Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 116

Tema: Divcibare 2013

  1. #61
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Kakva je priča za zimovanje sa malim detetom (uskoro 2g). Ne zanima nas skijanje, poslali bi ga sa babom i dedom na svež vazduh. Ima li nekog potencijala za tako nešto na Divčibarama?

    Tnx.

  2. #62
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Mislim da beba koja jos nema dve godine nije bas dovoljno velika da ide sama na zimovanje sa babom I dedom(!), a bez roditelja.. Mislim da ovo pitanje treba da postavite vasem porodicnom/decijem lekaru, a ne ovde na forumu.. Decija pluca u tom uzrastu nisu bas dovoljno razvijena, ali bolje ce pedijatar da vam objasni...

  3. #63
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    2g nije više beba, nego već veliki dečak. :-) Nema bojazni za pluća u ovom uzrastu ni na većoj visini od Divčibara.

    Nego da se vratimo na temu, ko je bio, da li može da mi kaže kako je logistički, da li ima gde da se šeta, klopa, sanka? Ne treba bogznakakav prostor, ali da se ne smore. :-) Leti sam bio davno, i bilo je ok, ali zimi stvarno ne znam kako je.

  4. #64
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    54
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    @Macak
    Pusti te price, uostalom razmisili i sam sta rade mestani koji zive na Tari,Zlatiboru,Divcibarama,Kopaoniku ... silaze u nize krajeve da zive dok dete ne poraste .Inace ja sam cerku vodio na Kop 7 dana kad je imala 15 meseci apsolutno nista joj nije falilo.

    @Nidzo
    Sto se tice skijanja nazalost Divci nisu neka destinacija ali za odmor,setnje,sankanje i sl. su fenomenalne ,a takodje ima dovoljno sadrzaja da ne bude dosadno.Smestaj gde sam ja bio (prezadovoljan) ti mogu preporuciti na PM da ne bi bila reklama.

    Pozz Miki

  5. #65
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.074

    Podrazumevano

    Slično je i zimi, nisam bio par godina ali kada sam išao išao sam u onaj hotel Divčibare (koji ima i bazen što može da im bude interesantno) i u hotelčić Pepa koji se nalazi uz tanjir stazu. Ima nekih prodavnica uz Pepu, mesta za sankanje itd.. Bila je neka frka oko vode pre par meseci (čuo) pa proveri sa smeštajem da li je sve to OK. Što se tiče visine nema da brineš, meni je klinac od 11 meseci spavao na 1600 a šetao iznad... Na zapadu ti jedino kažu da kada ideš preko 2000m sa malom decom da je na sopstvenu odgovornost (a na čiju inače? ).

  6. #66
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Svaka info o smeštaju na PP dobrodošla. Tnx.

  7. #67
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ja sutra idem gore, pa ću javiti u toku prepodneva kako je, ukoliko još nekom bude interesantno, a da je blizu..

  8. #68
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Juče bilo baš fino za skijanje, grejalo malo sunce, stara staza je bila dobra, sem u gornjoj trećini gde je bilo i manje snega i malo leda...
    Žica dva puta stajala na par min, ali nije bilo velike gužve, iako je bio vikend...
    Sigurno će raditi staza još dan dva i bez padavina....
    p.s.
    drugar mi radi gore, pa će me izveštavati kako je stanje i za sledeći vikend...

  9. #69
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Kako je gore?

  10. #70
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2010
    Godina
    37
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vlastem Pogledati poruku
    Juče bilo baš fino za skijanje, grejalo malo sunce, stara staza je bila dobra, sem u gornjoj trećini gde je bilo i manje snega i malo leda...
    Žica dva puta stajala na par min, ali nije bilo velike gužve, iako je bio vikend...
    Sigurno će raditi staza još dan dva i bez padavina....
    p.s.
    drugar mi radi gore, pa će me izveštavati kako je stanje i za sledeći vikend...
    Vlastem, mozes li da napises kakvo je stanje za petak?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •