Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Volkl AC 30

  1. #1
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano Volkl AC 30

    Danas postadoh vlasnik gore pomenute skije pa me interesuju mišljenja i iskustva.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Ne znam koju si ac30 uzeo jer poslednji model se nesto razlikuje od moje skije Ova sto ja skijam je ista kao ac3, 118-76-104 (2009). Ja sam los u opisivanju skija ali moje iskustvo je da je ac30 odlicna skija. Stabilna, snazna i razbija nakupnine snega na stazi, okretna i bez iznenadjenja, odlicna i za carving i za staru tehniku. Tu kolicinu kontrole i sjajnog drzanja kantni i na bas tvrdoj stazi nisam osetio ni kod jedne skije iz te klase koju sam probao. Mislim da je odlicna skija za u pravom smislu sve uslove na stazi. Malo ima veci radijus ali i veoma dobar odgovor na skracivanje zavoja, mada je najudobnije voziti solidnom brzinom i sirim zavojima. Neki prijatelji koji su probali skiju rekli su da je kruta i teska. Eto meni se bas svidela (ako ne bih menjao skiju samo radi menjanja verovatno bi istu ponovo kupio) a nekima i nije, kazu da je dobra skija ali im nije legla sta god to znacilo. Srecna kupovina i u zadovoljstvu da je izvozas.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •