PDA

Pogledati punu verziju : Dolomite



skigirl
27.01.2007, 02:20
Imam nove novcate ski cipele DOLOMITE i hocu da ih prodam, a ne znam koliko da trazim za njih... U kutiji su, nikad obuvane :)
Molim za savet. Najlepse hvala :)

Fuzzy
28.01.2007, 16:48
Ajde da vidimo da li mozemo da pomognemo!;]
Kao prvo, kad si ih kupila(god.),kolko si ih platila, flex?
Sve ovo ima uticaja na cenu, pa kad mi budes rekla sve ove "parametre",mozda cu moci da ti pomognem!:]

skigirl
29.01.2007, 00:31
E, pa, ovako! :)
Cipele su iz sezone '03-04., matrix 600.
To za 'flex' ne znam....ne vidim na njima takvu oznaku, kao kod Salomonovih sto pise pozadi. Gde to da vidim?
Broj 29,5 (ne znam koliko je to kad se prevede u ove nase regularne brojeve)
Ja bih da ih prodam, pa da kupim sebi neke da valjaju...ili da ih menjam , svejedno.
U svakom slucaju, hvala sto si primetio moj post :)

wlad
29.01.2007, 11:13
Ja bih da ih prodam, pa da kupim sebi neke da valjaju...ili da ih menjam , svejedno.

Marketing ti nije jača strana ;) :D :ok: .

Buda
29.01.2007, 15:35
Marketing ti nije jača strana ;) :D :ok: .

Pa ako su cipele broj 29,5 a skigirl je verovatno ženskog pola logično je da joj te cipele ne odgovaraju.:sm022:

Fuzzy
30.01.2007, 17:40
Dobro, onda u startu da ti kazem da neces moci da ih uvalis(ako uopste) za neku cenu. Cipela je tri godine stara i to joj odmah i to dosta obara cenu, "matrix 600", mislim da sam vozio taj model i ako se secam flex im je 60-70. Nisi mi rekla koliko si ih platila, pa da na osnovu toga napravimo neku cenu? Velika je steta sto si propustila expo-zim ove godine, tad si mogla opusteno da ih uvalis, a sad ces malo da se namucis!;]

skigirl
31.01.2007, 21:06
Pa ako su cipele broj 29,5 a skigirl je verovatno ženskog pola logično je da joj te cipele ne odgovaraju.:sm022:
Upravo tako. Mislila sam da je to jasno... Cipele koje prodajem naravno VALJAJU, ali su caletove-dobio ih je pre tri sezone, ali ih nije koristio. Meni trebaju cipele, pa reko' kad vec ove stoje neiskoriscene da ih prodam ili zamenim za neke za sebe..... Eto. Ispricah svoju zivotnu pricu, a trazila sam samo jedan mali savet. ;)
Pozdrav za tebe, koji si me razumeo. :sm019:

skigirl
31.01.2007, 21:21
Dobro, onda u startu da ti kazem da neces moci da ih uvalis(ako uopste) za neku cenu. Cipela je tri godine stara i to joj odmah i to dosta obara cenu, "matrix 600", mislim da sam vozio taj model i ako se secam flex im je 60-70. Nisi mi rekla koliko si ih platila, pa da na osnovu toga napravimo neku cenu? Velika je steta sto si propustila expo-zim ove godine, tad si mogla opusteno da ih uvalis, a sad ces malo da se namucis!;]

Aha. Pa, dobro....nisam znala da je toliko tesko prodati ove nove-stare cipele, s obzirom da ljudi uspevaju da prodaju polovnu opremu isto toliko staru...uostalom, nisam ni ocekivala da za njih dobijem ne znam koju cifru, vec dovoljno da sebi kupim neke pristojne. Ipak, mislim da toliko vrede. :)
U svakom sl. HVALA! Pozdrav.

Fuzzy
01.02.2007, 18:38
Pa ljudi su dosta cudni kad su u pitanju cipele, malo njih hoce polovne cipele, mada tebi ide u prilog da su nekoriscene. Nego da skratimo ovu pricu, pitala si kolko da trazis za njih, ja mislim da one ne vrede vise od 60-70e, s'obzirom na god. i kvalitet. Mozda nije cifra koju si htela da cujes, ali ti uvek mozes da trazis vise!:]
Pozdrav skigirl.

skigirl
03.02.2007, 15:01
Hvaalaaa!!! :sm018: