Rezultati 1 do 1 od 1

Tema: Extra snowblade Salomon

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano Extra snowblade Salomon

    Vrhunski snowblade Salomon

    Necu mnogo pisati o samom snowblade-u kao tipu skiije ovde. Ja cu reci da obozavam, da je to za mene totalno ludilo i vozim vec 7 godina. Pasionirani sam blejdas i imao sam preko 10ak blejdova, i vozio.

    Ovaj je ubdeljivo najbolji koji sam imao i kupio sam ga za sebe, ali nazalost ne moze 48 pancerica (31.5), jako malo mu fali. To je jedini razlog sto ga prodajem.

    Drzim ga jedno mesec dana na raznim oglasim za 70e, ali nije otisao. Zanimaju se ljudi, svidja se ljudima ali je cena problem. Ja sam posao od sebe -ja bih za ovakav blejd dao 70e, ali nije izgleda tako.

    Odlucio sam da ga prodajem za 65e, i da ko se bude cenjkao dam za 60e na redovnim oglasima. Mozete i pokusati preko drugog kanala, nema sanse da dam ispod 60e.

    Posto je ovo forum pravih skijasa, voleo bih da ode nekom ko voli blejd kao ja i zato ovde ko me kontaktira, preko ovog foruma moze za 55e, ali samo preko ovogo foruma i to je poslednja cena, ni evro nize.

    Ide na razne velicine pancerica, od malih do ogromnih. To se podesava valjkom na sredini veza koji kada se okrece ka znaku + siri ravnomerno razmak i obrnuto prema znaku - (videti slike). Ovo je novi tip veza koji optimizuje udaljenost vezova tj. koliko treba prednji a koliko zadnji vez da bude udaljen od kraja blade-a sto sa ranijim modelima nije bio slucaj. Dakle vez se steluje okretanjem valjka, za manje od minut za zeljenu velicinu pancerica.

    Duzina je 90cm a model je sa sirim daskama, noviji, kao i skije sto su novije sa sirim daskama.

    Blejd je servisiran, kante su ostre i podloga je takodje odlicna! Stvarno extra blade!

    Kontakt: privatna poruka ovde.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •