Strana 41 od 48 PrvaPrva ... 313940414243 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 401 do 410 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #401
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Jel tacna informacija koju sam juce cuo od jednog coveka na sajmu zimske opreme, da je onaj put od Svrljiga do Kalne (tacnije onih 10-tak km loseg puta) konacno zavrsen?
    Ima li nekog da iz prve ruke potvrdi ili demantuje ovu informaciju?
    Hvala unapred

  2. #402
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Prosao sam tim putem 16. 11. 2014. god. i definitivno nije zavrsen. Sem ako ga nisu zavrsili u ove dve nedelje, sto je nemoguce...
    Da se razumemo, sve rupe su pokrpljene i put je u pristojnom stanju ali nije zavrsen.
    Ako ides iz pravca Beograda, bar sto se mene tice, definitivno je po snegu najbolje ici Paracin-Zajecar (preko Cestobrodice)-Knjazevac-Kalna pa uzbrdo na SP.

  3. #403
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Ako su rupe zakrpljene, onda to i nije tako los put. Ja iz Beograda idem ti putem. Mislim da je on najbrzi, jer dobru deonicu puta je auto put. A i usput su i Kamiondzije, tako da je to spoj lepog i korisnog

  4. #404
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2013
    Godina
    48
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    Ako su rupe zakrpljene, onda to i nije tako los put. Ja iz Beograda idem ti putem. Mislim da je on najbrzi, jer dobru deonicu puta je auto put. A i usput su i Kamiondzije, tako da je to spoj lepog i korisnog
    Ukoliko putujes po snegu savetujem ne ides tim pute. Asfalt ( ili ono sto lici na asfalt je ) u nivou okoline i moze se desiti da te Vucic spashava iz smetova

    Inace, o kakvom mi razvoju turizma u istocnoj SRbiji govorimo kad nam je glavni problem "kako doci do turistickog centra" :(

    Pitanje: Kakva je prognoza za ski opening?

  5. #405
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od random8 Pogledati poruku
    Inace, o kakvom mi razvoju turizma u istocnoj SRbiji govorimo kad nam je glavni problem "kako doci do turistickog centra" :(
    Dovoljno govori i informacija da tema "Put do Stare planine" ima 41 stranicu

  6. #406
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Dovoljno govori i informacija da tema "Put do Stare planine" ima 41 stranicu
    A da idalje ne znamo kuda je najbolje...

  7. #407
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Prosao sam tim putem 16. 11. 2014. god. i definitivno nije zavrsen. Sem ako ga nisu zavrsili u ove dve nedelje, sto je nemoguce...
    Da se razumemo, sve rupe su pokrpljene i put je u pristojnom stanju ali nije zavrsen.
    Ako ides iz pravca Beograda, bar sto se mene tice, definitivno je po snegu najbolje ici Paracin-Zajecar (preko Cestobrodice)-Knjazevac-Kalna pa uzbrdo na SP.
    Tako sam i mislio. Dzabe sam se ponadao :
    Hvala na informaciji.

  8. #408
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Nemoj to da te sekira. Ja sam negde u glavi drzao da je put preko Zajecara najduzi, kao sto i jeste. Ali je neko to napisao kao najbrzu alternativu. I logicno je Cestobrodica je sada kao autoput, imas jedan ostar ali kratak uspon i posle je pa skoro sve ravno do Zajeca. A put je bukvalno nov, a i putarina je jeftinija...

  9. #409
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    od beograda imas autoputem 170km, jedno 1:15 do 1:30 voznje. paracin zajecar 80km, 1sat voznje u idealnim uslovima. zajecar knjazevac 40km, 30min voznje. i dalje ne znam tacno, retko sam isao ovim putem, mada sam rodom iz zajecara

  10. #410
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Kakva je situacija na putu SVRLJIG-KALNA,nisu li tamo ove ledene kise oborile drvece i slicno...... mislim da je ROMAN najupuceniji sto se tog puta tice...hvala unapred ako ima neki info.... planiramo u cetvrtak na staru pa mi je taj put najblizi i najefikasniji ukoliko led nije i tamo napravio haos....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •