Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Skije / Fischer Big Stix 10.6

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Odlična recenzija! Oćemo onda još po jednu pa da objavimo više tu zbirku recenzija

    Nego nikako Ivanča (Ivan_Bgd) da se istrči sa recenzijom za K2 daske, koje se ionako retko viđaju na našim skijlištima. Ali dobro, možda pročita ovo pa se javi... Ćao Ivanča

  2. #2
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    Odlična recenzija! Oćemo onda još po jednu pa da objavimo više tu zbirku recenzija

    Nego nikako Ivanča (Ivan_Bgd) da se istrči sa recenzijom za K2 daske, koje se ionako retko viđaju na našim skijlištima. Ali dobro, možda pročita ovo pa se javi... Ćao Ivanča
    još da me ne mrzi

    @Grimani, lepa recenzija a inače tvoja visina a i težina je kao copy-paste od mene. I to tačno prvo beše 78kg pa 86kg i sad sam na 92kg(pre jela, nakon jela+3)

    Stare crossfire 115/68/99 sam u više postova opisao, ali mi nisu verovali da tako žgoljave daske piče svuda OK pa i kroz dubok pršić.
    Posebno sad u januaru odmah posle raspusta sam ih po Kopu sa pršićem od 130 cm lepo izvozao 10 dana i na Jahi još 5 i bi zadovoljan i namiren za sve ove godine bez svežeg pršića.
    Kad oće oće, kad ne guli stazu i trpi.
    Najviše sam oduševljen stabilnošću pri većim brzinama po utabanim stazama, ne osetim nikakvu vibraciju , kao da stojim u mestu.(radi taj mod-monic i metal laminate)
    Razrovaren dubok sneg samo razgrće , što Grimani kaže, a tu svakako ima uticaja i ovih 92kg
    Bojim se da mi ove nove neće biti toliko stabilne zbog rokera napred , imam osećaj da će na većoj brzini da klepetaju o stazu, tako da ću se držati OFF !
    Mare, tako da kada probam nove stiže recenzija.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •