PDA

Pogledati punu verziju : Skijanje u Francuskoj, La Joue du Loup /07-16 Jan/



misa
17.11.2004, 18:21
:!: LA JOUE DU LOUP :!:
termin 07.jan – 16.jan 2005. - 269€

La Joue Du Loup zbog pristupacne cene skijanja i simpaticnog smestaja, poznat je uglavnom medju mladima. Sa Super Devoluy-em predstavlja kompleks koji zauzima nesto vise od 100 km uredjenih staza razlicitih tezina penje se sve do 2500m n.v. i pravi je raj za bordere (snow park sa stazama za boardercross, freeride, halfpipe...). Bele nizbrdice nalaze se na 2000 ha sa visinskom razlikom preko 1000m (1470-2510m n.v.), sve to je povezano sistemom 32 zicare. Skijaliste nudi i mogucnost odmaranja i djuskanja na 2000m iznad mora u kaficu koji popularno zovu Plaza...

Put:
Beograd – Ljubljana – Milano – Montgenevre – Briancon - La Joue Du Loup (cca. 1380km)

PROGRAM:

07.jan
Polazak sa parkinga ispred hotela Interkontinental u 12h (podne). Voznja preko Hrvatske prema Sloveniji. Krace zaustavljanje u Ljubljani. Nocna voznja preko Italije.

08.jan
Prepodne stizemo do prelaza Montgenevre, granice sa Francuskom. U Brianconu cemo imati malo duzu pauzu i posetu hednom od vecih hipermarketa zbog nabavke hrane i pica. Posle podne dolazak u La Joue Du Loup, nasu ciljnu destinaciju. Smestaj u apartmanima (50m udaljeni od skijalista). Uvece Welcome Party – Red love party.

09.,10.,11.,12.,13.,14. jan
Ovih dana, vase jedine obaveze bice skijanje, zabava i... opet zabava... Svako drugo vece imacemo organizovanu zabavu u stilu: Cyber party, noc belih andjela, takmicenje u kuvanom vinu i veliku zurku za docek Srpske Nove godine!!! Bice tu i nagradnih igara,...

15.jan
Posle kasnog dorucka krecemo nazad prema Brianconu, gde pravimo kracu pauzu. Prelazimo Montgenevre i ulazimo u Italiju. Voznja autoputem, pored Torina, Milana, Verone Palmanove, Trsta, do Slovenije. Nocna voznja prema Beogradu.

16.jan
U Beograd stizemo u prepodnevnim casovima.

SMESTAJ:
Apartmanska kuca LES MONTES DU SOLEIL na skijalistu
1/4 app: dvokrevetna spavaca soba, dnevni boravak sa dva kreveta i opremljenom kuhinjom (frizider, sporet), kupatilo i WC, balkon
1/6 app: dvokrevetna spavaca soba, dva kreveta u predprostoru, dnevni boravak sa dva kreveta i opremljenom kuhinjom (frizider, sporet), kupatilo i WC, balkon

CENA: 269€

CENA UKLJUCUJE:
• put
• 7 nocenja u 4-6krevetnim app.
• 6dnevni ski-pass
• skola skijanja
• organizacija putovanja

u cenu nije ukljuceno:
obavezno zdravstveno osiguranje, kolektivna ili individualna viza, eventualna turisticka taksa
_______________________________________________
skijanje organizuje Agencija Collegium iz Ljubljane www.collegium.si
prijavljivanje do 10.dec

kontakt:
milos
+381 64 1189995
urosevic_milos@yahoo.com

Mr.Lord
19.12.2005, 15:43
Zvuci kao ponuda koja se ne, propusta.
Nažalost taj termin mi je totalni SF, Hoce li biti još tura negde početkom marta.

CrazyKong
19.12.2005, 16:38
samo fali link do site od skijalista....sve drugo deluje :ok:

CrazyKong
19.12.2005, 16:46
evo ga
http://www.skifrance.fr/index.cfm?fuseaction=stations.domaine&langue=a&IDS=050028

i komsiluk, a isto skijaliste
http://www.ledevoluy.com/

Bata Bane
20.12.2005, 01:15
Ovo je jako zanimljivo, samo sto ja vec imam rezervisano za 23 januar, Zabljak, ali ovo je stvarno do ja.. Koliko putnika mora da bude da bi bio siguran polazak:confused:

Misko
20.12.2005, 02:31
Nesto gledam ako je skipass 120evra i put otprilike 100tinjak, ovo ispada dzabe, malte ne za 300evra imas sve i put i skipass i vizu i osiguranje i smestaj, i u francuskoj si.

Mr.Lord
21.12.2005, 11:16
Drugari samo nismo provalili da je to priča za prošlu godinu,
to je išlo preko ove organizacije www.collegium-yu.com (http://www.collegium-yu.com). Planiram svakako da posle mučenja na terenima u okruženju odem negde napolje u tom fazonu

CrazyKong
21.12.2005, 12:09
@Misko
Evo ti aranzaman za Jasnu

Misko
21.12.2005, 12:25
@Misko
Evo ti aranzaman za Jasnu

Evo bas pogledao, kad dodas skipass, osiguranje i vizu sve ispadne ~300e, e da koriscenje termalnih bazena je 16e za nedelju dana sto je dzabe, razmislicu jos, jer malte ne isto kosta i francuska.

Bata Bane
24.12.2005, 00:28
Drugari samo nismo provalili da je to priča za prošlu godinu,
to je išlo preko ove organizacije www.collegium-yu.com (http://www.collegium-yu.com). Planiram svakako da posle mučenja na terenima u okruženju odem negde napolje u tom fazonu


Ako si zainteresovan za ovo ajde da idemo zajedno

Bata Bane
25.12.2005, 23:38
Sta se desava sa ovim www.collegium-yu.com, nece da ga otvori uopste, nema nikakvih informacija, ima li interesenata, ja sam jako zainteresovan za ovo ako je to uopste tacno:mad:

Mr.Lord
26.12.2005, 15:00
Adresa trenutno ne radi, bio sam na njoj pre neki dan.Inače ove godine se ide u Češku.
Raspitaću se još malo, meni ova FR. zvuči totalno ok. Mogli bi da vidimo tamo pred kraj sezone nešto da organizujemo.

Bata Bane
27.12.2005, 16:30
Juce sam razgovarao sa momkom koji je prosle godine isao sa ovom agencijom u Francusku, a svi detalji su kod KOMPASA u Beogradu, sve sam opisao u Topicu, cimer za zimovanje