PDA

Pogledati punu verziju : Carrera goggles (2 kom)



laki
26.01.2007, 15:58
Carrera Chameleon (http://www.carrerasport.com/xtremepage.php?goggle=chameleon&languageid=2) (boja: crne): 30 eur

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/26/f_carrchamei_e73bm_4f275af.jpg


Carrera Overtop (http://www.carrerasport.com/xtremepage.php?goggle=overtop&languageid=2) (boja: PAZNJA - ROZE): 40 eur

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/26/f_overtopbli_e73bm_4d735d0.jpg



Kontakt preko foruma, priv. poruke ili
lakijanovic@gmail.com

Update: Oba modela su za odrasle osobe, novi nekorisceni, lokacija Bgd. ;)

Sapa
31.01.2007, 12:40
Carrera Overtop (http://www.carrerasport.com/xtremepage.php?goggle=overtop&languageid=2) (boja: PAZNJA - ROZE): 40 eur

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/26/f_overtopbli_e73bm_4d735d0.jpg



Ohaa, zesci retro ovaj donji model, futurizam iz 80-tih godina...kolko sam vidio u nekoj mojoj broshuri model je od prosle godine i tad se prodavao za
€ 104,95.

laki
31.01.2007, 21:02
@Boki: Odgovorio sam ti.
Btw, naslov svakog modela je hyperlink koji vas vodi na stranicu sa tehnikalijama. Cene su te koje jesu i sumnjam da se mozhe naci jeftinije.

Modeli su totalno novi, nekorisceni i dolaze u originalnom pakovanju sa krpicom-kesicom, knjizhicom i kartonskom kutijom. :D

@Sapa: Da, Overtop je lud skroz, kada je u stanju mirovanja totalno je ispravljen, znachi nema radijusa koji se vidi na slici. Jedina zachkoljica je shto je ovaj roze boje. :D Ova cena je zaista smeshna - sigurno je 30% jeftinije od najjeftinijeg Overtop-a nadjenog na netu i to ne rachunajuci shipping, carinu itd. :)

Sapa
01.02.2007, 08:30
@Boki: Odgovorio sam ti.
Btw, naslov svakog modela je hyperlink koji vas vodi na stranicu sa tehnikalijama. Cene su te koje jesu i sumnjam da se mozhe naci jeftinije.

Modeli su totalno novi, nekorisceni i dolaze u originalnom pakovanju sa krpicom-kesicom, knjizhicom i kartonskom kutijom. :D

@Sapa: Da, Overtop je lud skroz, kada je u stanju mirovanja totalno je ispravljen, znachi nema radijusa koji se vidi na slici. Jedina zachkoljica je shto je ovaj roze boje. :D Ova cena je zaista smeshna - sigurno je 30% jeftinije od najjeftinijeg Overtop-a nadjenog na netu i to ne rachunajuci shipping, carinu itd. :)

80-te su totalno out al nema veze ;) Nego sam model vidio u nekom skimagazinu od janura '06, tad se negdje pojavio, a to cijena je bila prijaljena cijena, vjerovatno sad ima i za nesto manje, al ovo je sigurno kvalitet vrijedan tih para. (ovo malo da ti 'poguram' ovaj biznis:)

laki
01.02.2007, 10:40
Ma opushteno, ovo je ona varijanta "ni iz dzepa, ni u dzep". :)

Vezano za 80-te; proveri najnovije kolekcije sunchanih cvika i bice ti jasno da li su zaista out. ;)

Sapa
01.02.2007, 11:22
Vezano za 80-te; proveri najnovije kolekcije sunchanih cvika i bice ti jasno da li su zaista out. ;)

Ma slabo pratim tu modu, al slucajno znam da su 80-te sad 'hajp'. Vec dugo se fasciniram 80-tim pa nako uvjek usput napomenem da su to za mene definitivno godine pogresnih trendova u svakom smislu:sm008:
Pa kad sam vidio ove tvoje futuristicke odma mi kroz glavu proslo sve i svasta vezano za to vrijeme.
In oli out who cares, cijena occalina je sigurno oke.

laki
02.02.2007, 17:45
;)

Info: Ostao je samo ovaj futuristichki model iz 80-ih :D

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/26/f_overtopbli_e73bm_4d735d0.jpg

Roze boja, za odrasle skijasice = 40 eur, novo nekorisceno.

Pozzz!

Sapa
02.02.2007, 17:54
@laki: otice i retro cool je skroz; zivio Duran Duran :sm018:

borko87
03.02.2007, 16:41
Jel ce biti jos ovakvih ponuda..
Poz

laki
06.02.2007, 14:06
Nece, mada bi se mozhda mogao organizovati neki group buy za sledecu godinu... :)

Sapa
06.02.2007, 14:28
Nece, mada bi se mozhda mogao organizovati neki group buy za sledecu godinu... :)

@Laki: u vezi ove retro manije koju si poceo sa goggels; imam za tebe samo takvu rupu na trzistu ski rekvizita!!!! Ove godine snimim na skijanju grupu momaka sa ski-kombinezonima, boje su bile: od ultra-ljubicaste do raznih kombinacija florescentnih.... ihaaa totalne 80-te, al kombinezoni originalni iz tog vremena (vjerovatno sa buvljaka). Ekipa je bila totalna atrakcija sa tim ‘uniformama’. Hebo odjela francuske skole skijanja, ovi momci su bili pravi eyecatchers.
Reakcije publike su bile od: ‘vidi ovog uzasa’ do ‘fora do jaja’. Licno sam bio odusevljen, pridjem momcima, cestitam im na retro- kreacijama (kontaju zajebavam ih), kazu, da su clanovi studenstskog udruzenja i da je svako morao da nabaci po jedan ovakav kombinezon, poslje par dana su obukli “obicna” ski odjela i uopste vise nisu upadali u oci.
Nece me iznenaditi ako kombinezoni budu IN iduce sezone. Dakle treba da se opskrbis;)

btw 80-te su za mene skroz out :smoke: ,:smoke:

laki
06.02.2007, 14:54
Hahaha! Odlichan uvod; imam par dasaka Elan iz osamdesetih - odoh da ih pripremim i konzerviram za sledecu sezonu!

Mada obzirom da se vec dve gudine fura retro fazon (nije ni chudo shto su ti out) vreme je da se razmisli i o nekom stilu dizel 90-te, dakle ljubichasti versace pantalone sa zlatnom meandris grckom sharom... :D

Sapa
06.02.2007, 15:08
Ma da ja sam ti totalno out, jedino jos pokusavam da pratim ovu ski-tehnologiju, al i to ide tesko, svak godine 100 novih modela pa ti budi u toku.

Al kod nekih, kao npr. kod vecine ski-pretstavnika Njemackog naroda ta moda kombinezona (iz 80-tih) nikad nije ni izasla iz fazona. Kad na stazi vidis nekoga sa kombinezonom mozes skoro 99% da se kladis ("kume ajd u 100 marki... ma necu kume puuuno je) da je u pitanju rasa 'njemacki skijac'.
Ovi gore pomenuti momci nisu bili Njemci, bila je zajebancija...po meni skroz uspjela.

A za skije iz 80-tih si vec loma zakasnio, znas da je Elan izbacio model pod imenom JNA???:awm2: ( a nisu smisljene za biatlon :) ).

laki
06.02.2007, 15:47
Eto ti sad.

'Ladno JeNeA..

To znachi da su mi te daske vec koliko..? Godinu dana stare, umesto 20 i kusur. :D Cuti, nemci su posebna pricha, proshle godine Hans opushteno vozi board u kombinezonu tog tipa, s'tim shto je uz sve to sam model po sebi ultra slimfit. hahaha -Da je zez uspeo, siguran sam.

