Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 36

Tema: Bogner jakne u BG-u?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    21.10.2008
    Poruke
    6

    Podrazumevano Bogner jakne u BG-u?

    Gde naći Bogner-ove skijaske jakne u Beogradu po pristojnoj ceni?
    Ja sam nasao jedino u Milmodi na Slaviji, ali mnogo su im jake cene...

  2. #2
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    ima na novobeogradskom buvljaku
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Pojmovi "Bogner" i "pristojna cijena" nemaju dodirnih tačaka. Ako igdje vidiš ski jaknu marke Bogner sa cijenom ispod 500€, odmah posumnjaj da je lažnjak. A i tih 500€ to je cijena sa rasprodaje ili neki prastari model, jer je puna cijena boljih modela preko 1000€.
    Bogner je simbol za šminku, ne za kvalitet.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    21.10.2008
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pa Stekane, sta bi mi ti preporucuo?

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    21.10.2008
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ovde se bogner jakne prodaju i po 1.000E, inace u Nemackoj sam gledao, pa za 300-400E su sigurno jeftinije, u odnosu na modele koji se ovde prodaju. Ali daleko je Nemacka a i nemam vizu da odem da kupim...

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pretraži malo forum (Search) bilo je dosta diskusija o jaknama na forumu. Ima (pre)mnogo brendova, i loših i dobrih, i jako dobrih.
    Pre svega biraj model, a ne brend, pošto većina proizvođača ima jeftine modele (obično Junk za aktivne sportove - dobre za "šetnju" po gradu, ili za sunčanje skija) a bogami i skuplje (koji podrazumevaju bolje materijale - koji "dišu" - da se ne okupaš u sopstvenom snoju posle dva sata skijanje ).

    Naravno, kao i sva druga oprema, teško je reći šta je najbolje, neko za 100E uzme jaknu koja mu ispadne sjajna, a neko za 200 *ranje , zavisi od materijala, ali i kako nabodeš model. Možda natrčiš na super jaknu ali stariji model, rasprodaja itd.

    Siguran sam da nijedna jakna ne vredi toliko para koliko ti pominješ (~700-1000EUR) - taman da te sama greje i masira i skija umesto tebe . Za 200-300EUR možeš da biraš sjajne jakne & marke (ako ti je i to bitno) tako da možeš slobodno da uštediš 500-700EUR i "baciš" ih na par spektakularnih skija, cipela & ostale opreme .

  7. #7
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Imao sam ja prosle zime iz francuske donesene, i to bas original, momci bas odradili dobar posao, a frka za pare........

  8. #8
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    ako zelis biti ismijan na skijalistu uzmi bogner jaknu

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Ako imaš para, i ne predstavlja ti problem da izdvojiš 500-1000 e. za jaknu, svakako je kupi. Ta jakna je sigurno odličnog kvaliteta, platićeš je više par stotina evra zato što ima značku Bogner, ali ako imaš love, kupuj.
    A komentare možeš čuti svakakve, onaj koji će te ismejavati što imaš Bogner jaknu takođe je rekao i da ako imaš slalomske skije renomiranog proizvođača, to ti služi samo za slikanje ispred kafića?????? Najbolje izvuci iz ćaletovog ormana "Sirogojno" džemper i oooobavezno Elan skije, pa će da ti se dive na skijalištu.

  10. #10
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Moja filozofija je: Bolje uzeti top model osrednje marke nego donji model vrhunske marke.

    U skladu sa tim ja koristim prošlosezonski najjači model Killtec-a koji košta oko 200 eura. Ja ga platih oko 70 ojra na onom jebaj-u (jel se tako čita?). Ako ništa, izgleda ko prava jakna: http://www.skimagare.info/gallery/ma...geViewsIndex=1
    S obzirom da imam prastarog top model Colmara (garant original), ovaj Killtec nije ni trun lošiji.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •