs.cx/img40/3852/picture1139nb.jpg

http://img31.exs.cx/img31/4176/picture1052kw.jpg

http://img47.exs.cx/img47/5450/picture1313oj.jpg

http://img19.exs.cx/img19/6281/picture1305oj.jpg

Stevs
13.01.2005, 19:51
Super su sličice ako imaš još šalji slobodno, a mogla bi i neka objašnjenja šta je šta sobzirom da nažalost nikad nisam bio na Brezi :(

slemica
14.01.2005, 16:01
Pa Stevs nema puno objasnjenja, to su slike sa zicara nejcesce dve najpoznatije staze na Brezi V. Livada i Lavlja Vrata... one kasnije vode do nekoliko manjih staza...

Misim da treba da dodjes da vidis... :D

Pizzeria-Tina
14.01.2005, 17:26
Sta radis Slemice, nemoj toliko da nam reklamiras planinu bice guze :evil:

Pizzeria-Tina
14.01.2005, 17:28
izvinite za guze, mislim na guzve. :oops:

Labiski
14.01.2005, 23:36
hocemo guze na brezovici (guzve necemo) :D

evo i jedna slika (prosle subote)
http://img46.exs.cx/img46/94/dscf00203ky.jpg

slemica
15.01.2005, 01:46
vidim ja da ti mislis na guze :P

Pizzeria-Tina
17.01.2005, 08:34
Ako ce mo da pokazujemo dobre slike od sutra (ako ne zaboravim) stavljam po jednu novu slicicu, samo kako. :?:

slemica
17.01.2005, 15:16
Igore procitaj ranije postove i tu stoji objasnjenje kako da postavis sliku...

Kad igramo?

sanvi
17.01.2005, 18:44
Ljudi hvala puno na slikama.Upravo sam zakljucio da sam nostalgican... :cry:


Vidimo se ! :D

Pizzeria-Tina
18.01.2005, 08:33
Video sam to, nego ono po jednu sliku posle teksta. Verovatno ima neka fora samo sam lenj da pogledam.
Sto se tice igre, mislim da moramo prvo lepo da se dogovorimo ko dolazi a ko ne, prosli put smo bili malo aovi klinci razbijaju, nije zanimljivo igrati sa njima mnogo su bolji od nas. :twisted: :shock: :P 8) [/img]

pedjac67
18.01.2005, 12:45
Ja sam bio na Brezovici dva puta pre ovog sranja sa siptarima (pre 98.god.) Skijanje mi je ostalo u lepoj uspomeni, nasi ljudi Ok. Iskreno, ko hoce da stavi glavu u torbu i da sada ide da se skija tamo neka proba. Jel znate da pre izvesnog vremena na Kosovu ubise Bugara jer mu jezik lici na srpski (rekao covek na bugarskom koliko je sati). U Strpcima nema siptara ali ih ima svo vreme do Strbaca. Ljudi, u 21 veku da idem na zimovanje, da me prati naoruzani konvoj, da razmisljam hocu li ili necu imati struje, kako cu se vratiti, hoce li poceti neki novi rat, hoce li me neko kidnapovati, ubiti itd itd, mislim da je stvarno UZASNO. Meni je zao ljudi koji rade i zive u Strpcima-dobri ljudi, srdacni. Staze su dobre, uslovi za skijanje dobri. Ali.
Zato nebih rizikovao glavu zbog dobrog skijanja niz padine Brezovice. Dok se stanje tamo ne sredi (ako se uopste i sredi) idite na druge destinacije. Skijanje je jedan (za mene bar) kompletan dozivljaj i odmor a ne samo skijaska padina.
Veliki pozdrav ljudima sa Brezovice. Da li imate neku informaciju o Djuri-milicioner iz Strbaca - ja sam bio kod njega u kuci oba puta. Posle se vise nismo culi.