Da mi otvorimo novu temu pod naslovom "Modni Save(s)tnici" mozhda nekome i pomogne ovo caskanje - pucam na one "Colmar Addicted". :D

Sapa
06.02.2007, 15:57
Da mi otvorimo novu temu pod naslovom "Modni Save(s)tnici" mozhda nekome i pomogne ovo caskanje - pucam na one "Colmar Addicted". :D

Definitvno moramo poceti neku takvu temu: nesto pod naslovom Ski moda: 'Cool VS not done', nesto kao savjet za: budi originalan za male pare sa ili bez 'slimfit-smartfit tehnologije".

Nego uputi mene Out-covjeka u cemu je fora sa Colmar-proizvodima, jel to nesto za stroge pozere??? Mislim da sam cuo za firmu (imo nekad neku chuturicu za vodu, jel to ta marka???), nesto 'cool' kao: Mammut, north face, la fuma, spider??? Nek mi upuceni oproste na ovolikom analfabetizmu po pitanju marki, sta cu covjek zemljoradnik:smoke:

laki
06.02.2007, 16:48
Paaa, ako dash nekih 500-600 eur za jaknu, normalno je da cesh postati pozer i preskochiti iz klase skijasha u "blejacha po centru". Chak se necesh ni popeti na zhicu, jer obichno kaplje odozgo, pa ode mas' u propas'...

U stvari ode mas' na Colmar, a Colmar u propas'... :D Dakle, ako se sluchajno istresesh za odredjenu sumu, morash promeniti ponashanje pod obavezno! Zaboravi grudvanje, pravljenja sneshka belica, bacanje u sneg na slepo a kamo li neko skijanje/bordanje kroz shumu i ostale protivnike fensi stvari.

Obavezno uz (Colmar, Spyder, Killy) jaknu kupi neke farmerke i shtaj centrom skijalishta shmekujuci cice kroz ray ban cvike. 8)

Josh uvek mislish da su 80-te loshe, valjda sam obezbedio par glasova za Flash Dance makar? Nisu Nemci blesavi izgleda...

Sapa
06.02.2007, 21:29
Paaa, ako dash nekih 500-600 eur za jaknu, normalno je da cesh postati pozer i preskochiti iz klase skijasha u "blejacha po centru". Chak se necesh ni popeti na zhicu, jer obichno kaplje odozgo, pa ode mas' u propas'...

U stvari ode mas' na Colmar, a Colmar u propas'... :D Dakle, ako se sluchajno istresesh za odredjenu sumu, morash promeniti ponashanje pod obavezno! Zaboravi grudvanje, pravljenja sneshka belica, bacanje u sneg na slepo a kamo li neko skijanje/bordanje kroz shumu i ostale protivnike fensi stvari.

Obavezno uz (Colmar, Spyder, Killy) jaknu kupi neke farmerke i shtaj centrom skijalishta shmekujuci cice kroz ray ban cvike. 8)

Josh uvek mislish da su 80-te loshe, valjda sam obezbedio par glasova za Flash Dance makar? Nisu Nemci blesavi izgleda...

500 ili 600 cega??? krvnih zrnaca??? Pa dal u zemlju Srbiju neko daje te pare za jednu .isljivu jaknu. Ja sam bash, bash out hahaha. Pa to nedam ni za ski-daske (a zeschi sam fetishista po pitanju dobre daske; sta moro bi da civ cijeli dan setam okolo sa mojim dasketinama od € 1000;) na ramenu, da impresioniram skupljace marki??? (justakiddin nisu ni pola od te cijene, kupljene na zescoj rasprodaji). Mnogo tezak taj pozerski zivot, zabole noge od tolikog poziranja i spaciranja sve po istoj "pisti", pa to je gore neko odskijat neku ljudsku stazu punu hangova....
Nego jel bi ja sa jednom npr. descente jaknom mogo da (sa uspjehom) uletim klizeci nekoj koki na lokalnoj promenadi??? Pitam, posto vidim vjestina odrzavanja na dackama na snjeznoj podlozi ne igra vise nikakvu ulogu u ritualu parenja u :confused: Treba neka druga podloga, npr. zlatna?. A mozda je i Descente totalno out firma,??? Joj al bi ja bio out tamo; imam 'suncanice' i goggels koje sve skupa ne kostaju € 25,- (a, obje kupljeno novo, ne kradeno:) ). Samo za upucene: goggels su marke 'be square'. nikad cuo??? pa naravno nisi, prodaju se u u najjeftinijem njemackom supermarketu. To bi vjerovatno slabo koga impresioniralo,ha:sm022: Dakle Kop i Courchevel places to be sto se mode tice.

