PDA

Pogledati punu verziju : Par pitanja...



haski :)
09.01.2007, 17:29
Jel ima neko da se ovih dana vratio sa Jahorine??? Zanimaju me utisci... Nisam bila tamo sto godina, ne znam kako shta funkcionishe... jel ima dovoljno snega i tako to?... I nemoj da mi neko pishe za taj webcam, vec dva dana nece da mi se otvori :(

Bata Bane
09.01.2007, 17:41
Jel ima neko da se ovih dana vratio sa Jahorine??? Zanimaju me utisci... Nisam bila tamo sto godina, ne znam kako shta funkcionishe... jel ima dovoljno snega i tako to?... I nemoj da mi neko pishe za taj webcam, vec dva dana nece da mi se otvori :(

Odes na www.skimanijaci.com pa vidis tamo jer su se neki ljudi pre dva dana vratili sa Jahorine.:ok:

vampire
09.01.2007, 20:55
Odes na www.skimanijaci.com pa vidis tamo jer su se neki ljudi pre dva dana vratili sa Jahorine.:ok:

ja nisam nigde to nashao, stavi link..

Dovla
10.01.2007, 01:11
Jel ima neko da se ovih dana vratio sa Jahorine??? Zanimaju me utisci... Nisam bila tamo sto godina, ne znam kako shta funkcionishe... jel ima dovoljno snega i tako to?... I nemoj da mi neko pishe za taj webcam, vec dva dana nece da mi se otvori :(

Cao,
nemam sad vremena da ti opsirnije pisem, na Jahorini trenutno ima dovoljno snijega i sve staze rade .Gore sam svaki dan , pa ako te nesto interesuje pitaj. Pozdrav

vampire
10.01.2007, 03:22
jel znash mozhda prognozu za sledecu nedelju? kad ce padati novi? ja idem od 13og..

haski :)
10.01.2007, 03:46
pa znam da ce 12. padati sneg,ali ne mnogo preko celog dana... otprilike da ce biti sunchano i promenljivo oblachno...tako kazu na - vreme.yubc.net -. pogledaj tamo imaju prognozu za narednih pet dana. Ja isto putujem 13. ujutru i bash se nadam dobrom vremenu, ne mogu da zaspim do pet ujutru i grizem nokte, jer se uvek pojavi neki mentol da mi kaze da cu skijati po blatu...a ja se 'fala Bogu primim odmah......... :(

haski :)
10.01.2007, 03:50
Cao,
nemam sad vremena da ti opsirnije pisem, na Jahorini trenutno ima dovoljno snijega i sve staze rade .Gore sam svaki dan , pa ako te nesto interesuje pitaj. Pozdrav
E mnogo ti hvala... pa volela bih da znam da li mislish da bi mogao da se otopi sneg, padne kisha i to??? znam da zvuchim ko debil, ali to mi je jedino skijanje za narednih godinu dana....i bash, bash mi je vazno ! pozdrav i tebi

haski :)
10.01.2007, 03:52
jel znash mozhda prognozu za sledecu nedelju? kad ce padati novi? ja idem od 13og..
ej pa i ja sam iz Zemuna!!! kako idesh na Jah????

vampire
10.01.2007, 16:25
sa gimnazijom, u subotu ujutru.. autobus nas cheka ispred pinkija

haski :)
10.01.2007, 22:33
sa gimnazijom, u subotu ujutru.. autobus nas cheka ispred pinkija
e... pa i ja...aj sad mi lepo reci ko si ti poshto se znamo sigurno.... :)

Dovla
11.01.2007, 00:30
[QUOTE=haski :);17886]E mnogo ti hvala... pa volela bih da znam da li mislish da bi mogao da se otopi sneg, padne kisha i to??? znam da zvuchim ko debil, ali to mi je jedino skijanje za narednih godinu dana....i bash, bash mi je vazno ! pozdrav i tebi[/QUOTE
Sto se tice snijega skoro svi Evropski skicentri muku muce sa snijegom, danas je na Jahorini bilo dovoljno snijega (mozda ce da prifali ako nepadne za 3-4 dana ),prognoze kazu da ce u petak padati .

haski :)
11.01.2007, 03:07
Sto se tice snijega skoro svi Evropski skicentri muku muce sa snijegom, danas je na Jahorini bilo dovoljno snijega (mozda ce da prifali ako nepadne za 3-4 dana ),prognoze kazu da ce u petak padati .[/quote]
a jel bih mogla da te zamolim da mi javish ako bude padao sneg??? samo mi baci jednog :) ako padne da ti ne troshim vreme... hvala,hvala,hvala

haski :)
11.01.2007, 03:33
sa gimnazijom, u subotu ujutru.. autobus nas cheka ispred pinkija
tijana bre :)

vampire
11.01.2007, 03:44
znao sam da si ti.. :) :sm018:


ma valjda ce nam biti snega.. a pogledaj kako je bilo pre nove -> http://skimanijaci.com/component/option,com_gallery2/Itemid,26/?g2_itemId=4785

haski :)
11.01.2007, 03:47
:) jel taj link za one shto su se vratili pre 2 dana? znala i ja...

haski :)
11.01.2007, 03:50
kako je do jaja.... mladenov brat je sad na jah i kaze da je skroz dobro skijanje. samo da ne otopli mnogo...i da ne padne kisha :(

holotron
23.01.2007, 20:25
Da li je moguce (slobodno) turno skijanje na Jahorini?
Da li se moze pored staze skijati?
Za vreme rata da li je bila tamo mine?
Iz Osijeka ili iz Belgrada da li se ima direktna voznja sa Sarajevu?

haski :)
23.01.2007, 20:46
Da li je moguce (slobodno) turno skijanje na Jahorini?
Da li se moze pored staze skijati?
Za vreme rata da li je bila tamo mine?
Iz Osijeka ili iz Belgrada da li se ima direktna voznja sa Sarajevu?

Na Jahorini je sve moguce! ja se vratila pre dva dana, bilo je super. mozesh da skijash gde god hocesh, i ispod zice po dubokom snegu, tamo je extra jer se josh nije otopilo... Bile su mine nekada sigurno, ali nema toga vec godinama, bar niko nije imao taj problem... Znam da iz Beograda sigurno ima direktna linija za Sarajevo i Jahorinu. pozdrav, lepo se provedi :)

oggy
23.01.2007, 22:46
Nije nikad bilo mina gore (bar koliko ja znam), mozes da skijas pored staze. A zbog konfiguracije planine ima stvarno dosta prostora za tako nesto, pogotovo na vrhu. Za autobus iz Beograda pogledaj http://www.bas.co.yu/redvoznje.asp (trazi Sarajevo ili Pale, to je u podnozju Jahorine). Za Osijek nemam pojma, vjerovatno ima nesto za Sarajevo.