Labiski
18.01.2005, 16:59
Ja sam bio na Brezovici dva puta pre ovog sranja sa siptarima (pre 98.god.) Skijanje mi je ostalo u lepoj uspomeni, nasi ljudi Ok. Iskreno, ko hoce da stavi glavu u torbu i da sada ide da se skija tamo neka proba. Jel znate da pre izvesnog vremena na Kosovu ubise Bugara jer mu jezik lici na srpski (rekao covek na bugarskom koliko je sati). U Strpcima nema siptara ali ih ima svo vreme do Strbaca. Ljudi, u 21 veku da idem na zimovanje, da me prati naoruzani konvoj, da razmisljam hocu li ili necu imati struje, kako cu se vratiti, hoce li poceti neki novi rat, hoce li me neko kidnapovati, ubiti itd itd, mislim da je stvarno UZASNO. Meni je zao ljudi koji rade i zive u Strpcima-dobri ljudi, srdacni. Staze su dobre, uslovi za skijanje dobri. Ali.
Zato nebih rizikovao glavu zbog dobrog skijanja niz padine Brezovice. Dok se stanje tamo ne sredi (ako se uopste i sredi) idite na druge destinacije. Skijanje je jedan (za mene bar) kompletan dozivljaj i odmor a ne samo skijaska padina.
Veliki pozdrav ljudima sa Brezovice. Da li imate neku informaciju o Djuri-milicioner iz Strbaca - ja sam bio kod njega u kuci oba puta. Posle se vise nismo culi.

Ovo je skijaski forum a ne politicki. I ne treba da vredjas.
:evil:
I jos to: nemoj raditi antireklamu za Brezovicu

pedjac67
18.01.2005, 18:54
Ja ne radim antireklamu i ne vredjam nikoga. Ko hoce da zabija glavu u pesak moze to slobodno da radi ali mislim da to nece popraviti turisticku ponudu Belasice. Vidim da se sada ljudima predstavljaju skijanje na Brezovici kao nesta super,extra i puno adrenalina. Od svega sada trenutno mislim da je ovo trece.
Brezovica je jedna lepa planina dobra za skijanje ali nisam ja ili Vi krivi za ovo trenutno. Sta treba da krenemo na skijanje i onda "albanci" da nas kamenuju. Kamo srece da nije tako prvi bih dosao. I jos jedan savet: ne mozete popraviti turisticku ponudu sa agresivnom reklamom da niko drugi ne zna nista sem Vas - ljudi misle svojom glavom. Ako mislite da je ovo politika onda ovo ne razumete a nerazumevanje je isto kao i putovanje kroz Kosovo bez Kfora.

pedjac67
18.01.2005, 19:05
Da, potkrala mi se greska u pitanju je Brezovica a ne Belasica.

slemica
19.01.2005, 17:26
Dragi Pedja

Molim te da ne pises o necemu ako nisi obavesten. Mi ne reklamiramo Brezovicu nego realno pricamo o desavanjima na Brezovici tako da mislim da imas pogresno misljenje o svima koji posecuju ovaj post o skijanju na Brezovici.

O situaciji ne zelim nista da pisem jer sam dovoljno pisao o tome.

I dobro je rekao Labi da ovo nije politicki forum, a ako se plasis da dodjes onda idi na kopaonik.

Sta drugo zelis da ti kazem????

pedjac67
20.01.2005, 08:56
Bas su Vam argumenti ( Politika,politika,politika ). Ovo nema veze sa politikom.
Da li znas da odmor podrazumeva sledece:
1. organizaciju putovanja
2. sam put
3. smestaj
4. boravak u mestu
Trenutna situacija je sa Brezovicom takva da Vi nagovarate ljude bez argumenata (tipa : plasite se aaa. ; Brezovica ima jednu piceriju; druzenje je strava; skijanje je super). Sve je to bez veze kad nijedna od gore navedenih tacaka nije ispunjena do kraja. Ne moze covek carobnim stapicem da se stvori na Brezovici, da skija i isto tako carobnim stapicem da se vrati kad se zavrsi skijanje. Vrlo je rizicno sada ici tamo i skijati se. To se granici sa totalnom neobavestenoscu i gluposcu.
Mislim da za sada treba zaboraviti na skijanje na Brezovici. Meni je to iskreno jako zao ali je tako.
Jos samo ovo: forum je mesto za razmenu misljenja i niko nema monopol nad istinom.

wlad
20.01.2005, 12:05
Mislim da je pedjac67 donekle u pravu. Na ovom istom forumu se pominju konstatacije u stilu "ko sme da zanoci na Bjelasnici" / "sme da ode na Bjelasnicu" a svi znamo da je situacija u Bosni daleko stabilnija i sigurnija od situacije na Kosovu a ovde se uporno reklamira kako je na Brezovici potpuno bezbedno.

Sa druge strane razumem "reklamiranje" Brezovice, ipak tamo ljudi pokusavaju da zive od turizma - i zato sam se i trudio da se drzim po strani u ovoj diskusiji...

slemica
20.01.2005, 14:00
slusajte ja ne reklamiram nikoga i jos jednom kazem da pricam o realnom stanju, i ja bih se plasio da sam na vasem mestu zato vas i razumem ali isto tako pricam i o situaciji koja je svakako daleko o idealne ali je i daleko od stanja kakvog ga vi opisujete.

stoga nama ostaje da skijamo na brezovici, i nadamo se boljoj situaciji kada ce te i Vi moci da uzivate na ski stazama brezovice.

Pozdrav

Pizzeria-Tina
20.01.2005, 22:21
I eto ubacih i ja par slika (nadam se da funkcionise), recicu samo ovo, ovo nije reklama nego zelja da se podele neke lepe ideje, misljenja i informacije. Cinjenica je da ljudi koji zive van Kosova neznaju ili su pogresno obavesteni o situaciji kod nas. Sigurno da situacija nije sjajna, ali nije ni onako kako Vi to zamisljate. Elem recicu jos jednom, ovo nije reklama, po najmanje zbog toga sto mi zelimo jos gostiju (a naravno da zelimo), nego neko caskanje sa ljudima sirom YU.
Pozdrav i Sretna Slava svima koji slave
http://img3.imagevenue.com/loc145/th_16f_Livada.jpg (http://img3.imagevenue.com/img.php?loc=loc145&image=16f_Livada.jpg)
http://xs12.xs.to/pics/05034/Sara-nocu.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs12&d=05034&f=Sara-nocu.jpg)
http://xs12.xs.to/pics/05034/Lavlja-vrata.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs12&d=05034&f=Lavlja-vrata.jpg)

PS.Slike su izgledale mnogo bolje pre nego sto sam ih ubacio :?:
Moracu sledece da osvetlim

Labiski
20.01.2005, 23:00
Jaoooo picerijo :) slike su ti fantasticne...fenomenalno, posebno prva
ma sve su lepe. jel si ti neki profi? ili si samo talentiran ili imas neku super duper kameru?

PS: jel su "taze" slike? kad je bilo ovo slikano?

Diva
21.01.2005, 00:34
Wow za prvu sliku!!!

Nenad
21.01.2005, 15:04
Slemice, hvala ti covece!!! Ulepsao si mi dan!!! Danas sam prvi put citao ovu temu i jako se obradovao tvojim informacijama da Brezovica "radi". Po meni, to je najlepsa planina u okruzenju, bio sam krajem 80-ih i 90-tih nekoliko puta. Imam samo lepe uspomene, najlepse skijanje u zivotu.
Eto mene uskoro.

Pozdrav

Pizzeria-Tina
21.01.2005, 23:47
Daleko sam od profesionalaca, :oops: samo volim fotografiju i naravno imam profi aparat NIKON D100 8) . Slikano je ove zime, i imam puno lepih slika sa Brezovice. U Ponedeljak, tacnije Nedelju na Ponedeljak noc radim pa cu da postavim jos par lepih slicica. Iz nekog razloga slike koje prebacim na serveru potamne :?: neznam sta je razlog. Mozda nesto ne radim kako treba. :shock:
Pozdrav do sledecg vidjenja

Pizzeria-Tina
25.01.2005, 01:13
Evo jos slika, nisu bas najnovije (ovogodisnje su) ali nemam kad da napravim nove, inace snega ima preko 1m. :D
http://xs13.xs.to/pics/05042/vatromet-za-bozic.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05042&f=vatromet-za-bozic.jpg)
8)
http://xs13.xs.to/pics/05042/Planinska-kuca.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05042&f=Planinska-kuca.jpg)
8)
http://xs13.xs.to/pics/05042/Nova-godina.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05042&f=Nova-godina.jpg)
8)
http://xs13.xs.to/pics/05042/Molika.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05042&f=Molika.jpg)
8)
http://xs13.xs.to/pics/05042/Livada-2005.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05042&f=Livada-2005.jpg)
To je sve 8)

slemica
25.01.2005, 08:47
Evo zasto mi volimo Brezu zbog njene lepote i potpunog uzivanja na njoj, i zato Vas zovemo da podelimo to sa Vama jer smo gostoljubivi, nikog ne reklamiramo samo reklamiramo lepotu Brezovice.

Igore hvala na slikama
Pozdrav

Labiski
25.01.2005, 09:02
Evo, mene ste ubedili!
ja dodjem :)

Pizzeria-Tina
26.01.2005, 03:20
Evo opet ja :?, nadam se da ne dosadjujem sa ovim slicicama. Ove su najnovije, slikane su juce i moram vam reci da je palo puuuuuno snega.
Prva slika pokazuje moju Pizzeriju (malo reklame ne skodi :wink: ) u vecernjim satima 8)
http://xs13.xs.to/pics/05043/25_Januar_2005.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05043&f=25_Januar_2005.jpg)
Sledece 3 su uslikane u toku jucerasnjeg dana i to su moji prijatelji koji pokusavaju da me fasciniraju :roll: (slabo im ide) :twisted:
http://xs13.xs.to/pics/05043/Jump.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05043&f=Jump.jpg)
:arrow:
http://xs13.xs.to/pics/05043/Jump_1.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05043&f=Jump_1.jpg)
:arrow:
http://xs13.xs.to/pics/05043/Jump_2.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05043&f=Jump_2.jpg)
Pozdrav do sutra, i naravno sutra vas cekaju nove slike.
8)

wlad
26.01.2005, 14:37
Odlične su slike, samo ih ti šalji..

logic
26.01.2005, 21:23
Odlične su slike, samo ih ti šalji..
... i ja sam za :!:

Stijak
27.01.2005, 02:29
S obzirom da u rubrici skijaški centri o Brezovici piše samo da je ukupna dužina staza oko 40 km(što pretpostavljam da je podatak iz nekog ranijeg perioda.), zanima me koliko je staza u funkciji, koliko ski liftova, i kakvi su liftovi i sl.

Unaprijed hvala, i nadam se da cemo se vidjeti na Brezovici uskoro.

Pizzeria-Tina
27.01.2005, 02:39
Veceras samo jedna slika. Dok sam vam sinoc slao poruke pala je velika lavina i to na mestu gde inace i pada (na putu). Naravno nema povredjenih.
http://xs13.xs.to/pics/05044/Lavina.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=Lavina.jpg)
:roll:
http://xs13.xs.to/pics/05044/Zima-2004.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=Zima-2004.jpg)
:roll:
http://xs13.xs.to/pics/05044/SKI-DOO.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=SKI-DOO.jpg)
:roll:
http://xs13.xs.to/pics/05044/Pre_lavine.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=Pre_lavine.jpg)
:roll:
http://xs13.xs.to/pics/05044/Panorama.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=Panorama.jpg)
:roll:
http://xs13.xs.to/pics/05044/Izmaglica-2004.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs13&d=05044&f=Izmaglica-2004.jpg)

denis
27.01.2005, 20:26
Mnogo su lepe slike posle pervog sam u brezovici nedelu dana pa vidimo se tamo TINA

Pizzeria-Tina
28.01.2005, 03:24
Prvo da odgovorim na pitanje o zicarama. Zavisno od broja gostiju radi jedna ili dve zice, Obe zice vode na isto mesto (prilicno glupo zar ne) ali i pored toga moze se voziti na dve staze, Livada- koja je inace najbolja i najstrmija staza i Lavlja vrata koja je duza ali malo blaza. Od liftova radi samo jedan, iako postoje 3-4, i on je pored samog hotela. Pokusacu da ti posaljem mapu ski centra gde se vide podaci o liftovima i stazama. Zice su uglavnom stare desetak ili vise godina, trenutno su tu neki tipovi iz Austrije da prekontrolisu sve liftove i zicare. Za one koji voze board postoje mnogo lepih a bogami i opasnih divljih staza. Ako se pesaci nekih sat vremena od kraja zice moze se otici na 2400 metara i onda naravno uzivati.
Denise da li si ti na forumu SNOWMAN i da li se znamo.

denis
28.01.2005, 09:24
Prvo da odgovorim na pitanje o zicarama. Zavisno od broja gostiju radi jedna ili dve zice, Obe zice vode na isto mesto (prilicno glupo zar ne) ali i pored toga moze se voziti na dve staze, Livada- koja je inace najbolja i najstrmija staza i Lavlja vrata koja je duza ali malo blaza. Od liftova radi samo jedan, iako postoje 3-4, i on je pored samog hotela. Pokusacu da ti posaljem mapu ski centra gde se vide podaci o liftovima i stazama. Zice su uglavnom stare desetak ili vise godina, trenutno su tu neki tipovi iz Austrije da prekontrolisu sve liftove i zicare. Za one koji voze board postoje mnogo lepih a bogami i opasnih divljih staza. Ako se pesaci nekih sat vremena od kraja zice moze se otici na 2400 metara i onda naravno uzivati.
Denise da li si ti na forumu SNOWMAN i da li se znamo.

Da ja sam iz SNOWMAM i mislim da se neznamo :cry:

slemica
28.01.2005, 09:46
Igore ti bre bas azuriras informacije.

denis
28.01.2005, 21:50
Mogu li dobiti informacije o RICARI 1-jedinica mislim da ima neki problem da neki tocak o nje ne radi o cemu je taj problem el moze neko da mi kaze jel ovde jedan tekst sto mi stigao u e-mail kaze da strogo zabanjejo da se penje u tu ZICARU o cemu je problem ako moze neko da mi kaze



evo tu vam je i ovaj tekst

Following information received from Pillar IV you are strongly advised NOT to use the Ski lift system in Brezovica from today (28/01/05) and until further notice. This is due to
information recieved that a large crack has been identified by an international inspection team, in one of the lift turning wheels.

Further information will follow.

Regards


Mission Security & Safety.
Mission in Kosovo.

slemica
28.01.2005, 22:32
Ne bih da budem od onih koji su puni predrasuda...

Ali mislim da je to jos jedna velika sabotaza medjunarodne zajednice koja na svaki nacin pokusava da sabotira vec dobru sezonu na brezi, jer sada je napadalo preko 3 metra snega i sezona bi mogla da potraje do maja i tu mi nesto smrdi, a plasim se da je sve to zbog struje, posto dok traje sezona Brezovici nece da se iskljucuje struja.

Voleo bih da nisam u pravu.

Igore ti si non stop gore pa pisi jer verovatno imas nekih informacija.

Mada ako je problem na kecu ipak nova, a i stara dvojka su ispravne, a preko nedelje dovoljno je da radi samo nova dvojka.

Caos

slemica
28.01.2005, 22:49
Igore sta je sa crvenom karpom? da li je ona ispravna....

I jos nesto da navedem za onekoji ne znaju....

Zicara novi dvosed i jednosed vode na istu stazu "Velika Livada", a stari dvosed vodi na Lavlja vrata.

Labiski
30.01.2005, 21:30
Evo bio sam danas. Kec ne radi, ali radi nova dvojka. Bilo je super za skijanje (sunce i nov sneg, doduse malo je duvao vetar), ali ipak jos uvek vredi da u nedelju treba svakako izbegavati brezovicu. Ima guzve, -dobro nije guzva problem- ali jeste problem da dolaze neki seljaci u farmerkama, rentaju skije i odmah idu na livadu, kao misle da su neki Stenmarki...onda ja treba da pazim od ovakvih projektila, ili najbolje sve to izbegavati i skijati po dubokom snegu (ispod zice) ali onda idu skije u PM...
Pozdrav--i jos jednom--Pizzeria Tina pravi najbolje tople cokolade :)

slemica
30.01.2005, 22:18
Znaci bilo je guzve, pametno sto danas nisam bio. Novi dvoset je kazu super ispravan, a za jednosed koliko ja imam informacija cekaju deo da se napravi.

Idem sutra ujutru ako bude lepo vreme pa vam se u podne javljam sa novim informacijama.

Caos

Pizzeria-Tina
31.01.2005, 16:14
Za pocetak objasnicu vam sta je problem za zicarama.
UNMIK je trazio (i platio) kontrolu svih zicara, za tu svrhu oni su unajmili neku dobru i skupu Austrijsku firmu. Austrijanci kao Austrijanci pregledali su sve do detalja od jednoseda pa sve do najnovije zice. Izvestaj kaze da jednosed nije siguran niti moze ista da se uradi da bi bio siguran, znaci jednoseda najverovatnije vise nema, (citano izmedju redova, jedino je jednosed Italijanske proizvodnje a sve ostale su Austrijske proizvodnje, pa sad vi donesite zakljucak). Ostale zice tu mislim na Dvojku ispred Pizzerije i Lavlja Vrata su ispravne. Licno sam video kada su doneli na stotine dzakova peska ( svaki tezi 40kg) i stavljali po 3 na svaku korpu. A onda pustali zicu na najbrze pa onda kocili, kad je to izdrzala izdrzace sve. Sto se tice Lavljih Vrata ona je Ok ali moraju da razvucu novi kabal za alternativno napajanje(agregat). Crvena karpa mislim da nije ispravna ili mozda nije bilo dovoljno snega pa je zbog toga nisu pustali. Slike koje sam danas uslikao saljem posle 18:00 h, dan je bio prelep a sneg jos bolji.
Pizzeria TINA

denis
31.01.2005, 20:08
pa dobro je onda sad radi 2-vjoka sto vodi do lavleg vrata i nova2-vojka znaci sada KEC ne radi i mislim da je dovolno da rade dve dvojke onda Hvala do novih Informacija :)




LABI ako mozes da mi kazes Kosi ti :)

Pizzeria-Tina
31.01.2005, 21:36
Evo slika sa malo zakasnjenja :oops:
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/U_potoku-31.01.05.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=U_potoku-31.01.05.jpg) 8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/Stara-zica.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=Stara-zica.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/Livada-31.01.05.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=Livada-31.01.05.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/Jump-31.01.05.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=Jump-31.01.05.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/Crvena-Karpa.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=Crvena-Karpa.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/Berevacke-rupe.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=Berevacke-rupe.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05051/31.01.05.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=31.01.05.jpg)
8) 8) 8)
Pozdrav

Labiski
01.02.2005, 19:41
LABI ako mozes da mi kazes Kosi ti :)


Pa.....ja sam Labi--The Passionate Skier since 1982 :)

Zeppelin
02.02.2005, 17:46
http://xs14.xs.to/pics/05051/U_potoku-31.01.05.jpg.xs.jpg
snjegu malo kamenej mnogo bordu zao :)
http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05051&f=U_potoku-31.01.05.jpg

http://xs14.xs.to/pics/05051/31.01.05.jpg
zasto ovde nema ni jednogo traga? lepa padina :)

Pizzeria-Tina
02.02.2005, 17:59
8)
Nema jer smo malo lenji, treba brate da se penjes jedno sat vremena pa da uzivas, nazalost tog dana ja sam morao da radim pa sam nesto zurio.
Pizzeria Tina :idea:

Ski-Bike service DANE
02.02.2005, 18:06
E Igore najbolja ti PIZA.
Slemo kad ce kod Doktora da doneses opremu na pregled?

slemica
03.02.2005, 16:10
Cekaj cekaj

Kakvo je to uvlacenje... te najbolja ti je PIZZA...

A oprema na pregled dolazi po zavrsetku sezone.

Vidimo se sutra, naravno ako bude lepo vreme.

Pizzeria-Tina
03.02.2005, 21:50
Slemo nemoj da ti zovnem CALETA (oca?)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05054/Jump3.3.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05054&f=Jump3.3.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05054/03.02.05-2.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05054&f=03.02.05-2.jpg)
8)
http://xs14.xs.to/pics/05054/03.02.05-1.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs14&d=05054&f=03.02.05-1.jpg)
8)
Toliko za danas narode

vrag
04.02.2005, 09:54
Slemo, ovde samo ja i ti imamo hrabrosti da se identifikujemo. Ostali se kriju iza firmi, a da sam ja moderator na ovom forumu trazio bi kintu za samoreklamiranje!!

Pizzeria-Tina
Ski-bike servis
DANE

Momci, bolje vam je da trenirate malo DF pa da odigramo neko vece, tj da vas malo derkimo!!! :lol: :lol: :lol:

I kad cemo vise da organizujemo to spustanje skijama do Strpca?
OK znam da predstavnik ski-bike servisa DANE nema m.da za takvo nesto ali Pizzeria Tina je uvek spremna za herojske poduhvate!!!!

slemica
04.02.2005, 11:16
U pravu si Vrag...

Cuti sto se tice DF razbili nas prosli put, bolje da se pokrijemo i cekamo da ih pobedimo. A da se kriju nek se kriju iza raznih nadimaka ali nema veze. to je njihov stil :))))

ajde pa igore mozemo da pikamo veceras?

Pizzeria-Tina
04.02.2005, 18:01
Ma nema sanse, veceras radim. Ajde u Sredu ali da zavrsimo do 12 jer radim nocnu smenu.
A sto se tice avanture preko planine, ima previse snega plasim se da negde ne zaglavimo, svakako to cemo moci od 14 kad sam na slobodne dane.
Igor
Pizzeria TINA

vrag
06.02.2005, 14:03
:idea:
Kasno je posle 14. nece biti dobar sneg dole u Strpcu.
Ja cu u sredu, pa makar iso sam, mada mi Beli reko da hoce i on da dodje.
A za sredu vece mozemo da se dogovorimo, odgovara mi.

Dragojlo
07.02.2005, 14:27
Gde si Mija Vrag te Je...???? :lol: :twisted: :evil:

slemica
07.02.2005, 16:34
Neverovatan dan, ovakovo vreme i ovakva staza se ne pamte barem od kad ja skijam, za razliku od sinocnih -20 danas je bilo oko +0 :) (pozitivna nula) sunce, staza uredjena perfektno naravno kad je na smeni DJOLE.

Ne mogu opisati recima...

Igore ocekujemo slike

Caos

Pizzeria-Tina
08.02.2005, 08:03
Slike tek veceras posle 24, kada radim jutarnje smene ne nosim lap top pa nemogu da smanjim slike. Nego znas da sam upoznao Denisa,(sa foruma), bice gore do Srede.

Pizzeria-Tina
09.02.2005, 05:56
http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05-6.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05-6.jpg)
8)
Evo jos malo slika, sve su slikane 06.02.05. Zica je radila svaki dan i vreme je suncano, juce je duvao malo vetar.
CAO 8) 8) 8)

http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05.-5.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05.-5.jpg)
8)
http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05.-4.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05.-4.jpg)
8)
http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05-3.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05-3.jpg)
8)
http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05-2.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05-2.jpg)
8)
http://xs15.xs.to/pics/05063/06.02.05-1.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs15&d=05063&f=06.02.05-1.jpg)
8) 8) 8

vrag
11.02.2005, 08:45
Skijanje je ove nedelje bilo DO JAJA!!!!
Imam neverovatnu upalu, sve me zivo boli. Odavno nisu bile ovako dobre staze. Samo kad bi zica isla malo brze :idea: :idea: :idea:

Vidimo se u sredu ponovo na stazi.

Najavljuju od sutra ponovo SNEG :!: :!: :!: :!:

vrag
11.02.2005, 08:52
Dragojlo,
jebo te vrag :twisted:

jesi li bio danas da vidis sta radi riba-majstor u pizzeriji?

I zasto tolko padas na stazi??? :wink:

denis
13.02.2005, 21:33
mogu li dobiti informaciju o danasnjem danu kako je bilo vreme i kako sam cuo topi se sneg el ima problema da se dodje gore



POZDRAV :)

vrag
14.02.2005, 12:53
Ne znam kako je na Sari, nema gazde Picerije Tina da nam javi kakvo je stanje gore, ali u Strpcu se sneg topi ko lud. Ako ovako nastavi nece ga biti za dva dana.
Mada, slusajuci prognozu, trebalo bi da opet pada sneg sto znaci JOS SKIJANJA!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

slemica
14.02.2005, 14:39
Ne znam sta da mislim ali jedno znam da se sneg topi kao lud, ako ne naidje neki hladan talas iz sibira onda nista od skijanja....

Mada na Sari ima puno snega ali videcemo....

Padaj padaj sneze...

denis
14.02.2005, 20:31
Ako se istopi nema vise skijanja idemo na more da se kupamo ali mislim da jos je hladno nema sanse da ne padne SNEG




POZDRAV :)

vrag
15.02.2005, 11:44
Vejte vejte pahulje....
Pao nam novi sneg na Saru
URAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ajmo curice, ajmo decaci,....

Vidimo se sutra na skijanju pa makar po losem vremenu!

Slemice, jel ides ti?

slemica
15.02.2005, 15:39
Idem, nadam se da ce biti bolje vreme.

Pada sneg i neka tako i nastavi...

Ajde cujemo se u devet...

Labiski
18.02.2005, 16:10
Evo malo i negativnih iskustva iz brezovice. Prosle nedelje su nam ukrali celu muziku iz auta (koji je bio parkiran sasvim gore). Lopovi su imali puno vremena jel su prvo iskjlucili alarm a posle isli redom (radio, subwoofer u gepeku, pojacala, daljinski, sveukupno 1500eur vredno, cak su i neke ruksake cornuli).
A mi platimo dole po 2 eur i jos 50centi po licu...svasta

http://img232.exs.cx/img232/9585/labipr1446ti.jpg (http://www.imageshack.us)

Pizzeria-Tina
21.02.2005, 08:45
Zao mi je kad cujem da se takve stvari desavaju ovde. Pre par nedelja uhapslili su neke Albance iz Pristine koji su dolazili kombijem gore na saru samo da bi krali kasetofone(CD) iz automobila. Ocigledno je da je jos neko uvideo da je to dobar biznis, pogotovo sto se parking ne cuva ( i ako se ulaz placa oni nemaju cuvara :?: )
Sto se tice snega i skijanja danas je na sari veoma lose vreme, vetar neprestano duva i nema namere da stane, nezam da li ce zice da rade.
8) Pizzeria TINA 8)

vrag
21.02.2005, 09:38
Danas vetar a juce guzva!!! :?
Strasno. :evil:

Ako ove nedelje bude lose vreme hocemo li u sredu da igramo :?:

Pizzeria-Tina
22.02.2005, 09:53
Neznam za Sredu javicu vam.
Sara ponovo vetar i vetar i vetar................................ vetar.

denis
24.02.2005, 21:35
moze neko da mi da mi kaze kako je vreme na (SARI) imali padavina i el duva vetar







POZDRAV :)

vrag
25.02.2005, 14:52
A vetar duva, duva, duva...
Nikako da prestane. Od nedelje najavljuje nove padavine, JOS SNEGA!!! :lol:

Pizzeria-Tina
25.02.2005, 17:14
Da kao sto Vrag rece i dalje duva cak i danas. Prekjuce je bio najlepsi dan ove sezone, barem tako kazu oni koji su bili gore, juce i danas lose, duva ali ne tako starsno, navodno ovako ce biti vreme do Ponedeljka. Slika nemam ali bice sledece nedelje.
Pozdrav 8)

vrag
26.02.2005, 08:37
Pocelo je. Danas je odvratno vreme. NEma nista od skijanja ali je zato idealno da se popije kuvano vino i pojede pica u "Tini".

Pizzeria-Tina
27.02.2005, 23:33
Dobro de nemoras da me reklamiras, nego hoces sa nama u Sredu na Kopaonik, idemo ujutro vracamo se navece.
Vremenska prognoza za Ski centar Brezovica: :D :) :( :o
Poslednja dva dana palo je oko 25 cantimentara snega, po prognozi (ako im je za verovati) padace sve do Srede kada se ocekuje razvedravanje i suncan dan. Posle toga opet :evil: nevreme.

bulldog
28.02.2005, 04:23
Hi everybody ,if you are a good skier and you were not in Brezovica :!:shameeeeeeeeee, and especialy on this year how the skiing stages are !! WOW and of course the leons neck will challenge you every second!!
every saturday i am going there and its getting better and better! and you dont want to miss pizzas at Pizzeria Tina----
best regards

bulldog
28.02.2005, 04:47
Hi guys i check the weather forecast :( only in wednesday it will be PARTLY SUNNY ,all week long snowing and cloudy :( :( :(