Nego da se vratimo temi kako da na suptilan nacin popularishemo ove kombinezone iz 80-tih? A da vec si mi objasnio da su 80-te stvarno out, dakle 90-te i dizelke,ha??? Smislimo neki model pantolona sto se navlace do ispod pazuha??? Pucamo kontru ovoj omladini iz tzv. new school sto nose 'gace na po guzice' nije mi losa ova, totalna revolucija u ski modi???

laki
07.02.2007, 15:06
Offtopic:
Klizeci uvek mozhesh odraditi, pod uslovom da si iole vezhbao - bice i uspeshan, jedna pozerka manje na planini. :D U sluchaju Descente klizeceg, da se tako izrazim, gledaj da bude mrachno i pod uslovom da logo "Descente" ne svetli u mraku - uleci! :D

Ako ne zhelish rizikovati, uzmi jedne motorne sanke i glumi skiwatch-a u sred centra skijalishta, naletece sigurno neka "nespretna" Pamelica, koju ce G sila primorati da zabode svoje prednjetrapne gravitacione jastuke, usled "ne poznavanja skijashkih tehnika". ;) Naravno, tu cesh joj velikodushno pomoci, a ujedno je i besplatano staylingovati pomocu retrokombinezona.

E sad, poshto vec imamo jednu hyperpozerku u jednom od kombinezona, reklama je pushtena u promet. (Gornji tekst kombinovati, dok se trzhishte ne zasiti, istroshe zalihe ili neko ne lipshe od smeha...) Neshto sam izgleda propustio... Jesi li ti opremio onu grupu studenata tim retro fetish kombinezonima ili Barbra Strejsend (Barbara Streisand)? Da. Nisam ti spomenuo da mi ona glumica shto je korpirao Brad Pitt (Jennifer Aniston) mnogo lichi na ovu gore. :D


Ima tu josh par ideja, ali ne bi bilo loshe da neki od murderatora splituje temu pa nastavimo prichu u pravom smeru i na radost mnogih chitateljki i chitalaca.

Sapa
07.02.2007, 15:35
Offtopic:
Klizeci uvek mozhesh odraditi, pod uslovom da si iole vezhbao - bice i uspeshan, jedna pozerka manje na planini. :D U sluchaju Descente klizeceg, da se tako izrazim, gledaj da bude mrachno i pod uslovom da logo "Descente" ne svetli u mraku - uleci! :D

Uuu ovaj se logo presijava i na mjesecini, dakle nije cool???

Ako ne zhelish rizikovati, uzmi jedne motorne sanke i glumi skiwatch-a u sred centra skijalishta, naletece sigurno neka "nespretna" Pamelica, koju ce G sila primorati da zabode svoje prednjetrapne gravitacione jastuke, usled "ne poznavanja skijashkih tehnika". ;) Naravno, tu cesh joj velikodushno pomoci, a ujedno je i besplatano staylingovati pomocu retrokombinezona.

Veliki sam protivnik saobracaja u skicentrima, I hate CO2, i time definitvno out po pitanju lokalnih trendova, dakle no way da me neka inteligentna plavusa sa etiketom, kako ono bi?? colmar? zamjeni za skiwatch, sem ako me ne usnimi u akciji ;-).

E sad, poshto vec imamo jednu hyperpozerku u jednom od kombinezona, reklama je pushtena u promet. (Gornji tekst kombinovati, dok se trzhishte ne zasiti, istroshe zalihe ili neko ne lipshe od smeha...) Neshto sam izgleda propustio... Jesi li ti opremio onu grupu studenata tim retro fetish kombinezonima ili Barbra Strejsend (Barbara Streisand)? Da. Nisam ti spomenuo da mi ona glumica shto je korpirao Brad Pitt (Jennifer Aniston) mnogo lichi na ovu gore. :D

Dude ti si rodjen za marektinsku kampanju. ma ove pomenute dame mi nekako nisu cool, da se razumijemo, u “kreativnoj” reklami volim da vidim hmm, ovaj beef, duge noge, dekolte…nego ovi studenti dodju nekako jeftiniji za markteinsku promociju, ha??? Ma daj neke originalne likove iz tih godina A-team ili Hulk ili Foot Loose ili jos bolje Top Gun.

Ima tu josh par ideja, ali ne bi bilo loshe da neki od murderatora splituje temu pa nastavimo prichu u pravom smeru i na radost mnogih chitateljki i chitalaca.

Mislish da ova tema ikoga tangira osim nas dvojce:) ??? Ma da se kladimo da pozeri ipak virnu, previse se tu spominje marki da bi ljudi ostali ravnodusni: te colmar, te mammut, te be squer....

Sapa
07.02.2007, 15:37
Evo vidis ni internet ne koristim kako valja out, out, svi moji komentari u tvom postu:dontknow:

laki
07.02.2007, 16:07
Syeb'o si mu znanje (forumu)...

Pazi, I hate CO2 na skijalishtu takodje, rekoh ti da si parkiran na sred centra - ne morash ga turirati u 10.000 rpm! :eek:

Hehe, pazi shto se tiche izbora za marketing i tu se slazhem, ALI! "Mamac mora biti po ukusu ribe, a ne ribolovca". Dakle, ako je u celoj prichi meta studentarija, onda ceo projekat zalazi u opasnu zonu zbog slabe kupovne moci. "Solucija B" je da doshijemo zlatne grcko-egipatske ornamente i taman istim popunimo eventualne poderotine ili rupe uzrokovane od strane nesavesnih podrumskih glodara.

Eh, da definitivno smo tu negde shto se tiche onih heroja iz serija, "Last Action Hero" - my favorite!

Kako da ne interesuje? Tema ima preko 300 pregleda, ljudi dojavljuju jedni drugima - klub obozhavalaca nasheg m00dnog kutka se shiri sumanutom brzinom! Ej da, Top Gun fazon mi se svidja! Sinulo mi u trenutku! Zamisli dolazis onako shmekerski sa onim pilotskim cvikama sav oblepljen amblemima, a mace samo predu: "Jao ti si prvi pilot za kojeg znam da skijaaaa!"

Dakle u lov na ambleme, floto nasha, napreeeed....


p.s. Pogledaj rating teme! :D ;)

Sapa
07.02.2007, 16:23
Syeb'o si mu znanje (forumu)...

Pazi, I hate CO2 na skijalishtu takodje, rekoh ti da si parkiran na sred centra - ne morash ga turirati u 10.000 rpm! :eek:

Hehe, pazi shto se tiche izbora za marketing i tu se slazhem, ALI! "Mamac mora biti po ukusu ribe, a ne ribolovca". Dakle, ako je u celoj prichi meta studentarija, onda ceo projekat zalazi u opasnu zonu zbog slabe kupovne moci. "Solucija B" je da doshijemo zlatne grcko-egipatske ornamente i taman istim popunimo eventualne poderotine ili rupe uzrokovane od strane nesavesnih podrumskih glodara.

Eh, da definitivno smo tu negde shto se tiche onih heroja iz serija, "Last Action Hero" - my favorite!

Kako da ne interesuje? Tema ima preko 300 pregleda, ljudi dojavljuju jedni drugima - klub obozhavalaca nasheg m00dnog kutka se shiri sumanutom brzinom! Ej da, Top Gun fazon mi se svidja! Sinulo mi u trenutku! Zamisli dolazis onako shmekerski sa onim pilotskim cvikama sav oblepljen amblemima, a mace samo predu: "Jao ti si prvi pilot za kojeg znam da skijaaaa!"

Dakle u lov na ambleme, floto nasha, napreeeed....


p.s. Pogledaj rating teme! :D ;)

E ovo je stvarno cooool, ovo je bitka OUT vs IN , gdje naravno svi entuzijasticni citaoci znaju vec od prve epizode ko sam ja:smoke: out is cool my friends.
bitka old school protu new school.
Bitka: Pantalone ala gace na po guze ili nako "muski" sve do grla (pa vezes kravatom mjesto kajsem, (diesel origingal sa indijancem s lijeve strane).

Pa vidis da ni na to ne obracam paznju "rating teme", pa nije valjda bilo 300 hitova??? pa dobro nemoj da se zanosis od toga smo pola ja i ti hahaha

Definitvno si u pravu u vezi ove platezne grupe na koju gadjamo dakle marketinshki se koncentrisemo na 'uspjesne gradjane Balkana"

Podzdrav od egzemplara out-covjeka: nosi goggels od 9 i 'satro raybanke' od 14 evra. okaci cu negjd neku sliku za obozavateljke hahaha.

Sapa
07.02.2007, 16:35
(quote) ja tj. sapa: Nego uputi mene Out-covjeka u cemu je fora sa Colmar-proizvodima......), nesto 'cool' kao: Mammut, north face, la fuma, spider??? Nek mi upuceni oproste na ovolikom analfabetizmu po pitanju marki, sta cu covjek zemljoradnik (zavrsen citat:sm022: )

E pa nije da se hvalim, al mislim da prvenstveno ovi moji 'qutoovi' izazivaju paznju "sire" publike; Obrati paznju na gornju recenicu:"Mislim da sam cuo za firmu (imo nekad neku chuturicu za vodu, jel to ta marka???" Pravi out-covjek, covjek-zemljoradnik mjesa colmar i colemann, ovo je originalno ovo, ovo je jeres za prave poznavaoce marki i etiketa, ko da psujes u nekom hramu;) al meni je valjda oprosteno:confused: :smoke:

Borat Sagadajev je out, ali ja sam jos vise out.

Flexon
09.02.2007, 02:26
kad vidim ove naocale gubitak vida mi ne zvuci kao losa ideja:glavaozid
nevidim razloga zasto bi neko iole zdravog razuma stavio ovo na glavu:dontknow:

laki
09.02.2007, 09:56
E nek' si nam rekao, sada svi mozhemo odahnuti i reci sebi; Dobro je, Flexon je progovorio! Nashe je samo da se slozhimo sa njim! :D

@Sapa: Evo ga jos jedan m00dni freak, vidis da prate ljudi! Btw, smislio sam ime za brendiranje ski kombinezona: "CoolMan" :)

Sapa
09.02.2007, 09:58
kad vidim ove naocale gubitak vida mi ne zvuci kao losa ideja:glavaozid
nevidim razloga zasto bi neko iole zdravog razuma stavio ovo na glavu:dontknow:

