PDA

Pogledati punu verziju : New here



sagepowder
05.01.2007, 17:41
I am new here, just saying hello :)

<3 sagepowder

petra
06.01.2007, 20:13
Cao! Dobrodosao! Kakva su ti iskustva sa Borovecom?

SpongeBob
12.01.2007, 16:21
Evo i mene!

Moja iskustva sa Borovecom su :dziveli: :sm019: :yay:

Bili smo smestenu u Alpinu i imali smo kucicu na sprat sa saunom na samoj stazi, mislim da je najvisi objekat tamo jer je iznad nas bio samo put za ratrakt i suma!

Kakva su vasa iskustva i ide li neko ove godine tamo! Mi smo vec rezervisali istu kucicu i ovaj put jos 2 druge jer ide vece drustvo!!! :sm021:

oddball
13.01.2007, 11:57
idem ja 17.02. sa još petoro ljudi. nama je prvi put, do sada smo bili u 3x u Banskom pa smo rešili da promenimo planinu. odsedamo u hotelu Čamkorija. po slikama koje smo našli na netu izgleda sasvim ok. kada vi idete?

SpongeBob
13.01.2007, 15:08
Ma mi idemo tek u Martu od 10og.

Ne znam gde je taj hotel ima tamo jako lepih malih hotela kao sto je i ovaj gde mi idemo. Ja nisam mogao da verujem ali imaju i besplatan WiFi kojim je pokriven ceo hotel i kucice uz alarm u kucici i konstantno obezbedjenje. Bas sam se iznenadio prosle godine.

oddball
13.01.2007, 15:55
Čamkorija je na oko kilometar u samoj šumi okružen borovinom, sasvim izdvojen iz centra. imaš li neki predlog gde bi moglo da se izađe uveče? (ako budemo u stanju ;) ).

SpongeBob
15.01.2007, 12:16
Ako imas neku mapu gde se nalazi Camkorija voleo bih da mi posaljes.

U Borovecu imas dosta kafica i pubova gde mozes da izadjes.
Ima cak i mesta sa narodnjacima u fazonu splavova ako hoces posto se oni ultra loze na nase narodnjake.
Postoje i nocni klubovi sa striptizom (bar su bili prosle godine).

Za svakog po nesto za nekoga sve.

Ja prosle godine nisam puno izlazio ali je jedan nas drugar sve to obisao. Za razliku od njega mi smo po ceo dan bili na stazama pa uvece nismo bas bili za zajebanciju do ranih jutarnjih casova.

Ove godine planiramo da cesce idemo na nocnu stazu zato sto je odlicna i nema skoro uopste ljudi a i kod nas u kuci je atmosfera kao i u nekom klubu!!! :sm021: :sm019: :cug: :dziveli: :sm021:

angy
18.01.2007, 19:35
A koliko kosta zimovanje na Borovecu? Zanima me sto jeftinija varijanta...

PoZz!

petra
18.01.2007, 20:38
Pogledaj sajtove turistickih agencija

SpongeBob
19.01.2007, 23:05
A koliko kosta zimovanje na Borovecu? Zanima me sto jeftinija varijanta...

PoZz!

Evo imas i temu koju je neko postavio i izgleda jako povoljno! Sam kraj Februara.

ekozelj
22.01.2007, 02:26
A koliko kosta zimovanje na Borovecu? Zanima me sto jeftinija varijanta...

PoZz!

Recimo 255 Eur u apartmanima Jagoda. Cena je za zakup apartmana u koji staju cetri osobe a u principu moze i neka vise. Apartmani su u stvari posebne kucice - brvnare veoma lepo sredjene, tople (cak pretople), sa kuhinjom i kupatilom. Jedina mana ako se tako moze nazvati je sto su oko 2 Km udaljene od centra ali na svakih pola sata vozi njihov ski-bus tako da ni to nije neki problem.
Inace snega je bilo prosle nedelje ali je vec u subotu svuda izvirila trava i kamenje, tako da ne verujem da ce se oni sto su juce otisli bas naskijati.