PDA

Pogledati punu verziju : Vreme na kopu



MilanZR
11.01.2007, 10:35
da li vredi otici na kop u nadi da ce pasti sneg ? :dontknow:

SpongeBob
11.01.2007, 12:24
U temi Kopaonik snow cover imas puno informacija o toj temi i videces situacija se menja iz dana u dan. Kada ti treba da ides na Kop?

MilanZR
15.01.2007, 19:49
subotu :)
20.01

dzonka
15.01.2007, 20:18
bez brige... bice snega ... tako kazu meteorolozi

MilanZR
16.01.2007, 10:18
:) bilo bi lepo
mada ja tamo samo vidim kisu i susnezicu ):

mrgaga
16.01.2007, 15:34
ceo moj fax ide na skijanje u nedelju a snega nigde...:)
bice valjda

kop
16.01.2007, 17:13
Sada najavljuju ovih dana neku kisu ,pa sneg (to oko 20.) pa opet kisu:sm008: . pa onda sneg:)

SpongeBob
16.01.2007, 17:36
subotu :)
20.01

A izbori!!?? ccc

Ko li ce da odluci o sudbini nase zemlje ako svi odemo na skijanje!

Nemoj da se brines za sneg, bice snega je.o njega vrlo lako ce se te temperature promeniti jer je nemoguce da na planini pada kisa 48 sati u sred zime. Sve ce se to pretvoriti u sneg!

THINK POSITIVE!!! :ski:

adwarf
16.01.2007, 18:10
Ja sam mislio da je nemoguce da sredinom januara bude 16-17 stepeni i da se setam gradom bez jakne, ali sam se zajebao. Ko zna sta sve allmighty nature moze da ucini! :D
Don't think positive, think smart! Bukirajte zimovanje u februaru (kao ja) :D. Vidimo se gore 12.

kop
28.01.2007, 02:00
E ljudi posto ja imam weather watcher, kada kam kliknuo da vidim kakvo je vreme na kopu ,pise nesto sto sam prvi put u zivotu video- drifting snow !!
Uspeo sam da nadjem da drifting znaci nanos !!!! Znaci pada nanosni sneg :D :D Mozda jer vetar duva 10m/s :hair:

MilanZR
28.01.2007, 04:44
evo mene o5,juce sam se vratio sa kopa.prva 2 dana je bilo zali boze,3 je bio uzasan ali snezan i onda sve do kraja odlicno.Tako da sve u svemu nije bilo lose ;)

Fuzzy
28.01.2007, 16:16
Kakva je situacija van staza? Jel postoji sansa za malo off-road?

Mr.Lord
29.01.2007, 13:23
Kakva je situacija van staza? Jel postoji sansa za malo off-road?

Malo off-road, nije problem, četir borda

Vozili iza pančića, izgubili se ko magarci u magli, vozili kroz neki klanac, onda skidali daske i pentrali se uz reku sa daskama u rukama. Naravno aralmirali GSS i muriju koji su započeli pretragu a mi naravno bez signala i bilo kakave predstave gde smo. Ko za inat negde oko 17 i 30 ili 17 45 pao mrak, nastavismo da tabanamo a napolju brate mili mnogo hladno. Reko brate da sam barem poneo pivo:sm022:ili hipo kocku da se malo zagrejemo. U neko doba oko 19 19 i 30 izbijemo na neki put :sm017: još neki kilometar niže izbismo na neko planinsko selo:sm017: , naravno prva kuća je bila naša. Fin domaćin ugosti nas bogato:cug: mada smo svi već bili :hair: . Sve u svemu selo na Kosovu zove se Belo brdo. Signala naravno kilometar niže na jednom kvadratnom metru i tu se javi smo ekipi sa kopa. Došli fini ljudi iz GSS i Inspekcije staza po nas i ladom nivom vratismo se srećni i zdravi al pomalo smrznuti.

tako da meni je off-road-a barem za koji dan dosta.

svetskigigacar
29.01.2007, 14:35
Jebote patak, pa jel znas ti prijatelju gde je to!!! Vi ste legende. Kako, na koju foru ste uspeli da nabasate tamo, jel ste omasili Tresku, ili ste preko Nebeskih Stolica? Nije mi jasno na koju foru ste dosli do tamo sa Pancica, ali svaka vama cast kad ste zivi! U svakom slucaju tabanali ste puno! Leti nije lako, a kamo li zimi...

Samo da vas obavestim da se planira izgradnja centra na juznim obroncima, iznad Belog Brda, opstina Leposavic... Pa mozda nece biti tu offroad-a za par desetina godina...

Mr.Lord
29.01.2007, 16:59
Sa dvosada (valjda starag centra) otišli smo sa žice direktno pravo jedno 30 metara niže, zatim samo vukli levom stranom i izali malo niže od znaka za zabranjeno fotografisanje valjda iza onih radara, ali je tu krenuo baš žešći kijamet i ništa više nismo videli. Vukli smo valjda tu levu stranu a onda kada smo već skapirali da smo se malo zagubili, probali smo da da penjemo levo koso i tako jedno 100-tak metara u brdo. Već je počeo žešći minus pa smo morali da krenemo da se spuštamo na dole, našli smo jedan baš lep klanac gde je vreme bilo neuporedivo pitomije, vremenom se klanac pretvorio u reku, pa smo išli polako ivicom. Pogledaću na Googlu šta kaže satelit mošda se nešto i vidi.

shadow
29.01.2007, 17:16
Kakvi ste vi MANIJACI :D

svetskigigacar
29.01.2007, 17:32
Prijatelju svaka cast kad ste se izvukli! Nemoj da mislis da vas zajebavam ali Artura Takaca su nasli malo iznad Belog Brda u selu Guvniste. Znam ja dobro taj teren... Vi ste se verovatno spustili preko Crnog Osoja ako ste isli sumom. Ako ste tim putem prosli pored jedne zgrade u kojoj je stanica za vodu, onda je to to... Mada postoji jos jedna varijanta, da ste izbili preko Nebeskih Stolica na Vencane bukve... Kako ste se vratili posle do Kopa? Preko Rudnice?

kop
29.01.2007, 18:29
Al ste vi likovi !!! :ok:

Mr.Lord
29.01.2007, 20:12
Nisam video nikakvu građevinu na tom putu, mada je gore bila jako slaba vidljivost. Kada smo doneli odluku da se spuštamo videli smo taj levak i to nam je delovalo kao jedino logično mesto da se spustimo. Što se šume tiče imam utisak da je bila nekako sa leve strane nadole. Taj levak samo čak uspeli malo i da vozimo a ustvari je ispod bio potok, pa kada smo to provalili poskidali smo daske i krenuli kamenitom obalom uz potok. Posle nekog vremena smo provalili drvene dalekovode za struju pa smo izašli iz korita i počeli da ih pratimo(krenuli smo nekako levo, a potok je ostao sa naše desne strane). Tu nam je već bilo mnogo lakše i ubrzo nalete smo na neki put. Naravno put je u jednom trenu poče da se račva pa smo izabrali onaj koji ide nizbrdo. I tako posle nekoko vremena banusmo čoveku u kuću. Inače vratili smo se tako što su ljudi iz GSS došli po nas putem preko brzeća, ma put traje 100 godina.

svetskigigacar
29.01.2007, 20:36
Sve u svemu odlicna avantura! Ne mogu da provalim gde ste bili, ali pretposavljam da ste prosli negde izmedju crnog osoja i nebeskih stolica...

Ja sam planirao da u martu (ako bude snega) odvezem prema Belom Brdu. Normalno uz maksimalno lepo vreme...

BROJ 1
14.02.2007, 21:30
Zasto pise da ima snega 55 cm a radi samo 5 staza? U cemu je fora?

zloglasni
14.02.2007, 21:38
Vetar duva lomi grane :)

laki
16.02.2007, 11:09
Da li mi se chini (il' mi oko shkilji) sneg danas pada? Weeeeee!