@Laki: Vide ovog Amera s’o provocira. S’o Flexone s’a fali??? Back to the future covjece.;)
Nego razradjivanje one tvoje zamilsi o Top Gun pilotu slucajno zalutalog na lokalnu ski-promenadu;
Odjelo mora da bude “fusion” 70,80 i 90-tih, a i 2000-tih.
Na vugla jedna shapka, kozna i perjani skiprsluk sa srebrenim lancima (punk stil), a na prsluku na jednoj strani veliki logo skipatrole americkog skijalista Telluride (tu skijaju samo pravi freakovi, zna Flexon bolje no ja) a na drugjo strani logo benda village people; Poruka ovakve odjece je da se pravi strejt-macho tip skijasa ne libi da koketira sa gay-kulturom. Pravi macho ne sumnja u svoju seksualnu prirodu, pa moze da slusa i bendove tipa village people ili Communards valja li ova tita ti???.
Onda: kombinezon, al onaj pravi Top Gun, da bi potencijalna lokalna plavusha stekla utisak da se radi o pravom jahacu mlaznih letjelica. Mozda na koljena da mu se okaci ona tvoja Grcka Shara???
Cvike, pa yebiga kako god da okrenes mora nosit raybanke inace je totalno neuvjerljiva pojava.
Na ledjima onog prsluka moze da stoji veliki znak PEACE, to referira na nove vjetrove u americkom drustvu; ono nesto kao rat je definitvno OUT, zivjelo skijanje.
A onda se pojavljuje lokalna beauty sa colmarom na lijevoj sisi i izjavljuje onu tvoju recenicu: “jos nisam srela pravog pilot koji zna da skija” ahhh kako ovo zvuci romanticno.
A on kaze (na americkom engleskom): Jes vidila bre sta ti je destiny babe? tu sam napravio prinudno sletanje, i malo sam inkognito, ne bi da me neko prepozna. Prica dalje: ; znas letim ja iznad perzijskog zaljeva a usput chetujem i sharmiram na diskusijama ‘skijanje.co.yu (forum: 'english only'), zanesem se, pritisnem dugme i sprzim saveznicki konvoj....kazem kolegi koji sjedi iza mene: Dude we’re going to the jail………’
Ona, ophrvana svjezim planininskim vazduhom Kopaonika tu padne na njegove (latentno homoseksualne grudi YMC), pa onda se sroza ne njegovo koljeno sa grckim motivom……..
E pa laki buraz, razradjuj ovo dalje, izgubih inspiraciju.:smoke:

stanislaw
16.10.2007, 15:34
ima li jos nekih ski naocara na prodaju po slicnim cenama ????

tataratira
17.10.2007, 12:31
Oakly Five 3.0 Ducati
he he, Stevo šminkeru dobro se spremi za ovu sezonu

nisam pilot ali letim ;o)

stanislaw
17.10.2007, 14:29
? ?

stekan
17.10.2007, 14:47
Oakly Five 3.0 Ducati
he he, Stevo šminkeru dobro se spremi za ovu sezonu

nisam pilot ali letim ;o)

Ja mislio brile, a ono sunčane cvike. Dobre.

Što jes', jes', bićeš veći šminker od mene: Magfire 12 pod nogama, šareni Salomon na nogama, Oakley na nosu...

Ja sam nabavio crnu jaknu i tamno-sive hlače specijalno za jahorinsku mast sa žičara.

wlad
17.10.2007, 15:34
? ?

Stanislawe, ne brini se, biće naočara (ski) koliko hoćeš po prodavnicama, samo skupi pare :).

Od 30-40EUR pa na više, pa biraj koje ćeš ;), imaš i sada da uzmeš po prodavnicama ski/borderske opreme....
(pogledaj npr. u Norku, Madness, Beosportovima i sl.)

tataratira
18.10.2007, 06:37
Ja mislio brile, a ono sunčane cvike. Dobre.

Što jes', jes', bićeš veći šminker od mene: Magfire 12 pod nogama, šareni Salomon na nogama, Oakley na nosu...

Ja sam nabavio crnu jaknu i tamno-sive hlače specijalno za jahorinsku mast sa žičara.

šminkerska pomagala :cool:
malo se zayebajem, mada odavno nisam imao bolje cvike za sport
pa da se malo pohvalim

tataratira
19.10.2007, 11:12
? ?


:dontknow:

ne prodajem, samo se hvalim ;o)

stekan
19.10.2007, 11:48
Mislim da je Stanislaw stavio upitnike jer nije znao da je taj Stevo šminker Stekan.